Įkraunama...
Įkraunama...

man paskambino jo meiluze

QUOTE(benek @ 2010 08 05, 15:24)
Tiesiog seksas - tai kai vienam nereikia jo pirkti, o kitam - nereikia už jį mokėti. Toks tokį tokiam reikalui suranda bigsmile.gif Man kažkokius gyvunukus primena, pribėgo, pasidarbavo ir nubėgo g.gif


Tai va, nei meile nei prostitucija, tiesiog fiziologinis poreikis turbut, ar kaip cia dabar pavadinus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 05, 17:27)
Tai va, nei meile nei prostitucija, tiesiog fiziologinis poreikis turbut, ar kaip cia dabar pavadinus g.gif

daug kaip galima vadint. geismas, aistra, troškimas, potraukis, sexas.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 08 05, 15:28)
daug kaip galima vadint. geismas, aistra, troškimas, potraukis, sexas.

Ta ir turejau omeny, kad tarp meiles ir prostitucijos yra laaabai platus diapozonas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 05, 17:37)
Ta ir turejau omeny, kad tarp meiles ir prostitucijos yra laaabai platus diapozonas smile.gif

biggrin.gif prostitucija-verslas. kuo čia aistra dėta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 08 05, 15:38)
biggrin.gif prostitucija-verslas. kuo čia aistra dėta? g.gif

Pasiskaitykit anksciau, kur Raketa parase, kad bet koks seksas be meiles yra prostitucija.
Man atrodo, kad tarp vieno ir kito yra daug visokiu kitokiu tarpiniu variantu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 05, 17:47)
Pasiskaitykit anksciau, kur Raketa parase, kad bet koks seksas be meiles yra prostitucija.
Man atrodo, kad tarp vieno ir kito yra daug visokiu kitokiu tarpiniu variantu mirksiukas.gif

smile.gif taaaip...tada beveik visos poros turėtų pasigaminti patentus, nes verčiasi prostitucija.... vienos dvasingosios "duoda" nes reikia, kitaip vyras kitą susiras, kitos "duoda", nes geras buvo ir grindis išplovė ir tt. Juoko Raketa man jau tapo aistros antonimu....
Atsakyti
QUOTE(Juoko raketa @ 2010 08 05, 15:52)
Papildyta:

O jeigu nesureikšmina išdavystės,


Kur as kalbejau apie isdavyste?? As sakiau, kad nesureiksmina sexo "i sona".
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 05, 12:01)
<...>
Vienas atvejis kitam nelygus...

O kuom viena neištikimybė yra nelygi kitai neištikimybei? Kame skirtumas? Kad pasitvatino ir ligą užnešė nėščiai moteriai? Koks skirtumas? Vis tiek tvatinosi su kitom. Nu tai ir nusitiesė keliuką į tolimesnį tvatinimasį su kitomis, bet be manęs.
Papildyta:
QUOTE(pisiautoja @ 2010 08 05, 15:06)
Be meilės seksas dar ir kaip įmanomas, patikėkit manim biggrin.gif
Pastebėjau, kad nesistengiat esmės pagauti, o tik kabinatės prie išdavystės, meilužio ir kitokių faktų.
Patarkit, ką man reikėjo daryt situacijoje, kai beveik maldavau savo vyrą sekso, o jam tai buvo vienodai - jis nenori ir mano poreikiai tuo metu jam nelabai svarbūs. tai kaip man reikėjo elgtis?

Nusipirkti vibratorių ir dulkinkitės kiek tik dūšia leidžia ir kaip tik poreikis yra (visokių yra ir anusui, ir vaginai).
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 16:01)
O kuom viena neištikimybė yra nelygi kitai neištikimybei? Kame skirtumas? Kad pasitvatino ir ligą užnešė nėščiai moteriai? Koks skirtumas? Vis tiek tvatinosi su kitom. Nu tai ir nusitiesė keliuką į tolimesnį tvatinimasį su kitomis, bet be manęs.


Ne ta turejau omeny, ne apie tai, kad neistikimybe skirtinga.
Vienas dalykas, kai jus zinot konkreciai situacija ir isvadinat k**va ar kaip tik ten isvadinot ir ta moteri ir savo ex.
Kitas dalykas, kai kaimynai rodo pirstais i moteri, ateinancia pas ju kaimyna, kuris issiskyre, ir vadina la k**va ir pan. Ir dar vaikus pamokina taip pirstais rodyt ir greit apspresti apie kaimynu gyvenimo doroves lygi doh.gif Siuo atveju - nei ju reikalas, nei jie zino tikra situacija.
Apie tai kalbejau.
Atsakyti
QUOTE(benek @ 2010 08 05, 16:17)
Turėjau bendradarbę, kuri kasnakt po 8 kartus norėdavo, išsiskyrė, vyras ją paliko, nes  nebeatlaikė, buvo nustekentas kaip kuinas.
Gal geriau skirtis ir ieškoti pagal savo poreikius, negu apgaudinėti. Nebent vyras impotentas ir jam žmona kaip priedanga.
Bet nesuprantu, kaip to sekso norėti, kad net  ir be meiles pasirašyčiau g.gif


Gal geriau, gal blogiau. taigi kiekvienas daro taip, kaip JAM atrodo geriau, o ne kazkokiai marytei ar onutei. jam gal atrodo geriau sexo poreiki sone realizuoti.tai ka db? visi pagal jus turi gyventi? gal niekas nieko ir neapgaudineja? gal abiem tai priimtina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trumpam: 05 rugpjūčio 2010 - 16:19
QUOTE(Shana @ 2010 08 05, 16:07)
Ne ta turejau omeny, ne apie tai, kad neistikimybe skirtinga.
Vienas dalykas, kai jus zinot konkreciai situacija ir isvadinat k**va ar kaip tik ten isvadinot ir ta moteri ir savo ex.
Kitas dalykas, kai kaimynai rodo pirstais i moteri, ateinancia pas ju kaimyna, kuris issiskyre, ir vadina la k**va ir pan. Ir dar vaikus pamokina taip pirstais rodyt ir greit apspresti apie kaimynu gyvenimo doroves lygi doh.gif  Siuo atveju - nei ju reikalas, nei jie zino tikra situacija.
Apie tai kalbejau.

O vagį išvadinti irgi vagimi negalima? Nes ne kaimynams spręsti?
Kodėl negalima? Kas neleidžia? Koks skirtumas kokios priežastys paskatino vieną ar kitą pasiduoti pagundai? Kažkokie aptekę ir perteke tolerancija ir pakantumu aplinkiniams. Aš dar ir į akis pasakyčiau tokiai madam ką aš apie ją galvoju.
Ne tik madam, bet ir tam diedui. Aš mačiau ne vieną šeimą, kuri kentėjo dėl to, kad kaimynas užnieštėjo klynai. Kartu šalia tų šeimų vaikai buvo (po du kiekvienoje), mačiau kaip draugės vyras kažkokią ciocę mašinoje užvertinėjo, mačiau kaip kita draugė sedėjo šoke, kai namo grįžus lovoje ciocę kažkokią besivartančią su diedu rado. Kaip tokius išgamas pavadinti? Ieškoti užslėptų priežasčių? Pateisinimų?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 17:18)
O vagį išvadinti irgi vagimi negalima? Nes ne kaimynams spręsti?
Kodėl negalima? Kas neleidžia? Koks skirtumas kokios priežastys paskatino vieną ar kitą pasiduoti pagundai? Kažkokie aptekę ir perteke tolerancija ir pakantumu aplinkiniams. Aš dar ir į akis pasakyčiau tokiai madam ką aš apie ją galvoju.
Ne tik  madam, bet ir tam diedui. Aš mačiau ne vieną šeimą, kuri kentėjo dėl to, kad kaimynas užnieštėjo klynai. Kartu šalia tų šeimų vaikai buvo (po du kiekvienoje), mačiau kaip draugės vyras kažkokią ciocę mašinoje užvertinėjo, mačiau kaip kita draugė sedėjo šoke, kai namo grįžus lovoje ciocę kažkokią besivartančią su diedu rado. Kaip tokius išgamas pavadinti? Ieškoti užslėptų priežasčių? Pateisinimų?


Eikit sau - na ir aplinka jusu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trumpam: 05 rugpjūčio 2010 - 16:22