Įkraunama...
Įkraunama...

Veido šveitikliai

Veidui naudoju-Bozduch žizny smile.gif
Atsakyti
O aš veidui naudoju Eveline, nu visai nieko. Tuo pačiu ir krūtinės odą pašveičiu, nes jis toks švelnus. Mano odai patinka.
Atsakyti
Nusipirkau "Droge" veido pylinga pabandymui - Beauty formulas, nors raso, kad be kvapo, bet vistiek yra tox specifinis. Bet sveicia neblogai.
Atsakyti
O gal kokį enziminį galit rekomenduot?
Nebenoriu su tais grūdeliais....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 07 20, 16:57)
O gal kokį enziminį galit rekomenduot?
Nebenoriu su tais grūdeliais....


Sveikinam Jadzka! Jos taupimo ir kosmetikos krepselio mazinimo programos pasibaige! Valio, ji gavo atlyginima!


Bravo, cielas menesis kaip laikeisi biggrin.gif
Atsakyti
as tai kunui siurksti plausine, veidui academie svelnus pylingas is miltuku specialiu sepeteliu po veida mozoji pasidaro putos, ji galima dazniau naudot, intensyvesniam valymui labai faini yra miraliukss miltukai pylinginiai skura sena rievem nueina. tik svarbu nepersistengt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2005 07 21, 17:38)
as tai kunui siurksti plausine, veidui academie svelnus pylingas is miltuku specialiu sepeteliu po veida mozoji pasidaro putos, ji galima dazniau naudot, intensyvesniam valymui labai faini yra miraliukss miltukai pylinginiai skura sena rievem nueina. tik svarbu nepersistengt. smile.gif

o kur ta academie galima isigyti? Kokia mazdaug kaina?
Atsakyti
Veidui naudoju Herbinos pilingą. Man jis super, nes yra kreminis, švelnus ir dalelės stambios, bet minkštos, tod4l veido smarkiai "nenubrūžina" thumbup.gif O kūnui tiesiog naudoju šiurkščią kempinę.
Atsakyti
smile.gif+2005 07 22, 21:44-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2005 07 22, 21:44)
Kunui naudoju is Avon sveitikli su granatais, labai kvapas patinka  biggrin.gif  o veidui naudoju Eveline sveitikli


Kai sis Eveline veido sveitiklis? Cia su obuoliais turbut? ax.gif



Atsakyti
smile.gif+2005 07 22, 21:44-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2005 07 22, 21:44)
Kunui naudoju is Avon sveitikli su granatais, labai kvapas patinka  biggrin.gif  o veidui naudoju Eveline sveitikli

Esu maciusi tik viena Eveline veido sveitikli. Didelej talpoj, melynas tox, ir kaina apie 3 Lt. Ar cia tas?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 07 27, 13:47)
Esu maciusi tik viena Eveline veido sveitikli. Didelej talpoj, melynas tox, ir kaina apie 3 Lt. Ar cia tas?

na as turiu butent toki, bet gal yra ir kitokiu sios firmos, bet pastarasis man per svelnus, nes savo riebia oda megstu pasveist rimciau smile.gif
Atsakyti
Veidui naudoju is Avono "Anew Clinical micro-exfloliant" veido sveitikli su mikrokristalais
Atsakyti