Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 5

Isnarsiau visas elektronines parduotuves ir neradau nei vieno modelio, kad atititku mano keliamus reikalavimus saldytuvui doh.gif . Gal ka nors praleidau, taigi prasau patarimo cia. Mano kriterijai saldytuvui:
Aukstis nuo 180 iki 185cm.
Baltas
Energijos sanaudu klase A++
Antibakterine danga saldytuvo viduje
Elektroninis valdymas
Ventiliatorius saldytuvo viduje
Kaina apie 2000 Lt.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2011 03 24, 15:02)
Mano kriterijai saldytuvui:
Aukstis nuo 180 iki 185cm.
Baltas
Energijos sanaudu klase A++
Antibakterine danga saldytuvo viduje
Elektroninis valdymas
Ventiliatorius saldytuvo viduje
Kaina apie 2000 Lt.

ka radau - Liebherr CP 3523, Bosch KGS 36A30.
Atsakyti
QUOTE(rrasulyte @ 2011 03 24, 15:15)
Liebherr CP 3523, Bosch KGS 36A30.


Liebherr butu l. geras variantas, bet nera antibakterines dangos berods g.gif O gal tik neraso? g.gif Kiek ten kompresosiu, idomu? g.gif
O sitas bosch butu isvis super variantas, truputi per brangus doh.gif Bet reiks apie ji pagalvoti 4u.gif
Sakyciau, kad nera uz 2000Lt. saldytuvo su mano norimais kriterijais, bet pries kelis metus mano sesuo pirko Siemens su visais siais reikalavimais ir mokejo apie 2000 Lt. Dabar sito modelio nerandu-arba paprastesni pigus su mechaniniu valdymu ir be ventiliatoriausm, arba jau laaaabai "kruuti" biggrin.gif To viduriuko nera doh.gif
Tas pats ir su Elektroliux. jei energijos sanaudu klase A++, tai nera antibakterines arba dar ko nors.
Ir 2 kompresoriai butu irgi liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2011 03 24, 18:26)
Liebherr butu l. geras variantas, bet nera antibakterines dangos berods g.gif O gal tik neraso?  g.gif Kiek ten kompresosiu, idomu? g.gif
O sitas bosch butu isvis super variantas, truputi per brangus doh.gif Bet reiks apie ji pagalvoti 4u.gif
Sakyciau, kad nera uz 2000Lt. saldytuvo su mano norimais kriterijais, bet pries kelis metus mano sesuo pirko Siemens su visais siais reikalavimais ir mokejo apie 2000 Lt. Dabar sito modelio nerandu-arba paprastesni pigus su mechaniniu valdymu ir be ventiliatoriausm, arba jau laaaabai "kruuti" biggrin.gif To viduriuko nera doh.gif
Tas pats ir su Elektroliux. jei energijos sanaudu klase A++, tai nera antibakterines arba dar ko nors.
Ir 2 kompresoriai butu irgi liuks smile.gif

"bet pries kelis metus mano sesuo pirko Siemens su visais siais reikalavimais" - A++ klasė prieš kelis metus blink.gif Nu nu.
Apskritai A++ per daug akcentuojama. Pavyzdys: aukščiau nurodytas Bosch sunaudoja 225 kWh per metus (A++). Electroluksas ERA36633W - 281 kWh (A+) klasė. Per metus susitaupo 56 kWh. Kažkoks 30 litų blink.gif Ar verta?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 03 25, 07:12)
"bet pries kelis metus mano sesuo pirko Siemens su visais siais reikalavimais" - A++ klasė prieš kelis metus  blink.gif Nu nu.
Apskritai A++ per daug akcentuojama. Pavyzdys: aukščiau nurodytas Bosch sunaudoja 225 kWh per metus (A++). Electroluksas ERA36633W - 281 kWh (A+) klasė. Per metus susitaupo 56 kWh. Kažkoks 30 litų  blink.gif  Ar verta?

O ko Jus taip apsalote? Sito Siemens modelio, kuri turi sesuo, dabar nera.
Bet electroluxe nera pvz ventiliatoriaus. Bosch toks pat modelis su A+ klase, 1000Lt. pigesnis, ir sanaudos skiriasi zymiai. O elektra ateity brangs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2011 03 25, 16:11)
O ko Jus taip apsalote? Sito Siemens modelio, kuri turi sesuo, dabar nera.
Bet electroluxe nera pvz ventiliatoriaus. Bosch toks pat modelis su A+ klase, 1000Lt. pigesnis, ir sanaudos skiriasi zymiai. O elektra ateity brangs doh.gif

Aš kalbu apie kriterijų svarbą Paskaičiuokite kiek susidarys elektros skirtumas (litais) per penkis metus - tiek paprastai "skaičiuojama" buitine technika. Ar verta permokėti? Dabar A++ mados dalykas, jei jo būtinai Jums reikia, palūkėkite vasaros, tų A++ visi prigamins ir daugiau ir pigiau. biggrin.gif
O jei kalbate apie mano elektros sąnaudų pavyzdžiu paminėtą Electrolux tai pasididinę nuotrauką viršuje jį pamatysite. Jei ieškote aprašyme užrašo "ventiliatorius", tai daug modelių gali be jo pasidaryti biggrin.gif Nes ventiliatorius paprastai būna dalis dinaminės šaldymo sistemos.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 03 25, 12:52)
Aš kalbu apie kriterijų svarbą Paskaičiuokite kiek susidarys elektros skirtumas (litais) per penkis metus - tiek paprastai "skaičiuojama" buitine technika. Ar verta permokėti? Dabar A++ mados dalykas, jei jo būtinai Jums reikia, palūkėkite vasaros, tų A++ visi prigamins ir daugiau ir pigiau.  biggrin.gif
O jei kalbate apie mano elektros sąnaudų pavyzdžiu paminėtą Electrolux tai pasididinę nuotrauką viršuje jį pamatysite.  Jei ieškote aprašyme užrašo "ventiliatorius", tai daug modelių gali be jo pasidaryti biggrin.gif  Nes ventiliatorius paprastai būna dalis dinaminės šaldymo sistemos.

Jo, ventiliatorius Electroliux'e yra, tiksliai doh.gif O antibakterine danga? Berods nera ax.gif
Del energijos klases, beda tame, kad saldytuvo ieskau ne sau, o tevams, ir tirkiausiai ilgesniam laikui nei 5 metams. O pensininkams labai svarbu ta energijos klase, kad elektros surytu kuo maziau. Tai vis delto pasiliksiu prie nuomones, kad mums butinai reikia tos A++ klases rolleyes.gif
Bet dabar patarkite kitu klausimu. Jeigu pasirinkome tokius variantus:
Siemens KG 36SA30
Bosch KG 36SA30
Bosch KGS 36A30
Kuri modeli is siu patartumete imti. Jie beveik identiski, kaina irgi panasi, kriterijai tie patys... Tai lieka klausimas, kuri firma patikimesne? Pakomentuokite, prasau, mano pasirinkima 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit šį šaldytuvą? kaip atsiliepimai?
ar gal šiaip yra ižmanantis, ar vertas šių pinigų ax.gif bigsmile.gif
http://www.buitima.l...listtype/search
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2011 03 29, 18:16)
Gal kas turit šį šaldytuvą? kaip atsiliepimai?
ar gal šiaip yra ižmanantis, ar vertas šių pinigų  ax.gif  bigsmile.gif
http://www.buitima.l...listtype/search

Anų kur nuorodoje - ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 03 29, 19:45)
Anų kur nuorodoje - ne  biggrin.gif

o gal tada galit pakomentuoti gamintoją, šaldytuvą būten šį, kaži geras jis ?
Atsakyti
Gal kas pasakys, kurios firmos saldytuva geriau rinktis-Bosch ar Siemens? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2011 03 31, 15:35)
kurios firmos saldytuva geriau rinktis-Bosch ar Siemens?

Siemens smile.gif
Atsakyti