Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Brigada"

QUOTE(candywest @ 2006 01 07, 14:55)
pasigirsta šūvis ir baigaisi filmas... režisierius matyt palieka pamąstyti...
Superinis serialas thumbup.gif



gal bus pratęsimas rolleyes.gif

turiu visas serijas parsisiuntus DVD diskuose, tai ne per seniausiai visą filmą iš naujo žiūrėjau, o tą pačią pabaigą, kai taxi susistabdo, atsukau keletą kartų, na ne šūvio ten garsas lyg ir, ne šūvio... nors kai pirmą kartą žiūrėjau pagalvojau, kad ten šūvis ir kad jis pats nusižudė, atsimenat kaip rodė jog priesaiką davė jie visi keturi, visur, visada kartu kas benutiktų... tad ir liko pabaiga neaiški.

geras filmas, man patiko, gerai būtų tęsinys mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai patiko.Tiesiog visas serijas ryte rijau akimis. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2006 01 10, 22:06)

turiu visas serijas parsisiuntus DVD


Iš kur parsisiuntei, jei ne paslaptis? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2006 01 11, 12:51)
Iš kur parsisiuntei, jei ne paslaptis?  tongue.gif



per mega netą, per ftp, iš achilo arba pelikano serverio, gaila, kad perinstaliavus wind. tų serverių kodų nežinau , ten tiek daug gerų filmų buvo g.gif reiks patiems mega neto meistrams skambinti ir klausti
Atsakyti
filmas is tikruju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Patiko ir man brigada, visai neseniai per kazkuri rusu kanala vel rode rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkur skaičiau, kad pratęsimo tikrai nebus, nes tai serialas "Šedevras" ir neapsimoka, nes nebebūtų ką rodyt, visi jau mirė, nebeliko brigados...o be to labai pavojingus triukus atlikti tekdavo, viena serija kainavo apie 180 tūkst. dolerių thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif man tai super
Atsakyti
vienas geriausiu matytu serialu thumbup.gif
Atsakyti
labai labai patiko thumbup.gif
o gal kasnors matet naują filmą su belovu "Poceluj babocki" g.gif ?ar geras?
Atsakyti
Tikrai jegiskas serialas.Mes ji net parsisiuntem-zadam dar pakartoti kada ziurejima is naujo blush2.gif
Atsakyti
Ir berniukai gražūs buvo wub.gif

user posted image
Atsakyti