Įkraunama...
Įkraunama...

PALANGOS,,GINTARAS,,

QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 10 04, 22:22)
aš neužsipuolu, kiekvienas mastom savaip. tik va neatsakei į klausimą, ką darytum jei būtų tiesiog eilė (na kaip rašei, pirma renovuotus dalintų, paskui ne) ir tavo eilėj būtų 4 korpusas?

aš lb paprastai viską suprantu. nu ubagai mes, neturim iš ko visų gydymo įstaigų išblizgint. noriu savo vaikui geriau - susimoku. kai bus visi vienodi - nemokėsiu. neketinu purkštaut ten kur nereikia, nepaturtingės lietuva nuo mano pasipiktinimo ir skambučių į ligonių kasas


Jei tikrai nebūtų naujai atremontuoti, eičiau į tuos kurie likę. Bet jei galima apsigyventi geresniame, tai iš principo žinoma neičiau į blogesnį kambarį.
Atsakyti
bet tai faktas kaip blynas - gintare dauguma kambarių nerenovuoti. todėl didesnė tikimybė ir būtų tokį gaut. o vat db žmogus gali rinktis, todėl natūralu, kad už tokią galimybę reikia mokėt. suprask, na gyvenimas toks, kad nėra renovuotų kambarių visiems, nėra.
Atsakyti
Man atrodo tos kur reiskiasi labiausiai pries mokejima kitais metais ne su ziburiu nematys mokamu kambariu.
As irgi sutinku moketi uz jaukesni ir malonesni gyvenima. Issikraustau is namu pusei menesio ne tam kad blogai jausciausi.
Man atrodo reiktu labiau reiksti pretenzijas kad aplamai 4 korpusa uzdarytu ir suremontuotu, ir kitus kambarius patvarkytu, nes ten pagrinde gyvena jaunimas kur jau viresni ir be tevu. Ka jie gali pasokineti pries valdzia? O tie mokami nemokami tai cia tik musu mamu su mazais leliais kaprizai. Pagalvokim kai musu vaikai uzaugs ir jiems reikes vieniems vaziuoti juk neapgyvendinsit ju mokamuose? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KiseMise @ 2010 10 05, 09:22)
Man atrodo tos kur reiskiasi labiausiai pries mokejima kitais metais ne su ziburiu nematys mokamu kambariu.
As irgi sutinku moketi uz jaukesni ir malonesni gyvenima. Issikraustau is namu pusei menesio ne tam kad blogai jausciausi.
Man atrodo reiktu labiau reiksti pretenzijas kad aplamai 4 korpusa uzdarytu ir suremontuotu, ir kitus kambarius patvarkytu, nes ten pagrinde gyvena jaunimas kur jau viresni ir be tevu. Ka jie gali pasokineti pries valdzia?  O tie mokami nemokami tai cia tik musu mamu su mazais leliais kaprizai. Pagalvokim kai musu vaikai uzaugs ir jiems reikes vieniems vaziuoti juk neapgyvendinsit ju mokamuose?  mirksiukas.gif



Neturiu net menkiausios abejonės, kad ir kitais metais važiuodama į sanatoriją, jei tik bus laisvų atremontuotų kambarių, tai gyvensiu su vaiku būtent ten. O būdų rasim patikrinti ar tokių kambarių yra.
Tai kodėl tada jūs tik šiame forume iškeliate tą problemą dėl nerenovuotų kambarių remonto?
Papildyta:
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 10 05, 07:59)
bet tai faktas kaip blynas - gintare dauguma kambarių nerenovuoti. todėl didesnė tikimybė ir būtų tokį gaut. o vat db žmogus gali rinktis, todėl natūralu, kad už tokią galimybę reikia mokėt. suprask, na gyvenimas toks, kad nėra renovuotų kambarių visiems, nėra.



O kodėl turiu mokėti, juk teisės aktai nenumato mokėti už tokius kambarius. Ir nieko čia natūralaus nematau.
Atsakyti
QUOTE(KiseMise @ 2010 10 05, 09:22)
O tie mokami nemokami tai cia tik musu mamu su mazais leliais kaprizai. Pagalvokim kai musu vaikai uzaugs ir jiems reikes vieniems vaziuoti juk neapgyvendinsit ju mokamuose?  mirksiukas.gif

ryškiai neturit astmos ir alergijos pelėsiui, kad tokias gyvenimo sąlygas kaprizais vadinate... o aš pavadinčiau gyvenimą tarkime 4 korpuse sąmoningu vaiko ligos ieškojimu, ypač jei vaikas alergiškas ax.gif
šiaip ir aš nesuprantu, kodėl mes privalome mokėti, jei tas mokestis yra neteisėtas ax.gif mes MOKAME MOKESČIUS. ir už mūsų buvimą sumoka ligonių kasos. tai gaunasi, kad už patapetuotą kambarį gaunasi dvejopas mokėjimas...
Atsakyti
QUOTE(Delfinocka @ 2010 10 05, 09:54)
Neturiu net menkiausios abejonės, kad ir kitais metais važiuodama į sanatoriją, jei tik bus laisvų atremontuotų kambarių, tai gyvensiu su vaiku būtent ten. O būdų rasim patikrinti ar tokių kambarių yra.
Tai kodėl tada jūs tik šiame forume iškeliate tą problemą dėl nerenovuotų kambarių remonto?
Papildyta:
O kodėl turiu mokėti, juk teisės aktai nenumato mokėti už tokius kambarius. Ir nieko čia natūralaus nematau.


O tai jus tokia teises aktu zinove gal galite patarti kur tada reikia kelti ta problema, nes nesu tokia drasi ir aktiviste blush2.gif ir teises aktu zinove dirol.gif tai gal galite ir uz musu vaikus pakovoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rucelie @ 2010 10 05, 10:42)
ryškiai neturit astmos ir alergijos pelėsiui, kad tokias gyvenimo sąlygas kaprizais vadinate... o aš pavadinčiau gyvenimą tarkime 4 korpuse sąmoningu vaiko ligos ieškojimu, ypač jei vaikas alergiškas  ax.gif
šiaip ir aš nesuprantu, kodėl mes privalome mokėti, jei tas mokestis yra neteisėtas  ax.gif mes MOKAME MOKESČIUS. ir už mūsų buvimą sumoka ligonių kasos. tai gaunasi, kad už patapetuotą kambarį gaunasi dvejopas mokėjimas...


Mes visi ligu turime tik forma skirtinga.
Atsakyti
QUOTE(KiseMise @ 2010 10 05, 10:48)

Mes visi ligu turime tik forma skirtinga.

taip, bet kai kuriems gyvenimas tokiose sąlygose, kaip 4 korpusas, gali IŠŠAUKTI ligas, ir skaudžiai... tai aš norėjau pakomentuoti tą mamą, kuri nenorą apgalvotai apgyvendinti vaiką ligos sąlygose vadina kaprizais. aš pavadinčiau tai būtinybe, bent jau astmiukams. todėl sanatorija tikrai neturi teisės tokius vaikus tokiose sąlygose apgyvendinti ir turėtų visiems ir NEMOKAMAI užtikrinti TINKAMAS IR LIGOS NESUKELIANČIAS gyvenimo sąlygas. visiškai pritariu Delfinockai tuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(KiseMise @ 2010 10 05, 10:48)
O tai jus tokia teises aktu zinove gal galite patarti kur tada reikia kelti ta problema, nes nesu tokia drasi ir aktiviste  blush2.gif  ir teises aktu zinove  dirol.gif  tai gal galite ir uz musu vaikus pakovoti  mirksiukas.gif
Papildyta:
Mes visi ligu turime tik forma skirtinga.


Ogo kiek sarkazmo jūsų žodžiose. Vis dėl to kaip mums yra patogu, kai kas nors už mus viską padaro. Nepatingėkite, užeikite į Sveikatos apsaugos ministerijos svetainę, pasiskaitykite šia tema teisės aktus ir būsite nemažiau informuota už mane šiuo klausimu. Nesu stipri šios srities teisininkė, bet kai reikia sugebu rasti mane dominančius teisės aktus, pakanka bendro išprusimo
Manau ši tema mano iškeltu klausimu turi būti uždaryta. Pasidalinau patirtimi ir įspūdžiais ir tiek. Tiesiog norėjau, kad mamos žinotų, kad gali net ir apsigyvenusios tokiame kambaryje nemokėti už jį ir bus teisios.
Šioje temoje nieko neklausiau nuomonės apie mano priimtus sprendimus bei neprašiau jų įvertinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 10 05, 10:00)
todėl sanatorija tikrai neturi teisės tokius vaikus tokiose sąlygose apgyvendinti ir turėtų visiems ir NEMOKAMAI užtikrinti TINKAMAS IR LIGOS NESUKELIANČIAS gyvenimo sąlygas. visiškai pritariu Delfinockai tuo klausimu.

sutinku, kad tai yra tobulas variantas. bet tai jei nėra pinigų visų kambarių renovacijai. nu NĖRA. tai ką, uždaryt 2/3 sanatorijos, kol pinigų atsiras?
va ar nors 1 iš mamkų paaukojo sanatorijai bent savo 2 proc?
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 10 05, 20:32)
sutinku, kad tai yra tobulas variantas. bet tai jei nėra pinigų visų kambarių renovacijai. nu NĖRA. tai ką, uždaryt 2/3 sanatorijos, kol pinigų atsiras?
va ar nors 1 iš mamkų paaukojo sanatorijai bent savo 2 proc?

apgyvendint vaikus pagal diagnozę. bet kuriuo atveju, imti pinigus už tokius kambarius jie teisės neturi.
o iš kur tu tokia tikra, yra ar nėra pinigų? gal tu gintaro buhalterė? suktis tik reikia, ir yra tų pinigų, es kapšelis tokiems dalykams oi dar net koks. tik va ne visiems naudinga matyt tat.
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 10 05, 20:41)
apgyvendint vaikus pagal diagnozę. bet kuriuo atveju, imti pinigus už tokius kambarius jie teisės neturi.
o iš kur tu tokia tikra, yra ar nėra pinigų? gal tu gintaro buhalterė? suktis tik reikia, ir yra tų pinigų, es kapšelis tokiems dalykams oi dar net koks. tik va ne visiems naudinga matyt tat.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif .Ir visu 100proc. sutinku su Delfinocka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 10 05, 20:32)
sutinku, kad tai yra tobulas variantas. bet tai jei nėra pinigų visų kambarių renovacijai. nu NĖRA. tai ką, uždaryt 2/3 sanatorijos, kol pinigų atsiras?
va ar nors 1 iš mamkų paaukojo sanatorijai bent savo 2 proc?


Taip uždaryt,o ne vaikus su astmom,alergijom guldyt į pelesynus.Mažiau prisims tai ir procedūrų kokybė ir kiekis bus geresni,o ne konvejeriu pravaromi.

na ir jūs tikrai neaukojote savo procentų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 10 05, 19:41)
apgyvendint vaikus pagal diagnozę. bet kuriuo atveju, imti pinigus už tokius kambarius jie teisės neturi.
o iš kur tu tokia tikra, yra ar nėra pinigų? gal tu gintaro buhalterė? suktis tik reikia, ir yra tų pinigų, es kapšelis tokiems dalykams oi dar net koks. tik va ne visiems naudinga matyt tat.

pagal diagnozę manau astminukų gintare dauguma. o renovuotų kambarių - mažuma. todėl visi tikrai netilptų.

aš nesu tikra. ir nesu jokia buhalterė biggrin.gif doh.gif . bet gi ir tu nžn kiek jie turi pinigų, kiek išleidžia algoms, pastatų šildymui, etc, dar kiek med įranga kainuoja. 1 bioptronas jei neklystų 17 000 lt kainuoja. nemanau kad ten babkėm lyja. kaip ir visur. juolab gi gerėja ten kasmet salygos, daugėja paslaugų.

QUOTE(diana. @ 2010 10 05, 20:03)
Taip uždaryt,o ne vaikus su astmom,alergijom guldyt į pelesynus.Mažiau prisims tai ir procedūrų kokybė ir kiekis bus geresni,o ne konvejeriu pravaromi.

na ir jūs tikrai neaukojote savo procentų mirksiukas.gif

aha, uždaryt ir vaikus iš vis be reabilitacijos palikt doh.gif . tai davai, nevažiuokit, jei netinka viskas, kitiems daugiau vietos liks. aš tai nenoriu kad uždartytų, mano vaikui labai reikia sanatorijos, jam labai padeda toks gydymas. ir geriau jau konvejeriu šildymai, masažai, halokameros, negu hormoniniai vaistai kasdien vaikui.
ir va mane žiauriai piktina tokie kudakavimai ir siūlymai uždaryt. nes mano vaikui sanatorija yra BŪTINa. jei jums nebūtina, tai ir nevažiuokit, o ne uždarinėt siūlykit.


ne, neaukoju, bet ir nedarau tragedijos kad 10 lt reikia vardan vaiko gerovės sumokėt.
Atsakyti