Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas Lukutis

Labas mano mazas suneli...siandien lygiai metai kaip mane palikai... cray.gif cray.gif cray.gif siandien man sunki diena lygiai pries metus isgivenau siaubinga kosmara,melsiuos uz tave mazuti...RAMYBES TAU SUNELI...MYLIU MYLIU TAVE LABAI...
Atsakyti
Kaciuk, degu zvakele Tavo mazajam Angelui...
Atsakyti
Su meile... wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2011 01 04, 13:17)
Labas mano mazas suneli...siandien lygiai metai kaip mane palikai... cray.gif  cray.gif  cray.gif siandien man sunki diena lygiai pries metus isgivenau siaubinga kosmara,melsiuos uz tave mazuti...RAMYBES TAU SUNELI...MYLIU MYLIU TAVE LABAI...

Ramu Jam, Kačiuk wub.gif... pasistenk Jį paleisti, mieloji 4u.gif...
Atsakyti
truksta zodziu, isivaizduoju mamos skausma
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 01 21, 23:54)
truksta zodziu, isivaizduoju mamos skausma

oi net nezinau kaip apsakyti ta skausma...pritruksta zodziu...
Atsakyti
Tai neapsakomas, neaprašomas skausmas... Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Kaip ilgiuosi taves mano mazas suneli...jau praejo daugiau nei metai kai mane palikai,bet tas skausmas amzinas...kaip ir tu mano sirdyje amzinai...kartais apima toks liudesys,asaros dar vis artimos mano drauges...Myliu Tave mano mazas angeleli! Turiu tau suneli ir gera naujiena-TU turi broliuka:) Dar jis mazas,bet labai primena tave,dabar jis man padeda vyti blogas mintis salin...MYLIU TAVE LUKUTI MANO MAZAS...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2011 06 30, 19:51)
Kaip ilgiuosi taves mano mazas suneli...jau praejo daugiau nei metai kai mane palikai,bet tas skausmas amzinas...kaip ir tu mano sirdyje amzinai...kartais apima toks liudesys,asaros dar vis artimos mano drauges...Myliu Tave mano mazas angeleli!  Turiu tau suneli ir gera naujiena-TU turi broliuka:) Dar jis mazas,bet labai primena tave,dabar jis man padeda vyti blogas mintis salin...MYLIU TAVE LUKUTI MANO MAZAS...


Sveikinu, sulaukus treciojo... Kokia gera zinia smile.gif Lukutis dziaugsis broliuku is dangaus, o tavo, Kaciuk, meiles uzteks visiems trims smile.gif Sviesiu minciu, graziu dienu ir ramybes tavo seimai nuosirdziai linkiu.
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2011 06 30, 19:51)
Kaip ilgiuosi taves mano mazas suneli...jau praejo daugiau nei metai kai mane palikai,bet tas skausmas amzinas...kaip ir tu mano sirdyje amzinai...kartais apima toks liudesys,asaros dar vis artimos mano drauges...Myliu Tave mano mazas angeleli!  Turiu tau suneli ir gera naujiena-TU turi broliuka:) Dar jis mazas,bet labai primena tave,dabar jis man padeda vyti blogas mintis salin...MYLIU TAVE LUKUTI MANO MAZAS...


Stiprybes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikinimai sulaukus broliuko 4u.gif
Atsakyti
Aciukas uz sveikinimus 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Apsiverkiau, Dieve Dieve kaip gaila, auginkit sveika suneli 4u.gif
Atsakyti