Įkraunama...
Įkraunama...

Bugaboo vežimėliai

QUOTE(Muggy @ 2010 07 24, 20:55)
Gal kas zino kur butu galima internete nusipirkti nauja gaubta Bugaboo Frog vezimui? Man reiketu tik pacios medziagines dalies.

e'bay mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2010 07 25, 10:48)

Ieskojau, bet kad nieko tinkamo neradau g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

mes irgi ieskome pirkti Bugaboo cameleom vezimeli, vaikutis gims lapkriti.Jei tik planuojate parduoti duokite zinia.
Lauksime su nekantrumu:)
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 07 09, 20:33)
As nesakau, kad jis nemanevringas, bet jo mazi ratukai labai daznai kliuna uz padauzytu saligatviu, issikisusiu borteliu, suliniu ir pan. dalyku. Ratai per mazi vazineti ne ypac lygiais keliais. Taip pat ji sunkiau kelti ant bordiuru, nes jo rankena teleskopine, o ne lygiagreti keliui, todel reikia ja smarkiau spausti is virsaus, tas man gerokai nepatinka. Permetus rankena, jei didieji ratai priekyje, kelti ant bordiuru dar sudetingiau, nes maziukai spyruokliuoja ir sunku pakelti didziuosius ratus. Siaip pats vezimas gerai padarytas, grazus ir pan., bet vaziavimo malonuma ta teleskopine rankena ir mazoki priekiniai ratai man gadina. Kurortiniuose miesteliuose (kur spejom isbandyti), kur saligatviai idealus ir visur ant ju uzvaziavimai padaryti geri lygus, vezimas rieda super  thumbup.gif
Pries tai naujagimiui turejau bebecar stylo (tai sis vezimas turi tik viena minusa - svori), bei jane slalom, jame man pritruko padeties i mama, siaip vaziuoja irgi super ir sveria tiek pat kiek bugaboo. Bugaboo pliusas pries Jane - bugoi nemokantis gerai sedeti vaikas sedi teisingiau, jane susmunka.

as pilnai tau pritariu,ypac del rankenos
kazkada bandziau aiskinti,maxi-cosi temoje,kad tokio tipo rankenos nera patogios,bet tada niekas nesuprato manes
o siaip,kad turejas ta vieninteli bugaboo,tai savaime suprantama,kad uz tokia sumas jis bus pats nuostabiausias
bet kas turi galimybe keisti vezimus,tada atranda daug minusu ar pliusu

mes turime bugaboo bee,rieda nepriekaistingai,nesulygint net su jokiu maclarenu wub.gif tik nepatinka,kad kojytes kabo ir gan siauras
bet pripratau,vistiek jis toks sportinis vezimukas, turime is sketi jam,tai tvirtiname ant rankenos remo smile.gif

tik va nemoku pakeisti stogo medziagos g.gif turime dvi spalvas,tai man ta juoda labai nepatinka,noriu pakeisti i melyna,bet nesigauna doh.gif bijau stoga sulauzyti unsure.gif
Atsakyti
O kaip tau bee ta rankena, ar patogu? Jame lyg ir irgi teleskopine?
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 07 27, 23:35)
O kaip tau bee ta rankena, ar patogu? Jame lyg ir irgi teleskopine?

ta rankena gal atrodo moderniau,bet tikrai nera tokia patogi
kol stumi viskas ciki,bet uzkelti ar nukelti ant bordiuro nepatogu

sakau maxi-cosi temoi tai niekas manes nesuprato del rankenos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 28 liepos 2010 - 00:00
Tai ir nenuostabu kad nesuprato, jug kazkam tas maxi cosi idealas (o man svelniai tariant visai nekoks vezimas) biggrin.gif
Ir siaip daug kas nesupranta kam cia tuos vezimus keisti ir kas gali apskritai vezime nepatikti, juk ratai tai sukasi ir vezimas vaziuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 07 28, 00:48)
Tai ir nenuostabu kad nesuprato, jug kazkam tas maxi cosi idealas (o man svelniai tariant visai nekoks vezimas) biggrin.gif
Ir siaip daug kas nesupranta kam cia tuos vezimus keisti ir kas gali apskritai vezime nepatikti, juk ratai tai sukasi ir vezimas vaziuoja  g.gif

lotuliukas.gif
matau mes viena kita gerai suprantam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 07 28, 13:25)
lotuliukas.gif
matau mes viena kita gerai suprantam biggrin.gif



Tai kuris vezimas yra geras?
Atsakyti
Nera tokio lotuliukas.gif Visi turi savu trukumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 07 31, 22:00)
Nera tokio  lotuliukas.gif  Visi turi savu trukumu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O, jeigu taip renkantis tarp bugaboo, jane ir maxi cosi? Kuris tu trukumu maziausiai turi?
Atsakyti