Įkraunama...
Įkraunama...

man paskambino jo meiluze

QUOTE(Brasa @ 2010 08 05, 16:38)
bet abejoju, kad vaikas klausia" mama, o cia k...va praejo, ar ne?". Nors aisku, reikiama linkme paauklejus, greit i kas antra moteri gatvej prades pirstu badyt su tokiais klausimais....

drinks_cheers.gif

QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 16:39)
Vat prisimenam, mano gilią jaunystę. Žinau su kuo ex-jo..ris tvatinosi. Už rankos nepagavau, žvakės nelaikiau. Pasakiau jos vyrui (išvykęs buvo tuo metu). Ir apie "dovanėlę" informavau. Ir dar kelioms klasiokėms pasiguodžiau. Kaip manot, jos neturi teisės jai ir jam į akis to pasakyti? Nes su žvake nestovėjo, taip?

Ir jus ir meiluzes vyras aiskinates su savo porom kaip tik norit. Cia jusu asmeniniai reikalai.
Matyt tiesiog esam skirtingos, as kaimynams nei akis nei uz akiu tokiu pareiskimu de daryciau. Tiesiog ne mano reikalas, nesu nei visazine nei teiseja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 05 rugpjūčio 2010 - 16:44
QUOTE(Brasa @ 2010 08 05, 16:38)
o paprasciausiai nieko nesakyt vaikui neiseina? Apie alhasa vaikas gal paklaus, kas tam dedei, bet abejoju, kad vaikas klausia" mama, o cia k...va praejo, ar ne?". Nors aisku, reikiama linkme paauklejus, greit i kas antra moteri gatvej prades pirstu badyt su tokiais klausimais....

Kad ir badyt nereikia. Pačios į namus vaikšto. Jokios savigarbos.
Visas kiemo merginas žinau ir kurios krūtis rodė, ir kurios pačiupinėti davė.
Čia save gerbiančios mergaitės? Bet čia iš kitos operos, kaip paaugliams hormonai groja.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 17:44)
Kad ir badyt nereikia. Pačios į namus vaikšto. Jokios savigarbos.
Visas kiemo merginas žinau ir kurios krūtis rodė, ir kurios pačiupinėti davė.
Čia save gerbiančios mergaitės? Bet čia iš kitos operos, kaip paaugliams hormonai groja.

ir kas kad vaiksto? ju savigarba - ju paciu (na, jei nepilnametes, - ir ju tevu) reikalas. Tikrai ne smalsiu kaimyniu. Ir jau tuo labiau ne smalsiu kaimyniu mazameciu vaiku , kurie dar nuo puodo nenulipe jau zino , kuri kaime k...va, kuri - ne ...
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 05, 16:43)
drinks_cheers.gif
Ir jus ir meiluzes vyras aiskinates su savo porom kaip tik norit. Cia jusu asmeniniai reikalai.
Matyt tiesiog esam skirtingos, as kaimynams nei akis nei uz akiu tokiu pareiskimu de daryciau. Tiesiog ne mano reikalas, nesu nei visazine nei teiseja.

O kam man aiškintis? Paleidi vazą, sukrauni čiumodaną, parodai duris ir pasakai - staltiese keliukas ir vėliava tau į rankas.
Gaila, kad prisigerti tada negalėjau. O dabar yra susiformavusi tam tikra nuomonė, apie šeimos "geradėjus", kurie padeda "nuimti stresą" ir nors aš atvirai niekam nieko neišsakau tuo klausimu, bet savo nuomonę turiu. Ir aš atvirai galiu ją išsakyti čia, forume ar dar kam nors. Ir puikiai visi aplinkiniai mano nuomonę apie tai žino, todėl ABEJOJU ar kada nors kokia moteris ar vyras teiksis man išsipasakoti, kokie gi ten pas juos santykiai su meilužiu/-e.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 17:42)
Papildyta:

Per mažai vyras dirbo, ryškiai, kad sekso poreikis didelis, fizinio krūvio mažai buvo ar streso. Nulinksta nuo sunkios darbo dienos greitai. Miegot ir tylos norisi.


nu, nieksas gi aisku - sexo poreikis jam matai buvo - issigimelis kazkoks. koks cia dar fizinis kruvis - nukirpt viska reiketu ir ramu.
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 08 05, 16:47)
ir kas kad vaiksto? ju savigarba - ju paciu (na, jei nepilnametes, - ir ju tevu) reikalas. Tikrai ne smalsiu kaimyniu. Ir jau tuo labiau ne smalsiu kaimyniu mazameciu vaiku , kurie dar nuo puodo nenulipe jau zino , kuri kaime k...va, kuri - ne ...

drinks_cheers.gif

QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 16:47)
Ir puikiai visi aplinkiniai mano nuomonę apie tai žino, todėl ABEJOJU ar kada nors kokia moteris ar vyras teiksis man išsipasakoti, kokie gi ten pas juos santykiai su meilužiu/-e.

Tiesiog jusu asmenine nuomone susiformavusi is jusu asmenines patirties.
Mano patirtis skirtinga, todel gal ir poziuris kitoks. Ir nieko cia nepridiskutuosim g.gif
Papildyta:
QUOTE(trumpam @ 2010 08 05, 16:49)
nu, nieksas gi aisku - sexo poreikis jam matai buvo -  issigimelis kazkoks. koks cia dar fizinis kruvis - nukirpt viska reiketu ir ramu.

bigsmile.gif
Sakau gi, gerietes tos forumietes.
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 08 05, 16:47)
ir kas kad vaiksto? ju savigarba - ju paciu (na, jei nepilnametes, - ir ju tevu) reikalas. Tikrai ne smalsiu kaimyniu. Ir jau tuo labiau ne smalsiu kaimyniu mazameciu vaiku , kurie dar nuo puodo nenulipe jau zino , kuri kaime k...va, kuri - ne ...

Pala pala... o kur mano interesai? Vaikas (nors ir beveik suaugęs) vis dar mano. Ir tos merginos vaikšto ne kažkur kitur, o būtent pas mus į namus. Gal būt merginos paliktos gatvės saviauklai, bet mano vaikas tikrai nėra paliktas ten ir aš norėčiau atriboti (kiek įmanoma maksimaliai) nuo galimų pasekmių.
Ar jūs naiviai tikite, kad vaikinui, kuriam ūsai želia, hormonai smegenis spaudžia nepasinaudos situacija vien tik todėl, kad aš burgziu už nugaros ir stovėsiu su kuoka? Galbūt ir tų merginų tėvams reikia susirūpinti?
Bet kaip sakau - čia kita tema, galima pasikalbėti apie tai tam skyrelyje, kur 16metės gimdo.
Papildyta:
QUOTE(trumpam @ 2010 08 05, 16:49)
nu, nieksas gi aisku - sexo poreikis jam matai buvo -  issigimelis kazkoks. koks cia dar fizinis kruvis - nukirpt viska reiketu ir ramu.

Atsiprašau už klausimą: nusidrožti buvo sunku vonioje ar tualete?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 17:52)
Pala pala... o kur mano interesai? Vaikas (nors ir beveik suaugęs) vis dar mano. Ir tos merginos vaikšto ne kažkur kitur, o būtent pas mus į namus. Gal būt merginos paliktos gatvės saviauklai, bet mano vaikas tikrai nėra paliktas ten ir aš norėčiau atriboti (kiek įmanoma maksimaliai) nuo galimų pasekmių.
Ar jūs naiviai tikite, kad vaikinui, kuriam ūsai želia, hormonai smegenis spaudžia nepasinaudos situacija vien tik todėl, kad aš burgziu už nugaros ir stovėsiu su kuoka? Galbūt ir tų merginų tėvams reikia susirūpinti?
Bet kaip sakau - čia kita tema, galima pasikalbėti apie tai tam skyrelyje, kur 16metės gimdo.
Papildyta:


pala pala, o kuo jau jusu aniuolelis geresnis uz tas mergas... jam matai randat pateisinimu, - hormonai ir pan. , o mergom - jau ne? o kur jusu sunaus savigarba, kad tas mergas isileidzia, a? Ar jos islauzia duris ir prievartauja vargseli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brasa: 05 rugpjūčio 2010 - 16:55
QUOTE(Brasa @ 2010 08 05, 16:54)
pala pala, o kuo jau jusu aniuolelis geresnis uz tas mergas... jam matai randat pateisinimu, - hormonai ir pan. , o mergom - jau ne? o kur jusu sunaus savigarba, kad tas mergas isileidzia, a? Ar jos islauzia duris ir prievartauja vargseli?

O kodėl gi ne? Bernas kuris mergas paima? Ar merginos, kurios per visą mokyklą eina kaip pereinamasis prizas? lotuliukas.gif
Ačiū Die nevaikšto, dar to betrūktų. Svarbu, kad prezervatyvą užsidėt nepamirštų, o įsipareigojimų jokių jis neturi: nei merginos, nei susituokęs.
O kad patirties įgys - nieko blogo.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 17:58)
O kodėl gi ne? Bernas kuris mergas paima? Ar merginos, kurios per visą mokyklą eina kaip pereinamasis prizas?  lotuliukas.gif
Ačiū Die nevaikšto, dar to betrūktų. Svarbu, kad prezervatyvą užsidėt nepamirštų, o įsipareigojimų jokių jis neturi: nei merginos, nei susituokęs.
O kad patirties įgys - nieko blogo.

tai tos merginos irgi isipareigojimu neturi ir nevedusios irgi, speju. Atleiskit, man ju kalte sioj situacijoj visiskai vienoda. Tas vaikinukas niekuo negeresnis. Niekuo. Merginos matai turi turet savigarba, turi mastyt, o jau vaikinukams tai niekas neprivaloma... tokie vaikinukai mano akimis ziurinti lygiai tokie patys k...vos, kaip ir tos merginos.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2010 08 05, 17:58)
O kodėl gi ne? Bernas kuris mergas paima? Ar merginos, kurios per visą mokyklą eina kaip pereinamasis prizas?  lotuliukas.gif
Ačiū Die nevaikšto, dar to betrūktų. Svarbu, kad prezervatyvą užsidėt nepamirštų, o įsipareigojimų jokių jis neturi: nei merginos, nei susituokęs.
O kad patirties įgys - nieko blogo.


sakykit, o jus tevai is viso auklejo? vertybes kokias nors suformavo? ar jus pati nusprendet, kas yra geris, o kas ne?
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 08 05, 18:03)
tai tos merginos irgi isipareigojimu neturi ir nevedusios irgi, speju. Atleiskit, man ju kalte sioj situacijoj visiskai vienoda. Tas vaikinukas niekuo negeresnis. Niekuo. Merginos matai turi turet savigarba, turi mastyt, o jau vaikinukams tai niekas neprivaloma... tokie vaikinukai mano akimis ziurinti lygiai tokie patys k...vos, kaip ir tos merginos.

Butent drinks_cheers.gif !Cia is tos serijos,kad jei vyras laksto per bobas,tai jis vos ne didvyris vyru tarpe,o jei moteris laksto,tai jau *****,tai cia tas pats,jei jos vaikas dulkina atsiprasau tas mergaites,tai cia nieko tokio,o jau tos mergos tai pasileidusios doh.gif .
Atsakyti