Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Brigada"

Kas skaito rusiškai gali įsygyt knygynuose Brigatos pratęsimą,yra net keturios knygos pagal kurias filmas nepastatytas ir greičiausiai ateity nieks nebestatytas.perskaičiau visas keturias,palyginus su serialu nėra labai įdomu,aprašoma kaip Bilovas į deputatus ''išlindo''.Nėra įdomumo jokio ir net logikos,serialas Brigada vadinas,o iš brigados likęs vienintelis Bilovas.
Atsakyti
tai jo pavardė jau nebe Belovas (belyj) ,o Bilovas?
Atsakyti
Esu žiūrėjusi ir aš šį serialą. thumbup.gif man jis labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(candywest @ 2006 01 06, 16:32)
Ar prisimenat rusų serialą "Brigada"? g.gif  Ar patiko? Nesenai peržiurėjau visas serijas ir niekaip jis man iš galvos neišeina, įdomiausias serialas  kokį esu mačius thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif ir dar karta thumbup.gif ...turiu DVD ,reiks prisiruost darkarta kada paziuret! smile.gif o jau soundtrack'as wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 21 spalio 2006 - 22:44
Labutis, mergaitės smile.gif .
Gal kuri nors žinote kas atlieka per jų vestuves tą dainą kur dainuoja visi trys? g.gif Labai norėčiau žinoti. bigsmile.gif Man ji labai patinka. wub.gif Iš anksto dėkoju. thumbup.gif
Atsakyti
nuostabus serialas,ziurejome per telika,bet va pries savaite ir dvd ziurejom,tai negalejau atsiplest tongue.gif geras filmas
Atsakyti
QUOTE(armine2 @ 2007 01 25, 23:22)
Labutis, mergaitės smile.gif .
Gal kuri nors žinote kas atlieka per jų vestuves tą dainą kur dainuoja visi trys? g.gif  Labai norėčiau žinoti. bigsmile.gif  Man ji labai patinka. wub.gif  Iš anksto dėkoju. thumbup.gif

kas atlieka tainezinau, bet ten daina is kino filmo "generali pescanyx karjerov" (smelio karjeru generolai) smile.gif
Atsakyti
Ačiū. biggrin.gif Bet mane domina kas būtent originaliai atlieka šią dainą g.gif ? Aš norėčiau į telefoną ją įdėti. Gal kas žino iš kur ir kaip? doh.gif Man ji yra super daina thumbup.gif Aš turiu visą filmą tai kelis kartus perklausau per savaitę wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif serialas,vyrukai wub.gif ypac Belovas. smile.gif
Atsakyti
galvoju ne viena isimilejo ax.gif . gi bilovas toks vyriskas.
Atsakyti
QUOTE(elina-mante @ 2007 03 05, 19:48)
galvoju ne viena isimilejo ax.gif . gi bilovas toks vyriskas.

Viena is ju as blush2.gif Ziurejau praita savaite filma-Plastakes bucinys.Ten pagrindini vaidmeni atlieka,,Belovas''.Filmas labai patiko,ir jis ten toks wub.gif thumbup.gif Siulau paziuret.Atsiziuret i ta aktoriu negaliu,nu jau toks jis man nepakartojamas wub.gif MMmm....
Atsakyti
QUOTE(armine2 @ 2007 01 26, 20:31)
Bet mane domina kas būtent originaliai atlieka šią dainą g.gif ?

kelintoj serijoj toji vestuvė?

QUOTE(elina-mante @ 2007 03 05, 18:48)
galvoju ne viena isimilejo ax.gif . gi bilovas toks vyriskas.

tai, kad jis toookio mažo ūgio - nematau jame to vyriškumo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 06 kovo 2007 - 15:19