Įkraunama...
Įkraunama...

Bugaboo vežimėliai

QUOTE(kirstukas29 @ 2012 07 18, 16:34)
O mes sausi, bet labai noretusi sio vezimuko, tik labai mazai atsiliepimu kas vaziave su juo ziema, kaip ar lialiai nesusala ir pan...aisku kaip su pravazumu g.gif


Labai geras vezimas visu metu laikams 4u.gif
Yra zieminiai ratai, nors ju nepanaudojom, visur ir taip pravaziavom:)
Bugaboo vokeli i vezimo lopsiuka dedavau ir jokiu pledu neklodavau...vaikas silciausiai ir patogiausiai vazinejosi per didziausius salcius:) manoji gime lapkriti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulaL: 18 liepos 2012 - 17:20
QUOTE(PaulaL @ 2012 07 18, 17:18)
Labai geras vezimas visu metu laikams 4u.gif
Yra zieminiai ratai, nors ju nepanaudojom, visur ir taip pravaziavom:)
Bugaboo vokeli i  vezimo lopsiuka dedavau ir jokiu pledu neklodavau...vaikas silciausiai ir patogiausiai vazinejosi per didziausius salcius:) manoji gime lapkriti.

ar sitoki jus turejot ?
user posted image


O gal kas naudojote va toki ? Jis kaip suprantu vyresniam vaikuciui ? Kazi iki kokio ugio jis naudojamas g.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2012 07 18, 17:18)
Labai geras vezimas visu metu laikams 4u.gif
Yra zieminiai ratai, nors ju nepanaudojom, visur ir taip pravaziavom:)
Bugaboo vokeli i  vezimo lopsiuka dedavau ir jokiu pledu neklodavau...vaikas silciausiai ir patogiausiai vazinejosi per didziausius salcius:) manoji gime lapkriti.


o su kuriuo modeliuku jus vezinotes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiles11 @ 2012 07 18, 20:08)
ar sitoki jus turejot ?
user posted image
O gal kas naudojote va toki ? Jis kaip suprantu vyresniam vaikuciui ? Kazi iki kokio ugio jis naudojamas  g.gif  g.gif
user posted image


Pirmas i bugaboo bee.
Mes antra turim , kadangi su bugaboo cameleon vazinejam:)
Na jis skirtas i sedima dali tas vokelis, bet puikiai i lopsi isikombinuoja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kirstukas29 @ 2012 07 20, 10:06)
o su kuriuo modeliuku jus vezinotes? 4u.gif


Bugaboo cameleon 4u.gif
Bet pirksime ir bugaboo bee, bet jis bus vietoj sketuko didesniajai, o mazajam,kuris gims sausi atiteks seses bugaboo cameleon smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2012 07 20, 08:29)
gims sausi atiteks seses bugaboo cameleon smile.gif


Vadinasi PaulaL du sausinukai nusimato su Bogaboo smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2012 07 20, 08:29)

Na jis skirtas i sedima dali tas vokelis, bet puikiai i lopsi isikombinuoja thumbup.gif


o tai geras thumbup.gif Tai manau ir i dunkey turetu tikt thumbup.gif Reiketu parduotuvei pabandyt imontuot ax.gif
Atsakyti
As apie donkey masciau, bet jis realiai tarnautu metams. Man po miesta su juo puiku, bet vasarom bunam prie juros, kieme...sunku migdyti bus kartu...
Laipteli reikes tikrai pirkti biggrin.gif
Donkey reikes paziureti babycenter, jauciu kaina kokia 4000lt doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes

Labai gundausi pirkti si vezimeli, tik turiu kelis klausimus, tikiuosi patyrusios gales atsakyti:

Cameleon sedima dalis - ar patogu joje vaikui miegoti, kai kojites gaunasi pakeltos virs uzpakalio, jei padarai horizontaline padeti? Ir iki kokio amziaus vaikas gali toje sedimoje dalyje keliauti? Man norisi vezimo nuo gimimo iki kokiu 2 m., tai su lopsiu man kaip ir viskas aisku, o del sportines dalies kila abejoniu, ar jis pakankamai patogus ir erdvus vidutiniam vaikui?
Atsakyti
QUOTE(toshka @ 2012 07 27, 14:34)
Sveikos mamytes

Labai gundausi pirkti si vezimeli, tik turiu kelis klausimus, tikiuosi patyrusios gales atsakyti:

Cameleon sedima dalis - ar patogu joje vaikui miegoti, kai kojites gaunasi pakeltos virs uzpakalio, jei padarai horizontaline padeti? Ir iki kokio amziaus vaikas gali toje sedimoje dalyje keliauti? Man norisi vezimo nuo gimimo iki kokiu 2 m., tai su lopsiu man kaip ir viskas aisku, o del sportines dalies kila abejoniu, ar jis pakankamai patogus ir erdvus vidutiniam vaikui?



Tikrai erdvus ir patogus, biskas su juo thumbup.gif
Perejom mes i sportine 5,5, bet galejom ir anksciau...nemaniau,kad ten bus jai taip gerai ir erdvu...

Atsakyti
As norejau pasiklaust, iki keliu metu max galima naudot bugaboo cameleon? Mums vezimas butinas, einam kasdien tolimus atstumus, maniskei 2 m, 2 men.
Aciu 9bugaboo bee atkrinta del mazu ratuku)
Atsakyti
ir man dar klausimėlis, o senamiestyje vaziuojant grindiniu (net nezinau kaip ji pavadinti ax.gif ) nekrato labai vezimuko del priekiniu ratuku?
Atsakyti
Norejau pasiteirauti ar sio miegmaisiuko niekas nebande deti i lopsi? Vis svarstau ka naudoti reikes ziema...
http://www.bugaboo.c...uct?id=94679881
Gal galit kas patarti?
Atsakyti