Įkraunama...
Įkraunama...

Atsikišęs pilvukas. Kaip jį panaikinti?

QUOTE(jovitacat @ 2013 11 22, 23:20)
nenoriu buti labai plona, man patinka tokia, kokia esu dabar "putlute", tokia pilna, bet tik tas nelemtas pilvas.. doh.gif


pilnai atsisakyti : baltų miltų gaminių, bulvių patiekalų (išskyrus pvz. virtos bulvės su kalnu daržovių) , greito maisto - ir pilvukas bei šonai tikrai apmažės mirksiukas.gif sumažinti porcijas, apriboti saldumynų vartojimą bei nekimšti vėlai vakare sunkaus maisto biggrin.gif

beje, nepamiršti gerti vandens , būtent - VANDENS mirksiukas.gif
Atsakyti
Sako "nenoriu dietos".
Jei nenorite dietos, tai ir neatsikratysite to pilvuko.
Atsakyti
Sveikos panelės,

Aš taip pat noriu sulieknėti per pusmetį, bent palei svorį reikėtų kokia 15 kg blush2.gif Laukia manęs vestuvinė suknelė, bet mano atsikišęs pilvukas ir šonai išsipūtę tai bėda didelė.. verysad.gif

Prieš kokias 3 dienas pradėjau kiekvieną vakara stengtis nevalgyt nuo 6h, taip pat prieš einant miegoti padarau po 100 atsilenkimų ir 100 kojų kelnojimo.. Kad ir kaip pavargstu , bet ko dėl grožio nepadarysi, nes net atrodo, kad prieš metus nešioti džinsai, tokie mažyčiai palyginus su dabartiniu mano sudėjimu.. doh.gif

Gal dar kokių patarimų turite? Ką daryt, kad sukūsčiau? Nes kažkaip jokių baltiminių gėrimų vietoj vakarienes nevartosiu ir negandinsiu skrandio. g.gif
Atsakyti
sveika subalansuota mityba ir sportas per pusmetį padarys stebuklus mirksiukas.gif tik reikia stiprios valios ir didelio noro - viskas įmanoma biggrin.gif

užtenka iš mitybos visam pašalinti nesveikus angliavandenius, daugiau gerti vandens, vakarais neužkandžiauti, daugiau valgyti šviežių įvairių daržovių, atsisakyti saldumynų - ir voila : ir šonų neliks ir pilvukas gerokai sumažės ax.gif
Atsakyti
Kam daryti po šimtą atsilenkimų ar kojų kilnojimo per dieną? Taip sportuoti nuobodu, todėl tai tampa didžiule kančia. Pasirinkit tam tikrą mankštos programą, su treneriu, su muzika, su kitais sportuojančiais ir net nepastebėsit, kaip ta mankšta prabėgs, o rezultatai tikrai bus geresni nei darant vien atsilenkimus. Juk jau nebe tie laikai, kad jokių pratimų nežinotumėm smile.gif Internetas visagalis mirksiukas.gif

Normalus sportas (nekalbu apie vien atsilenkimų darymą, juk būtinas ir apšilimas, ir tempimas) + subalansuota mityba, ir jau po dviejų mėnesių rezultatai daugumai matosi mirksiukas.gif Sėkmės siekiant tikslo 4u.gif
Atsakyti
Bet būtinai reikia maistą suderint.
Nepamiršti, ką su kuo galima valgyt, ko su kuo negalima.
Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif kazkada irgi turejau sia problema.. figura nebuvo stora, bet atsikises pilvas viska gadino... Tai pilnai pritariu irmulia - subalansuota mityba ir sportas daro stebuklus smile.gif jau 4 men. suemus save I rankas - sportuoju,s tengiuos nevalgyti kas papuola. Ir rezultatai tikrai dziuginantys. Ne tik pilvukas dingo, bet ir oda pagrazejo.
Atsakyti
QUOTE(isadora004 @ 2014 02 21, 19:38)
Sveikos, mergaites smile.gif kazkada irgi turejau sia problema.. figura nebuvo stora, bet atsikises pilvas viska gadino... Tai pilnai pritariu  irmulia - subalansuota mityba ir sportas daro stebuklus smile.gif jau 4 men. suemus save I rankas - sportuoju,s tengiuos nevalgyti kas papuola. Ir rezultatai tikrai dziuginantys. Ne tik pilvukas dingo, bet ir oda pagrazejo.

labai dziugu uz jus 4u.gif o gal galit smulkiau pakomentuoti savo mityba ir sporto pobudi? 4u.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galetumete pasidalinti savo valgiarasciais, mankstos programa ir pan.?
Svorio mesti TIKRAI nenoriu, jis ir taip kiek per mazas, taciau vis vargstu su tuo atsikisusiu pilvuku...
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2014 02 21, 22:48)
labai dziugu uz jus  4u.gif o gal galit smulkiau pakomentuoti savo mityba ir sporto pobudi?  4u.gif  4u.gif  ax.gif



Dekui 4u.gif
As 3 kartus i savaite sportuoju saleje, darome pratimus atskiroms kuno dalims: pilvui, sonams, kojoms, uzpakaliui, klubams... O del mitybos, tai atsisakiau man netinkanciu produktu. Pvz., pastebejau, kad iskart priaugu svorio nuo majonezo. Stengiuos maziau valgyti miltinius produktus. Pacioj pradzioj labiau save ribodavau. Bet, kadangi mano greita medziagu apykaita, tai jau per menesi labai suplonejau. Gal net per daug smile.gif tai dabar valgau kiek noriu, tik be minetu produktu ir siaip stengiuos nepiktnaudziaut visokiais produktais, neturinciais vertes (picos, cipsai, etc.) Nes jie gal daug svorio ir neprideda (asmeniskai man), bet ant odos iskart jaucias. Pries tai vasara jau buvo pradejes "lyst" celiulitas. Dabar oda labai pagrazejus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isadora004: 23 vasario 2014 - 11:16
Susidaryti dieta (nevalgyti saldumynu) , nevalgyti po 18val, isgerti 2 l vandens per diena, isigyti specialu pilvo mazinimo lanka ir ji sukti, daryti atsilenkimus ir pritupimai prades, paprasta bet labai veiksminga:)
Atsakyti
QUOTE(isadora004 @ 2014 02 23, 11:16)
Dekui 4u.gif
As 3 kartus i savaite sportuoju saleje, darome pratimus atskiroms kuno dalims: pilvui, sonams, kojoms, uzpakaliui, klubams... O del mitybos, tai atsisakiau man netinkanciu produktu. Pvz., pastebejau, kad iskart priaugu svorio nuo majonezo. Stengiuos maziau valgyti miltinius produktus. Pacioj pradzioj labiau save ribodavau. Bet, kadangi mano greita medziagu apykaita, tai jau per menesi labai suplonejau. Gal net per daug smile.gif tai dabar valgau kiek noriu, tik be minetu produktu ir siaip stengiuos nepiktnaudziaut visokiais produktais, neturinciais vertes (picos, cipsai, etc.) Nes jie gal daug svorio ir neprideda (asmeniskai man), bet ant odos iskart jaucias. Pries tai vasara jau buvo pradejes "lyst" celiulitas. Dabar oda labai pagrazejus smile.gif


Laba diena,
kokius pratimus darote šonams? smile.gif
Atsakyti