Įkraunama...
Įkraunama...

Atsikišęs pilvukas. Kaip jį panaikinti?

QUOTE(Laura777 @ 2014 08 17, 09:51)
Laba diena,
kokius pratimus darote šonams?  smile.gif

Gal su hanteliais rankose į šonus lankstosi g.gif
Nors "šonus ima visi pratimai, skirti pilvo presui.
Atsakyti
Man patinka Jillian Michaels Killer abs programa smile.gif
Pilvukas tikrai pagražėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2014 08 30, 09:38)
Man patinka Jillian Michaels Killer abs programa  smile.gif
Pilvukas tikrai pagražėjo  thumbup.gif



darau ir as sita, reiks trecia lygi isbandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos,

o aerobika, kalanetika+bodyflex - sie uzsiemimai padeda sumazinti atsikisusi pilva? Ar labiau padetu usiemimai su treniruokliais?
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2014 09 19, 10:18)
Merginos,
o aerobika, kalanetika+bodyflex - sie uzsiemimai padeda sumazinti atsikisusi pilva? Ar labiau padetu usiemimai su treniruokliais?

moterys, merginos, paneles, atsikises pilvukas visu pirma turi buti tvarkomas su mityba, o salia pajungti sporta. Pilva labai gerai galima numesti begiojant, aerobika,, o jei darysit, kad ir 100 atsilenkimu, bet maisto neziuresite, taip tik padidinsite pilvo apimti, nes raumenukas- kaladeles augs, bet po riebaliuku cool.gif ikeliu savo pilvo foto 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 06 spalio 2014 - 19:51
Laukine prerija, man pas jus atrodo pilvuko isvis nera. AR CIA JAU JUS JI NUMETUSI?
Mano tai tikrai atsikises, po antro gimdymo tas pilvukas likes, nervina ziauriai. Laukiu pavasario, begiot meginsiu, dabar lanka suku, tai kas nori soniukus nuimt, sakyciau gal neblogas dalykas, tik kantrybes reikia pradzioj, nes skauda ir melyniu gali buti.
Atsakyti
Pritariu - pirmiausia reikia mitybą sureguliuoti, nei bėgiojimas, nei atsilenkimai nepadeda, jei valgom blynus su makaronais ir dar bulves su raugintais kopūstais smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai dailų, plokščią pilvuką suformuoti padėjo speciali mankšta, kuri skiriama turintiems stuburo iškrypimą. Tokia mankšta stiprina nugaros ir pilvo raumenis, todėl galima greitai pasiekti gerų rezultatų. Svarbu kasdien po pusvalandį atlikti pratimus ax.gif
Atsakyti
papasakokite placiau apie ta manksta,man kaip tik stuburo isvarza ir pats stuburas kreivas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grandiloquent @ 2014 08 17, 12:40)
Gal su hanteliais rankose į šonus lankstosi g.gif
Nors "šonus ima visi pratimai, skirti pilvo presui.

Lankstausi su hanteliais / vandens buteliais / tuo, kas tuo metu po ranka pakliuvo ir turi bent pora kg svorio wink.gif Sonus tikrai pagrazina.
Bet prie sonu dar reikia pakociot ir istrizinius pilvo raumenis, o jiems padeda visi preso pratimai, kuriuose lankstomasi ne tiesiai (pirmyn-atgal), o istrizai wink.gif

QUOTE(Vonios Fane @ 2014 09 19, 09:18)
o aerobika, kalanetika+bodyflex - sie uzsiemimai padeda sumazinti atsikisusi pilva? Ar labiau padetu usiemimai su treniruokliais?

Treniruokliai daugiausia padeda auginant raumenyna, norint sudeginti riebalus labiausiai tinka kardio pratimai, iskaitant ir isvardintus - aerobika, kalatenika, bodyflex, taip pat ejimas, begimas, plaukimas ir t.t. Nuo kardio pratimu ne tik formuojasi istverme, gereja sirdies darbas, medziagu apykaita, bet ir proporcingai dega viso kuno riebaliukas wink.gif Nebus taip, kad kris tik nuo pilvo - kris nuo visur, iskaitant ir pilvuka wink.gif
Atsakyti
Sakykite ar kas esate bande kryolipolyse? Uzsirasiau balandzio menesiui pilvuka padailinti,noreciau,kad pasidalintumete patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Demotyvacija thumbup.gif
Atsakyti