Įkraunama...
Įkraunama...

Pusryčiai veikliai moteriai ir visai šeimai

Gal tas miegas paaiskinamas tuo kad visos jegos nueina virskinimui?..
Atsakyti
Sveiki, ar sveika pusryčiams valgyti mėsą? Pvz, jeigu lieka nuo vakarienės kokių kotletukų, mes mėgstam juos pasišildyt pusryčiams su bulvytėmis ar salotom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 05 16, 09:26)
Gal tas miegas paaiskinamas tuo kad visos jegos nueina virskinimui?..

Kažkiek jėgų nueina virškinimui, t.y. eikvojama energija maisto virškinimui, bet tikrai ne visos smile.gif Reikia detaliai išanalizuoti Jūsų mitybą, gyvenimo būdą, gal būt padaryti kraujo tyrimus tam kad išaiškinti miego priežastį .
Papildyta:
QUOTE(Daniellita @ 2013 05 22, 17:04)
Sveiki, ar sveika pusryčiams valgyti mėsą? Pvz, jeigu lieka nuo vakarienės kokių kotletukų, mes mėgstam juos pasišildyt pusryčiams su bulvytėmis ar salotom smile.gif

Sveiki,

iš ryto geriausia valgyti sudėtinių angliavandenių turinčio maisto (košės), kurie suteikia energijos beveik visai dienai. Jeigu Jūsų darbas yra fizinis, sunkus, gali būti ir mėsos. Bet nepamirškite, kad per dieną žmogus turi suvalgyti ne daugiau kaip 100g mėsos (maždaug 1 - 1 1/2 kotleto)
Atsakyti
Sveiki,
norejau paklausti, kaip daznai pusryciams galima valgyti kiausinius? Esu girdejusi, kad gana daznai negalima, nes kazkam kenkia (nepamenu tiksliai kam). Tik i savaite kelis kartus. Ar tiesa? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Man patinka pusryciams saldumynai.
Vaisiu salotos
blyneliai
koses ivairios smile.gif
Atsakyti
http://kavospertrauk...u-desertas.html Jogurtiniai melyniu pusryciai - maistinga ir skanu, panasiai kaip dribsniai su pienu, nes sausainius galima keist aviziniais dribsniais

http://kavospertrauk...r-dribsniu.html Sveikuoliski vaisiniai pusryciai - dar vienas puikus pusryciu paivairinimas

http://kavospertrauk...-pusryciai.html sutus pusryciai su jogurtu, varske ir aviziniais dribsniais

Sie paprasti receptai yra isties skanus, taciau kartu ir maistingi, puikiai tinkantys sveikiems pusryciams
essen.gif
Atsakyti
as irgi megstu kiausinius is ryto valgyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zana81: 18 rugsėjo 2013 - 21:06
QUOTE(Zana81 @ 2013 09 18, 23:02)
as irgi megstu kiausinius is ryto valgyt smile.gif

O aš tris kartus per dieną galiu valgyti mėsą , na ir žuvį ax.gif Aš be mėsos jaučiuosi nepavalgiusi, o jeigu pusryčiams suvalgau ką nors iš miltų, apima tingulys ir miegas g.gif ( ir dieną panašiai, tik netaip jaučiu tą tingulį). Kažin kodėl?
Atsakyti
QUOTE(*Selena* @ 2013 07 13, 19:27)
Sveiki,
norejau paklausti, kaip daznai pusryciams galima valgyti kiausinius? Esu girdejusi, kad gana daznai negalima, nes kazkam kenkia (nepamenu tiksliai kam). Tik i savaite kelis kartus. Ar tiesa?  g.gif  4u.gif


Laba diena,

kiaušinius rekomenduojama valgyti iki 3 kartų per savaitę, nes juose (trinyje) yra daug cholesterolio, kuris turi tiesioginį įtaką kraujo cholesteroliui.
Atsakyti
Pusryčiams visada valgau sausainius su baltinta kava. Norėjau paklausti kokie sausainiai yra sveikiausi?
Atsakyti
Kosyte arba varskyte labiausiai megstu smile.gif
Atsakyti
laba:) gal ir ne visai i tema, bet kiek laiko reikia vartoti balastines medziagas?ryte ar vakare geriausia tai daryti?
ir dar.kuo skiriasi detoksikuojancios organizma medziagos nuo valanciu?ar galima jas naudoti kartu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 02 gruodžio 2013 - 17:24