Įkraunama...
Įkraunama...

Bugaboo vežimėliai

QUOTE(emilke @ 2010 08 01, 10:10)
O, jeigu taip renkantis tarp bugaboo, jane ir maxi cosi? Kuris tu trukumu maziausiai turi?

matai ziurint kokie modeliai

man maxi-cosi nepatinka visai
gal jane rinkciausi,jaigu tik ne tas barskaliukas
as tai savuoju bugabo bee patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(emilke @ 2010 08 01, 10:10)
O, jeigu taip renkantis tarp bugaboo, jane ir maxi cosi? Kuris tu trukumu maziausiai turi?


Maxi cosi nevazinejau, man jis dar parduotuveje nepatiko dizainu ir savo nesveiku svoriu. O is likusiu dvieju (jei kalbam apie kameleona ir jane slaloma) vazineti patogiausia Jane slalom. Jo dideli pripuciami ratai rieda visur labai lengvai ir minkstai, rankena labai patogi, jei yra kur vazinejant nuokalne, tai ir rankinis stabdis pravercia, medziagos geros. labai patogus lankstymo mechanizmas, islankstyti galima viena ranka - atspaudi su koja fiksatoriu, kuris prilaiko sulankstyta rema ir trukteli i virsu. Galima ta daryti su vaiku ant ranku. Bugaboo mozaikos viena ranka niekaip nesudeliosi, man kartais ji surenkant ir trecios rankos pasigendu.
Bugaboo kameleonas butu irgi nieko jei ne jo nepatogi rankena (galetu lankstytis aukstyn, zemyn) ir idiotiskas lankstymo mechanizmas. Mazu ratu problema butu galima spresti zieminiu keiciamu ratu pagalba (aisku aukojant manevringuma). Ir siek tiek erdvesne sedyne irgi jam praverstu.
Atsakyti
siandien maciau naujaji Bugaboo Bee,super patiko wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 08 02, 23:06)
siandien maciau naujaji Bugaboo Bee,super patiko  wub.gif  thumbup.gif


Kur matet?

As norejau paklausti, kur Kaune apziureti gyvai bogaboo vezimaicius?
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2010 08 17, 19:26)
Kur matet?

As norejau paklausti, kur Kaune apziureti gyvai bogaboo vezimaicius?

babycentre vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2010 07 03, 22:53)
. tai ar čia pas mus per mažas tas galiukas??? Gal visai netinka Cameleon'ui? Gal kokiam Bee tinka??? Nesuprantu.. cry.gif


Be skietuku nezinau kaip issiversciau -man jie yra nepamainomi thumbup.gif

Skietukai yra dvieju tipu, mes abieju tipu ir naudojame. vieni uzsimauna ant juodo remo ir tinka tik Cameleon , Frog ir Gecko modeliui ; o kiti naujasni-tinka visiems, net ir Bee vezimukams, sitie skietukai tvirtinasi prie rankenu.
Pastarieji komplekte turi du tvirtinimus, vienas prie Bee modelio, kitas prie cameleon, frog ir gecko.

Mes turime abeju tipu-man labiau naujasni patinka, jie taip graziai prie remo prisispaudzia thumbup.gif o kadangi turime ir Cameleon ir Bee modelius-tai tinka abiems vezimams thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 07 28, 00:05)
tik va nemoku pakeisti stogo medziagos g.gif turime dvi spalvas,tai man ta juoda labai nepatinka,noriu pakeisti i melyna,bet nesigauna  doh.gif bijau stoga sulauzyti  unsure.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif jus drasiai tos stripelius traukite-patikekite nieko jiems neatsitiks lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau kas man situose vezimuose patinka, tai galimybe juos keisti-atnaujinti thumbup.gif mes kai vikstame kur nors butinai pasiimame spalvota komplekta pakeitimui-labai praktiska ar issitepa ar pan-pakeiciu kai kurias dalis-ir su nauju vezimu vaziuoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 18 rugpjūčio 2010 - 16:58
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 08 17, 20:25)
babycentre vilniuje  4u.gif


niu va o kaune?

Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2010 08 18, 08:14)
niu va o kaune?


Kotrynoje yra.

Beje, gal kuri zinote, ar imanoma Frog'ui pakeisti sedimosios dalies medziaga kaip Cameleonui? musiske labai nusidevejusi, tai noreciau nusipirkti komplektuka ir pakeisti, tik nezinau ar tiks...
Atsakyti
QUOTE(alici @ 2010 08 18, 10:19)
Kotrynoje yra.

Tai kad Kotrynoje stovi pora uzsilikusiu Cameleon vezimeliu, nauju nebeveza jie. Bee neturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(alici @ 2010 08 18, 10:19)
Kotrynoje yra.

Beje, gal kuri zinote, ar imanoma Frog'ui pakeisti sedimosios dalies medziaga kaip Cameleonui? musiske labai nusidevejusi, tai noreciau nusipirkti komplektuka ir pakeisti, tik nezinau ar tiks...

bebe centre pasiklauskite,manau gali ir uzsakyti jie g.gif


kur kaune bugaboo parduoda,net neisivaizduoju 4u.gif
Atsakyti
Siaip tokius dalykus manau naudingiausia butu pirkti ebay, na bent jau as ten ieskociau.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 08 18, 22:52)
bebe centre pasiklauskite,manau gali ir uzsakyti jie g.gif
kur kaune bugaboo parduoda,net neisivaizduoju 4u.gif


skambinau i babycentre sake, nezino ar tinka cameleono medziagytes frog'ui, siule atvaziuot ir pasimatuot, tik kad jie Vln, o mes Kaune, tai specialiai vaziuot,kazkaip nezinau ar verta.. o uzsakinet is uzsienio spec.Frog'o nauja sedimaja dali,manau butu labai brangu..
Atsakyti