Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas Lukutis

QUOTE(Naujoke25 @ 2011 09 09, 20:45)
Apsiverkiau, Dieve Dieve kaip gaila, auginkit sveika suneli 4u.gif

Aciu mielosios jums visoms uz palaikyma 4u.gif Labai ilgiuosi taves suneli mano mazas,arteja tavo 4 gimtadienis,jau toks didelis mano maziukas...gaila kad tik as negaliu to matyti...tai siaubingas skausmas...tas skausmas nepalieka manes,jau antri metai eina kai taves negaliu apkabinti,pabuciuoti...raminu save kad tu salia suneli,bet tai juk vistiek ne tai kad galeciau tave apkabinti...viska uz tai atiduociau...bet deja tai neimanoma...daznai tave mazuti sapnuoju kaip tu mane keli nakti,kiek daug graziu prisiminimu ir tuo paciu jie tokie skaudus...MYLIU LABAI TAVE SUNELI MANO!!!
Atsakyti
Mano mylimas mazas suneli...kaip siandien liudna man:( tau siandien sukanka keturi metukai maziuleliau mano...kaip skaudu kad negaliu taves apkabinti,jau beveik du metai kaip taves nera salia...tai siaubinga bet skausmas ir ilgesys toks didelis...Keturi metukai toks didelis butai mamos berniukas...oi kaip skaudu...Ilgiuosi taves suneli...MYLIU MYLIU TAVE LABAI LABAI...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2011 10 18, 12:48)
Mano mylimas mazas suneli...kaip siandien liudna man:( tau siandien sukanka keturi metukai maziuleliau mano...kaip skaudu kad negaliu taves apkabinti,jau beveik du metai kaip taves nera salia...tai siaubinga bet skausmas ir ilgesys toks didelis...Keturi metukai toks didelis butai mamos berniukas...oi kaip skaudu...Ilgiuosi taves suneli...MYLIU MYLIU TAVE LABAI LABAI...


Kaip gera Lukuciui tureti tokia mylincia mama. Neverk Kaciuk, ramu ir gera jam dabar
Atsakyti
Laikykis, kaciuk.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 11 02, 14:35)
Laikykis, kaciuk.

aciukas uz palaikyma...
Atsakyti
Mamos sirdis beribe..lai joje viespatauja ramybe 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Cia zodziai nepades. laikykis.
Atsakyti
Stiprybės ir sielos ramybės 4u.gif 4u.gif console.gif console.gif
Atsakyti
Aciukas visoms mergytems uz palailyma 4u.gif
gerai pasakyta sito skausmo ir ilgesio zodziais neapsakysi:(
praejo du metai kai nera salia taves suneli...bet kodel tas skausmas toks kaip ir pirma diena...ir kazkodel vis dar akyse stovi patys skaudziausi dalykai...ligonine,reanimacija...laidotuves...kodel pirmiausia iskyla sitie vaizdai...ir tada pradedu save raminti...
MYLIU TAVE SUNELI...SIAUBINGAI ILGIUOSI...
Atsakyti
verysad.gif
liudziu su Jumis kartu
Atsakyti
stiprybes,kaciuk
Atsakyti
skaitau ir asaros rieda verysad.gif
nera tokiu zodziu, kurie galetu paguosti mama, netekusia vaikucio, taciau noriu palinketi Jums daug stiprybes, kad sugebetumet atrast sirdy ramybe console.gif console.gif 4u.gif

kazkuria diena gavau laiskeli:
"KAIP ATRODO BERIMAS, ESANT MENINGOKOKINEI
INFEKCIJAI. IDEMIAI ISIZIUREKIT!!!

Žinoti verta ir kitam papasakoti būtina...
Gydytojai sako, kad kai PRADEDA berti, išgelbėti DAR GALIMA! Tik
reikia nedelsti nė valandos, pamačius kuo skubiau kviesti greitaja
pagalba, nes viskas vyksta žaibiškai."

user posted image

net ne verta, o BUTINA isidemeti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 18 kovo 2012 - 11:09