Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?

maniske neuzmigdavo pati nuo 6 men. iki 1 metu be kruties, dabar pamaitinu anksciau, paguldau i lovele ir kai iskarto atsistoja vel paguldau ir taip kartoju tol kol privargsta ir kai jau pamatau kad pervargo ir tikrai nori miego paguldau ir iseinu is kambario, is pradziu 1min. paskui 2min. paskui po 5min. ir jau kai po kokiu 4 kartu paguldau, nebesikelia ir glostoma uzmiega, ir guldant visad sneketi tyliai ramiai kad miegoti laikas ir pan. glostyti ir padeda simtu procentu, maniske keldavosi naktim 5-7 kartus, o po sio metodo atsikele tik 1 karta ! super smile.gif rekomenduoju ir jums isbandyti smile.gif
Atsakyti
Maniškė tik gerdama pienuką užmiega. Nematau problemos, manau paaugs ir išmoks kitų užmigimo būdų.
Atsakyti
Iki pat 1,6 m. užmigdavo tik žįsdamas. Paskui nutraukiau maitinimą, užmigdavo ir be (.), tik porą vakarų nedidelius ožiukus parodė ir viskas smile.gif
Atsakyti
As kai paskaitau kai kuriu mamu pasisakymus, kad palikdavo vaika verkt 3val, tai man paciai verkt norisi.. kam tokiom is vis vaikai.. savanaudes.. nei viena sveiko proto motina nesiimtu tokiu metodu, jei nors kiek pasidometu ju zala vaiko psichinei raidai.. Mano dukryte uzmiega valgydama kol kas.. ateis laikas, migdysiu kitaip.. nu ir kas jei ir reiks pavargt.. JAI taip dabar yra geriausia.. smile.gif As vaiko netreniruoju kaip cirko suniuko.. ir kol kas taikausi prie jos poreikiu..
http://www.tavovaika...a.d?id=73396272
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2012 11 16, 17:26)
Nepripras mirksiukas.gif Vaikui miegojimas prie mamos yra toks pats natūralus procesas kaip ir žindymas. Priprantama prie čiulptukų, buteliukų, migdukų, marliukų ir t.t. Nuo jų reikia atpratinti. O tai, kas natūralu, atėjus laikui praeina savaime. Kuo nuoširdžiau ir prieraišiau augini vaiką, tuo saugesnio pasaulio įspūdis jam susidaro ir jis pats, atėjus laikui pajunta poreikį atskirti nuo mamos. Man tokie seka atrodo natūraliausia ir priimtiniausia. Ir pati puikiai matau, kad tai tikrai veikia. Be jokių ašarų pas mus liko pienelis tik prieš miegą ir manau, greit ateis diena, kai ir jo sūneliui nebereikės. Kaip ateis diena, kai jis pasakys, jog nori miegoti savo lovytėj.

Aukso zodziai.. kad daugiau tokiu protingu moteru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 06 01, 21:48)
Aukso zodziai.. kad daugiau tokiu protingu moteru  4u.gif


Oho, 5 metai praėjo po to posto smile.gif Atėjo ir praėjo diena, kai sūnus pats nustojo žįsti ir jau beveik metus miega savo lovoj, kurios irgi pats paprašė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2017 06 01, 23:40)
Oho, 5 metai praėjo po to posto smile.gif Atėjo ir praėjo diena, kai sūnus pats nustojo žįsti ir jau beveik metus miega savo lovoj, kurios irgi pats paprašė smile.gif

Geras!! Taip norejau, kad paskaitytumet bigsmile.gif biggrin.gif nu va.. viskam savas laikas.. o kai is kudikiu nori suaugusius savarankiskus padaryt, tai.. gal ir tegu per gatve patys mokinas pereit is kart.. nes nu kartais is ju tokiu dalyku nori, kur.. MAMAI geriau nuo to, bet ne jiem.. tai apie ka kalba.. jeigu prisidaro vaiku ir poto dresuoja kaip cirko suniukus pagal save.. As niekada nesureiksminau nei zindymo, nei kitu dalyku.. kol neturejau savo mazyles.. dabar, kai ja turiu niekada nenoriu matyt jos asaru, kurios butu del to, kad as jos nepaemiau ant ranku, kad palikau uzmigti pacia, kad nesuteikiau jai silumos, tada kai JAI to reikejo... niekada gyvenime negaleciau jos palikti verkt, kad ISMOTU uzmigt pati.. kas cia per briedas.. ir man keista, kad yra tiek daug mamu, kurios ta daro.. kai tiek yra info apie to metodo zala..
Atsakyti
Aš apskristai augindama vaikus daug dalykų leidžiu įvykti savaime, savu laiku. Tikiu, kad taip geriausia vaikams ir man, nes nėra jokio nereikalingo streso. Savu laiku nulipo nuo rankų, pradėjo valgyti kitokį maistą, nusijunkė, išsikraustė iš lovos, pradėjo skaityti ir t.t. Nieko neskatinau ir neverčiau, tik sudarau sąlygas jiems augti saugiems ir mylimiems ir manau, kad to visiškai užtenka, kad augtų laimingas žmogus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2017 06 05, 19:15)
Aš apskristai augindama vaikus daug dalykų leidžiu įvykti savaime, savu laiku. Tikiu, kad taip geriausia vaikams ir man, nes nėra jokio nereikalingo streso. Savu laiku nulipo nuo rankų, pradėjo valgyti kitokį maistą, nusijunkė, išsikraustė iš lovos, pradėjo skaityti ir t.t. Nieko neskatinau ir neverčiau, tik sudarau sąlygas jiems augti saugiems ir mylimiems ir manau, kad to visiškai užtenka, kad augtų laimingas žmogus smile.gif

Jus labai sauni mama.. ir vaikas ta tikrai jaucia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 06 06, 17:59)
Jus labai sauni mama.. ir vaikas ta tikrai jaucia  4u.gif


Ačiū smile.gif Darau ir klaidų, deja... Nesu tokia kantri, kaip norėčiau, na bet stengiuosi, mokausi, vaikai juk ir tai mato. Turbūt svarbiausia nebijoti nusižeminti, atsiprašyti, pripažinti, kad klydai. Iš tiesų juk mes, mamos, visos stengiamės taip, kaip suprantam ir mokam geriausiai.
Atsakyti