Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis.

QUOTE(Ciuple @ 2011 02 03, 17:47)
Gal dar kas gali pasidalinti salotų su salierų lapkočiais receptu (ir kad be mėsos būtų ax.gif )?

Ką tik pasidariau : kopūstas,saliero lapkočiai ir krabų lazdelės- labai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciuple @ 2011 02 03, 19:47)
Gal dar kas gali pasidalinti salotų su salierų lapkočiais receptu (ir kad be mėsos būtų ax.gif )?


Įdėjau salotų temoje, bet pakartosiu ir čia.

Salierų lapkočių, rūgštesnių obuolių, konservuotų ananasų, fermentinio sūrio, majonezo.
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2011 02 04, 15:52)
Atnešu ir aš salotas ax.gif
Šįryt išbandžiau ir man labai patiko  thumbup.gif 

Receptą radau žurnale "Žmonės",juo pasidalino E.Daukšienė:

Sūrio ir daržovių salotos

250g mėgstamo fermentinio sūrio(E.D. deda "Rokiškio")
1 poras
2 pomidorai
2-3 šaukštai majonezo.
Sūrį stambiai sutarkuoti,porą supjaustyti plonais žiedeliais.Pomidorus supjaustyti vidutinio dydžio gabalėliais.Viską sudėti į dubenį,uždėti majonezo ir išmaišyti.Skonis tikrai įdomus,todėl nesinori papildyti jokiais prieskoniais smile.gif
Skanaus 4u.gif


Mano tetis labai panasiai daro, tik vietoj poro-cesnakiukas, skonis pasaka bigsmile.gif jis tolimuju reisu vairuotojas, tai sake nusiziurejo is kazkokios kavines kur pietavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikiux.pa: 04 vasario 2011 - 22:19
QUOTE(divėja @ 2011 02 04, 14:52)

Sūrio ir daržovių salotos



Labai skaniai skamba ir atrodo thumbup.gif Turiu visus prod thumbup.gif uktus jam,tik poro ne schmoll.gif O vietoj poro kazin svogunas tiktu?
Atsakyti
QUOTE(*Odeta* @ 2011 02 06, 13:27)
Labai skaniai skamba ir atrodo thumbup.gif Turiu visus prod thumbup.gif uktus jam,tik poro ne schmoll.gif O vietoj poro kazin svogunas tiktu?

Ar nebus per aštru? g.gif Bet pabandyk ir sužinosi mirksiukas.gif Va,čia kažkas rašė,kad net su česnaku daro,tai gal ir nieko ax.gif
Atsakyti
siandien gaminau sias Surio salotas suser posted imageu darzovem tikrai skonis puikus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Odeta* @ 2011 02 06, 15:27)
Labai skaniai skamba ir atrodo thumbup.gif Turiu visus prod thumbup.gif uktus jam,tik poro ne schmoll.gif O vietoj poro kazin svogunas tiktu?

mano nuomone tai gal butu per astru su svogunais
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 01 31, 08:45)
Keptos duonos užkandėlė

user posted image

Keptos duonos riekelių
kietai virtų kiaušinių
česnako
pomidorų padažo
majonezo
krapų, svogūno laiškų papuošimui

Duonos riekeles ištrinti česnaku, pagardinti druska ir plonu sluoksniu ištepti pomidorų padažu. Dėti kiaušinio riekelę, aptepti majonezu ir galima papuošti krapais ar sv. laiškais.
Skanaus!!!


mano variantas rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 06 vasario 2011 - 20:40
is karto atsiprasau, kad nuotraukos nera, nemoku ikelti blush2.gif
bet pasidalinsiu labai skanaus uzkandzio receptu thumbup.gif

SILKES UZKANDIS smile.gif (labai gaivus )

reikes :
juodos duonos trikampeliu , tepamo varskes surio su zaluminais, obuolio, agurko, silpnai suditos silkes, svoguno (raudono), juoduju pipiru.

ant duonos tepti sureli, deti obuoli, agurka, silkes, svoguna, pabarstyti pipirais smile.gif

paprasta bet visu isgirtas receptas smile.gif drinks_cheers.gif
skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga r @ 2011 02 06, 22:27)
siandien gaminau sias Surio salotas suser posted imageu darzovem tikrai skonis puikus thumbup.gif
Papildyta:

mano nuomone tai gal butu per astru su svogunais


Ir aš dariau. Man thumbup.gif Kiekvieną dieną darau, kol atsivalgysiu biggrin.gif
Atsakyti
Priminėt sūrio salotas wub.gif Bendradarbė prieš daug metų tokiom pavaišino, tik ji dar virto kiaušinio dėjo. Aš irgi, kiek namie esu gaminus, tai irgi papildomai dar su virtu kiaušiniu. Labai skanu ir sotu.
Atsakyti
recepta rodos esu radusi cia 4u.gif

Suktinukai iš baklažano

user posted image

Baklažano
pomidorų
mozzarellos
druskos
pipirų

Baklažaną supjaustome išilgai, kuo ploniau , pakepiname ant keptuvės, iškeptus baklažano gabalėlius dedame ant popierinio rankšluosčio, kad susigertų aliejaus perteklius. Pabarstome druska bei pipirais. Dedame pomidoro, mozzarellos gabalėlį, susukame ir sutvirtiname dantų krapštukais.
Papildyta:
Įdaryti pievagrybiai

user posted image


10 pievagrybių
100 gr. sūrio
karšto rūkymo kumpio ar kt. mėsytės
kepinto svogūno
majonezo
krakmolo
kiaušinio
druskos
pipirų


Įšskobti grybų vidų. Sutarkuoti sūrį, sumaišyti su smulkiai pjaustytu kumpeliu ir svogūnu, viską sumaišyti su majonezu, pagardinti druska,pipirais ir prikimsti grybus.
Grybą volioti į krakmolą, kiaušinio plakinį, vęl krakmolą ir taip kartoti kelis kartus, dėti į keptuvę ir apkepti iš abiejų pusių. Iškeptus dėti ant servetėlės, kad susigertų riebalai.
Atsakyti
Ule, bus išbandyta sūnelio gimtadieniui 4u.gif
Atsakyti