Įkraunama...
Įkraunama...

Pusryčiai veikliai moteriai ir visai šeimai

QUOTE(Gydytoja dietologė @ 2012 03 18, 22:26)
Taip, blogai! Per pusryčius "pakraunam" savo organizmą energiją. Rytinis valgis gerina dėmesio koncentraciją, atmintį ir nuotaiką. Atsisakant pusryčių didėja riziką turėti antsvorį ar netgi nutukti, nes dažniausia vakare tokie asmenys "atsigrebia" už visą dieną. Kadangi iš ryto medžiagų apykaita yra greitesnė, valgančiųjų pusryčius organizmas pasisavina daugiau ir įvairesnių maistinių medžiagų. Tokiu būdu pūsryčiai apsaugo nuo daugelio lėtinių ligų,pvz. cukrinio diabeto, infarkto, insulto.
Taigi, tikiuosi, kad nuo šiandien pradėsite pusryčiauti! :-)

sis postas apie mane..Pusryciu visiskai nenoriu,bet juk naturalu,juk "puotauti" pradedu nuo kokios 22val kai mazoji uzmiega.Maistas beabejo labai koloringas,nesveikas,todel to pasekoje per pusmeti priaugau 6kg. Zodziu beda didele,noriu atsikratyti tu kg. Tai kiek suprantu pirmiausia reikia pradeti nuo pusryciu,tinkamai juos pasirinkti ir kazkiap prisiversti suvalgyti? nes dazniausiai buna taip kad pirma karta valgau apie 12val unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2012 11 16, 01:05)
sis postas apie mane..Pusryciu visiskai nenoriu,bet juk naturalu,juk "puotauti" pradedu nuo kokios 22val kai mazoji uzmiega.Maistas beabejo labai koloringas,nesveikas,todel to pasekoje per pusmeti priaugau 6kg. Zodziu beda didele,noriu atsikratyti tu kg. Tai kiek suprantu pirmiausia reikia pradeti nuo pusryciu,tinkamai juos pasirinkti ir kazkiap prisiversti suvalgyti? nes dazniausiai buna taip kad pirma karta valgau apie 12val unsure.gif

Sveiki! Pradėkite nuo reguliaraus valgymo. Būtina valgyti 3-5 kartus per dieną, pageidautina tuo pačiu laiku. Pusryčiaukite pirmoj dienos pusėj iki 12 val. Pusryčiams geriausia rinkits sudėtinių, ilgai virškinamų, angliavandenių turintį maistą. Paskutinis valgymas rekomenduojamas 2-3 val. iki miego. Iš pradžių gali būti sunkoka persiadaptuoti, reikės pastangų, bet už savaitės pusryčiausite su malonumu ir dideliu noru.
Atsakyti
Mano savaitgalio pusryciai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 11 28, 21:17)
Mano savaitgalio pusryciai  4u.gif
user posted image

Ir mūsų tokie.Šiokiom dienom darom kokteilius,visai šeimynai tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gydytoja dietologė @ 2012 03 18, 22:26)
Taip, blogai! Per pusryčius "pakraunam" savo organizmą energiją. Rytinis valgis gerina dėmesio koncentraciją, atmintį ir nuotaiką. Atsisakant pusryčių didėja riziką turėti antsvorį ar netgi nutukti, nes dažniausia vakare tokie asmenys "atsigrebia" už visą dieną. Kadangi iš ryto medžiagų apykaita yra greitesnė, valgančiųjų pusryčius organizmas pasisavina daugiau ir įvairesnių maistinių medžiagų. Tokiu būdu pūsryčiai apsaugo nuo daugelio lėtinių ligų,pvz. cukrinio diabeto, infarkto, insulto.
Taigi, tikiuosi, kad nuo šiandien pradėsite pusryčiauti! :-)

kiek save pamenu, tai visuomet pusryčiauju, negaliu išeiti iš namų tuščiu pilvu. Tačiau...turiu nemažą antsvorį ir su juo susijusių jau pradedančių pasireikšti ligų.
Ir dar - gal galite paaiškinti, jei aš kasdien tuštinuosi 2-3 kartus, tai išeina, kad medžiagų apykaita nėra lėta, o kasmet vis prisideda po 3 kg svorio. Na fizinis aktyvus mano laaabai minimalus, bet ir valgau ne už 3...?
Atsakyti
Kai tik pradejau dirbti - nustojau valgyti pusrycius. Veliau isigudrinau pusryciauti darbe.
Veliau - teko mokytis valgyt namie. Dabar mano racione rytais - koses, varske, jogurtai, smuzi, karsti sumustiniai.
Atsakyti
QUOTE(Prancuzze @ 2010 07 01, 10:46)
O man, atvirksciai, sociai papusryciavus bloga darosi, jauciuos nedarbinga. Kaip , pvz., dabar blink.gif



man taip buna po pietu doh.gif sako negerai-jei nori miego ir esi nedarbingas- rieskia netinka tas maistas. idomu ka sako gydytojai apie tai?

p.s papildant pusrycius - savaitgaliais biski prabangesni - blynai, omletas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 30 kovo 2013 - 21:55
Tik košė. Net ir savaitgaliais. Taip pripratę. Labai jau tingisi stovėti prie keptuvės kepant blynus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(PRIPSYTE @ 2010 06 30, 19:49)
Laba diena, kaip tik daug diskutavau su kolege apie pusryčių naudą- atsisakiusi pusryčių
ji numetė apie 10 kg, nors anksčiau visada juos valgydavo, jos pusryčiai apie 11 val., o ryte tik vandens puodelis su citrina, sako jaučiasi puikiai, ką Jūs apie tai manote? ax.gif


Mano nuomone, sunku pasakyti ar nuo to ji numetė tuos 10 kg, galbūt įtakojo ir kiti veiksniai.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 03 14, 10:48)
kiek save pamenu, tai visuomet pusryčiauju, negaliu išeiti iš namų tuščiu pilvu. Tačiau...turiu nemažą antsvorį ir su juo susijusių jau pradedančių pasireikšti ligų.
Ir dar - gal galite paaiškinti, jei aš kasdien tuštinuosi 2-3 kartus, tai išeina, kad medžiagų apykaita nėra lėta, o kasmet vis prisideda po 3 kg svorio. Na fizinis aktyvus mano laaabai minimalus, bet ir valgau ne už 3...?

Sveiki!
šaunu, kad valgote pusryčius! bet tam, kad išaiškinti dėl ko turite antsvorį, reikia žnoti Jūsų mitybos įpročius: ką ir kiek valgote, kada valgote, ar būna užkandžiai ir t.t. Nemažiau svarbus aspektas- sveikatos būklė. Tam geriausia atvykti į asmeninę konsultaciją.
Pagal virškinamojo trakto veiklą spręsti apie medžiagų apykaitos greitį netikslinga. Jo veiklą labai priklauso nuo suvartojimo maisto.
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 30, 22:52)
man taip buna po pietu doh.gif sako negerai-jei nori miego ir esi nedarbingas- rieskia netinka tas maistas. idomu ka sako gydytojai apie tai?

p.s papildant pusrycius - savaitgaliais biski prabangesni - blynai, omletas.


Nėra tinkamo ar netinkamo maisto. Viskas priklauso nuo Jūsų skonio. Jeigu Jums skanu pvz. silkė su uogienė - į sveikatą! smile.gif
Tikriausia priežastis kitame: galbūt Jus perdaug suvalgote arba neturite tinkamo poilsio režimo?
Papildyta:
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 03 14, 10:48)
kiek save pamenu, tai visuomet pusryčiauju, negaliu išeiti iš namų tuščiu pilvu. Tačiau...turiu nemažą antsvorį ir su juo susijusių jau pradedančių pasireikšti ligų.
Ir dar - gal galite paaiškinti, jei aš kasdien tuštinuosi 2-3 kartus, tai išeina, kad medžiagų apykaita nėra lėta, o kasmet vis prisideda po 3 kg svorio. Na fizinis aktyvus mano laaabai minimalus, bet ir valgau ne už 3...?


Reikia peržiūrėt savo maitinimosi įpročius. Tai, kad valgote iš ryto gerai, bet svarbu ką valgote ir kiek? o taip pat ar buna pietūs, vakariene? gal perdažnai užkandžiaujate?
Aiškintis antsvorio priežastis bei spręsti kaip jį pašalinti geriausia per asmeninę konsultaciją. Virtualiniu būdu galima suteikti tik bendras rekomendacijas, kurias tikriausia žinote, bet nesilaikote. Tai lyg pasakočiau Jums apie šalies grožį, kur nebuvote. Bet sutikite, kad įvertinti šalies grožį galima tik nuvažiavus tenai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gydytoja dietologė @ 2013 04 30, 13:51)
Nėra tinkamo ar netinkamo maisto. Viskas priklauso nuo Jūsų skonio. Jeigu Jums skanu pvz. silkė su uogienė - į sveikatą!  smile.gif
Tikriausia priežastis kitame: galbūt Jus perdaug suvalgote arba neturite tinkamo poilsio režimo?




poilsis tiesa pasakius yra tik nakti.

dabar pradejau pastebeti, kad po pietu iki mazdaug 5 valandu labai ima miegas ir esu kaip muse, nedarbinga. po 5 atsiveria antras kvepavimas.

o del porciju dydzio, tikrai ne, valgau nedaug..
Atsakyti