Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti.

QUOTE(soera @ 2007 08 16, 09:39)
ziurejom garaze - radiatorius sausas, slangeles tvarkoj visos, vienintelis vienas lasas kabojo ant vandens pompos, bet balos jis negalejo tiek pridaryt ax.gif manem gal spaudimas vaziuojant, bet uzvedus, pagazavus, lasas nepadydejo schmoll.gif



Pas man lygiai tas pats, dingsta tas antifrizas palaipsniui, ir neina rast pro kur... Balti dūmai neina, šlangos nekiauros, ir ką daryt? Taip ir važinėju dapylinėdama karts nuo karto... doh.gif
Atsakyti
Nu tai jeigu priteka po automobiliu, tai čia ir man aišku, kad kažkur kiaura (greičiausiai apačioj radiatoriaus kur šlangos jungiasi; per sujungimą). Stebuklų nebūna, jeigu pribėga, reiškiasi kiaura- belieka, surasti kur.
Atsakyti
QUOTE(Kykas @ 2007 08 16, 15:55)
Nu tai jeigu priteka po automobiliu, tai čia ir man aišku, kad kažkur kiaura (greičiausiai apačioj radiatoriaus kur šlangos jungiasi; per sujungimą). Stebuklų nebūna, jeigu pribėga, reiškiasi kiaura- belieka, surasti kur.

slangos sausos g.gif sujungimai visi sausi, per bakeli neisbega.
apziureta su lempa, masina buvo uzvaryta virs duobes, vienintelis imanomas paaiskinimas - vandens pompa schmoll.gif masina gi ne pirmos jaunystes, greiciausiai sudilo jau... g.gif
Atsakyti
veikos, kai prispyre beda tai ir as kreipiuosi pagalbos, mano masiniukas renault scenic ka tik nusipirkau ir uzblokavau nezinau kas yra ir kazkas bega slapia po ja, negaliu su pulteliu masinytes atrakinti o kadangi neatrakinu tai negaliu uzvesti nepaduodamas kuras. kur kreiptis?
Atsakyti
Labas rytas, gal jus galesit man padet. ax.gif Ar imanoma atsikoduoti paciai magnetola. siandien akumas buvo numires, veliau siaip ne taip atgaivinom ji, bet praso kodo. Esu kazka viena ausim girdejus, jog po kapotu, kazkur yra 4 skaiciukai, bet nezinau ar teisybe, o jei teisybe, tai kurie. 4u.gif
Atsakyti
as del pultelio ir del magnetolos kreipiausi i renoult centra ten uz trisdesimt litu pasake koda
Atsakyti
QUOTE(jausma @ 2007 09 27, 11:18)
as del pultelio ir del magnetolos kreipiausi i renoult centra ten uz trisdesimt litu pasake koda

aciu 4u.gif reikes taip daryt, tik galvojau gal koks greitesnis, paprastesnis budas yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2007 09 27, 13:38)
aciu 4u.gif  reikes taip daryt, tik galvojau gal koks greitesnis, paprastesnis budas yra ax.gif

Pabandykit vieną kartą "1234" suvest. jei nepavyks, daugiau nebandykit, kad ko nors dar labiau neužblokuotumėt wink.gif Bet daug kam suveikia ir šita paprasta skaičių kombinacija wink.gif
Atsakyti
o man sake pradeti atkodavima kai bus visi nuliai
Atsakyti
Gal kas gali man pasakyti, kiek kainuoja Golf II, šarnyras ir granata? Nuvariau šiandien savo mašiną į servisą padaryti ratų suvedimą, bo prieš mėnesį padariau avariją, per kurią labiausiai nukentėjo kairysis mašinos ratlankis. Sako reikia keisti šarnyrą, granatą ir čia turbūt dar ne viskas doh.gif Tai dabar galvoju, kiek man čia kainuos tas mano pasiskraidymas per griovius ir grikių laukus doh.gif
Atsakyti
Spėju nukentėjo ne tik ratlankis, bet ir ratas turėjo palįst po amortiku, jei gavai į ratą cool.gif
Pasiskambink į Tanagrą, pasiklausk, keik kainuotų.. Šarnyras tai apie 30-40(čia jau maximum)Lt bus... O granata manau daugiausiai 100Lt (bet čia tik mano nuomonė, palyginus, kad mano retai mašinai 165LT ta garnata, tai golfui turėtų būt pigesnė)... Ir ar tą granatą tikrai būtina keisti? Nes už jos keitimą nemžai nuluptų, kadangi čia ne pusvalanduko darbas ir gali reikti reto rakčiuko tokio vieno... Girdisi, kada traška granata, kai ratus suki, t.y. lėtai (1u bėgiu) pvz kai važiuoji ir darai posūkį girdisi, kad traška granata? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 10 10, 13:51)
Spėju nukentėjo ne tik ratlankis, bet ir ratas turėjo palįst po amortiku, jei gavai į ratą  cool.gif
Pasiskambink į Tanagrą, pasiklausk, keik kainuotų.. Šarnyras tai apie 30-40(čia jau maximum)Lt bus... O granata manau daugiausiai 100Lt (bet čia tik mano nuomonė, palyginus, kad mano retai mašinai 165LT ta garnata, tai golfui turėtų būt pigesnė)... Ir ar tą granatą tikrai būtina keisti? Nes už jos keitimą nemžai nuluptų, kadangi čia ne pusvalanduko darbas ir gali reikti reto rakčiuko tokio vieno... Girdisi, kada traška granata, kai ratus suki, t.y. lėtai (1u bėgiu) pvz kai važiuoji ir darai posūkį girdisi, kad traška granata?  g.gif


Ačiū, bus aiškiau. O barška kapitaliai ypač pajudant iš vietos kai susuku vairą, ar ant posūkio. Ratų suvedimą nusprendžiau padaryti, nes po smūgio pradėjo labai traukti į šoną, o kai į mašiną atsisėdą mano vyras (120kg) - tai keleivio vietoje atrodo, kad duobė atsirado, ypač ant posūkio.
Atsakyti