Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?

Tai visada guli tame gale, kur saugu. Dar nulipt nemoka, del to ir baisiausia, kad kai prabus, kaip nulips. O pagalviu lova pilna, maza tai pagalba kai nemiega ir duoda lovoj, bet kai miega tikrai gelbsti 4u.gif
Aciu, mamukai 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
pradesiu nuo to,kad mano berniukui jau puse metuku ir mes nuo gimimo miegame visi kartu vienoje lovoje. taip nusprendem kartu su vyru. Vaikuciui saugumo ramumo jausmas salia teveliu, glaudesnis rysys kartu miegant, bei uzaugus pasitikejimo jausmas stipresnis, bet dabar ziuriu kad yra ir kita medalio puse... musiskis ne tik kad jautriai miega, bet ir sunkiai uzmiega. uzmigdau tik su papuku, arba nesiojant ir ciuciujant. soskiuko neima. atrodytu kokia cia beda, bet puses metu vaikas jau sveria 10kg, ir esu girdejusi kad kas kudikystej turejo antsvorio, suauges gali turet sia problema. o to tikrai sunui nelinkeciau, kaip manot, cia mitas ar tiesa?
o kitas klausymas butu toks, valgo dienos metu jis sakyciau normaliai, kazkur kas 3val, bet nakty toks jausmas kad kartais valgo dazniau nei diena! nes jautriai miega, pradeda budintis, pakisu papuka pavalgo ir vel miega, jai imu ant ranku ciuciuot, vis tiek paguldzius pradeda kniukset, vel reikia duot papuka, tad be jo niekaip, taip ir privalgo kaip uz tris. ar yra kam taip buve, kaip tai baigesi? as planuoju apie metus maitint, ir bijau kad per tuos metu su situo naktiniu vis pavalgymu as jam visam gyvenimui bedu pridarysiu... verysad.gif labai prasau pasidalinkit savo patirtimi!!! 4u.gif
Atsakyti
 Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?, Užmiega tik žįsdamas... http://www.supermama...showtopic=61459
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 06 22, 11:16)
 Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?, Užmiega tik žįsdamas... http://www.supermama...showtopic=61459

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 06 22, 11:16)
 Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?, Užmiega tik žįsdamas... http://www.supermama...showtopic=61459



matot as ir kita tema cia gvildenau.. pirma kart rasau, nesugalvojau kaip uzvadinti tema pagrindine.. nes maniskis berniukas yra didelio svorio pakankamai, ir bijau kad su tais naktiniais valgymais, as savo vaika nutukensiu.. sad.gif
Atsakyti
Ar jūsų mažylis jau šliaužioja arba ropoja? ar jis tinginukas ar aktyvus? Kai kurie kūdikiai linkę priaugti daugiau svorio kol mažai juda, tačiau kai išmoksta savarankiškai judėti, tai priauga po labai nedaug, galbūt jūsiškis toks?
Dėl nutukimo tai nemanau kad jums reiktų pergyventi. O vėliau gyvenime į nutukimą linkę tie žmonės, kurie kūdikystėje/vaikystėje negaudavo pakankamai maisto. Tokiu būdu pasąmonėje suformuojama nuomonė, kad šioje žemėje trūksta maisto ir žmogus, prisimindamas vaikystėje kentėtą alkio jausmą, valgo daug, daugiau nei nori. Taip atsiranda nutukimas.
Beje, kokio svorio gimė jūsų mažylis, koks jo ūgis? Galbūt jis tiesiog didelis. Kokie jūs su vyru? Tai irgi svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 06 22, 16:11)
Ar jūsų mažylis jau šliaužioja arba ropoja? ar jis tinginukas ar aktyvus? Kai kurie kūdikiai linkę priaugti daugiau svorio kol mažai juda, tačiau kai išmoksta savarankiškai judėti, tai priauga po labai nedaug, galbūt jūsiškis toks?
Dėl nutukimo tai nemanau kad jums reiktų pergyventi. O vėliau gyvenime į nutukimą linkę tie žmonės, kurie kūdikystėje/vaikystėje negaudavo pakankamai maisto. Tokiu būdu pasąmonėje suformuojama nuomonė, kad šioje žemėje trūksta maisto ir žmogus, prisimindamas vaikystėje kentėtą alkio jausmą, valgo daug, daugiau nei nori. Taip atsiranda nutukimas.
Beje, kokio svorio gimė jūsų mažylis, koks jo ūgis? Galbūt jis tiesiog didelis. Kokie jūs su vyru? Tai irgi svarbu.



gime 3.7 ir 54cm, dabar 70cm ir 10kg. o mes su vyru esam vidutinio ugio ir nestori, pagal ideja polinkio tukt kaip ir nera is kur, bet sakau, esu girdejusi kad kas kudikystej buvo storuliukai, suauge kovoja su antsvorio problemom.. nesinori kad per mane jis ateity turetu bedu sad.gif dar neropoja, bet kol kas matosi kad yra aktyvus vaikas, tik kad rankinukas.. daznai ir ant ranku buna, tai ir to judejimo neber kai ant ranku buna.
Atsakyti
Savo pirmaji maitinau iki metu, bet naktim jis miegodavo nuo kudikystes ir nevalgydavo. Svoris visuomet virsijo visas normas, bet kaip jau minejo kazkas, kai pradejo judeti ir ypac nuo metu neliko jokio virsvorio ir iki dabar nebuvo jokio virsvorio problemos. Tad manau del svorio nera ko pergyventi. O del naktiniu maitinimu tai jau atskira tema kuria neturiu patirties ir patarti negaliu nieko 4u.gif
Atsakyti
Galbūt prieš naktį jam jau reikėtų kokio mišinuko? Nežiūrėjot, ar pakanka jam jūsų pieno? Neramus miegas gali būti ir dėl dantų dygimo - čia jau tik kantrybė padės. Dėl migdymosi - labai svarbu KAIP jūs visi einate miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Elenasniege @ 2014 06 22, 19:08)
gime 3.7 ir 54cm, dabar 70cm ir 10kg. o mes su vyru esam vidutinio ugio ir nestori, pagal ideja polinkio tukt kaip ir nera is kur, bet sakau, esu girdejusi kad kas kudikystej buvo storuliukai, suauge kovoja su antsvorio problemom.. nesinori kad per mane jis ateity turetu bedu sad.gif dar neropoja, bet kol kas matosi kad yra aktyvus vaikas, tik kad rankinukas.. daznai ir ant ranku buna, tai ir to judejimo neber kai ant ranku buna.


Klausdama apie jūsų sudėjimą labiau turėjau omeny ne tai ar jūs linkę tukti, bet koks jūsų sudėjimas. Na žinote, būna žmonių, kurių stambūs kaulai, kurie yra stambūs, bet ne stori. Net nežinau kaip paaiškinti smile.gif
Man ta mintis, jog jūsų vaikas gali turėti problemų dėl antsvorio panaši į mitą. Manau jūsų mažylis tiesiog kaupia atsargas dabar, kad vėliau, kai ims judėti jam užtektų energijos. Pamatysit, ateis diena, kai bėgsit su šaukštu paskui, kad tik pavalgytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenasniege @ 2014 06 22, 10:02)
ir bijau kad per tuos metu su situo naktiniu vis pavalgymu as jam visam gyvenimui bedu pridarysiu...  verysad.gif labai prasau pasidalinkit savo patirtimi!!!  4u.gif

Žindymas mažina nutukimo tikimybę ateityje. Naktinis žindymas yra svarbus tuo, kad geriausiai aktyvina pieno gamybą, piene esantis melatoninas padeda kūdikiui užmigti, padidėjęs riebalų kiekis svarbus smegenų vystymuisi. Jūsų atveju nerimaučiau tik tuomet, jei atsirastų realių sutrikimų, nes šiuo metu atrodo, kad teegzistuoja tik jūsų baimės. Dažnas naktinis žindimas yra visiškai normalus, ir jei nustosite maitinti apie metus, neturėtų jūsų išvarginti. Mano vaikui netrukus bus dveji, bet vis dar žindau dažnai; kas tikrai trukdytų - tai kėlimasis naktį n kartų bandant nuraminti vaiką kitais būdais..
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 06 23, 11:13)
Klausdama apie jūsų sudėjimą labiau turėjau omeny ne tai ar jūs linkę tukti, bet koks jūsų sudėjimas. Na žinote, būna žmonių, kurių stambūs kaulai, kurie yra stambūs, bet ne stori. Net nežinau kaip paaiškinti smile.gif
Man ta mintis, jog jūsų vaikas gali turėti problemų dėl antsvorio panaši į mitą. Manau jūsų mažylis tiesiog kaupia atsargas dabar, kad vėliau, kai ims judėti jam užtektų energijos. Pamatysit, ateis diena, kai bėgsit su šaukštu paskui, kad tik pavalgytų smile.gif


mes su vyru pakankamai smulkiu kaulu smile.gif tai kai tu mitu sitiek daug, kuriais nesu linkusi tiketi, tai ir smalsu, cia mitas ar tiesa..
oj, geriau paskui su saukstu lakstyt turbut smile.gif smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(šakute @ 2014 06 23, 14:06)
Žindymas mažina nutukimo tikimybę ateityje. Naktinis žindymas yra svarbus tuo, kad geriausiai aktyvina pieno gamybą, piene esantis melatoninas padeda kūdikiui užmigti, padidėjęs riebalų kiekis svarbus smegenų vystymuisi. Jūsų atveju nerimaučiau tik tuomet, jei atsirastų realių sutrikimų, nes šiuo metu atrodo, kad teegzistuoja tik jūsų baimės. Dažnas naktinis žindimas yra visiškai normalus, ir jei nustosite maitinti apie metus, neturėtų jūsų išvarginti. Mano vaikui netrukus bus dveji, bet vis dar žindau dažnai; kas tikrai trukdytų - tai kėlimasis naktį n kartų bandant nuraminti vaiką kitais būdais..


jo, pieneslis naudingas visuom kuom, cia jau negincytina, tik sakau tas mitas mane buvo privertes sunerimti, bet dabar jau ramiau smile.gif man nakti jo visai nesunku maitinti, kartu miegame, tai sunkumu zindant is vis mums nera smile.gif o kai nutraukinesiu maitinima, va tada idomu kaip mes miegosim smile.gif smile.gif smile.gif
aciu mamytes uz nuraminima ir patarimus! :*
Atsakyti