Įkraunama...
Įkraunama...

Bugaboo vežimėliai

tai kad babycenter su nuolaidom praeita savaitgali buvo galima nauja uz 1690lt nusipirkti biggrin.gif as uz dzinsinuka denim bee plus mokejau 1900lt
O siaip tai uzsienyje kainos Bee plus nei kiek ne pigiau. Olandijoj kur jie ir gaminami paprasto bee plus kaina apie 560-590 euru (1900-2000lt) dzinsinuko ar kito special edition 600-700 euru (2000-2400lt)
Atsakyti
Gal kas nors galit pasakyt, koks cameleono sedimos dalies ilgis(ne plotis i sonus, bet nuo nugareles iki isores)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2012 05 14, 19:43)
Gal kas nors galit pasakyt, koks cameleono sedimos dalies ilgis(ne plotis i sonus, bet nuo nugareles iki isores)? smile.gif

Jei neklystu apie 90cm g.gif jei klystu mamytes pataisykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hellada9 @ 2012 05 14, 21:05)
Jei neklystu apie 90cm g.gif  jei klystu mamytes pataisykit 4u.gif

Tai cia visa gulima dalis turbut butu, O mane domina butent sedima dalis. Na vaiko uzpakaliukui ar ner mazai vietos padetne is plocio, o is ilgio biggrin.gif
user posted image
Pazymejau ta dali melynai.

p.s. Atsiprasau, jei kas nors savo foto pazinsit, tiesiog radau internete.
Atsakyti
POziuri taip ir sakyk, kad sedynes gyli reik matuot biggrin.gif mirksiukas.gif Manau ir nugareles aukstis butu ne pro sali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 05 14, 23:16)
POziuri taip ir sakyk, kad sedynes gyli reik matuot  biggrin.gif  mirksiukas.gif  Manau ir nugareles aukstis butu ne pro sali smile.gif

Praradau iskalba, nebezinau, kaip, kas vadinas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Zodziu mano virs 2 metu vaikas telpa PUIKIAI toj sedimoj dalyje biggrin.gif Ir turbut tilptu iki pirmos klases biggrin.gif Nes vietos ten isties daaaaaug tikrai, ir uodegai pasidet, ir nugarytei atsiremt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,
klausimas - gal kurios b arde cameleono vaziuokle? mums su rankenos fiksatorium vienos puses kazkas nutiko, lyg nera jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2012 05 24, 20:03)
klausimas - gal kurios b arde cameleono vaziuokle? mums su rankenos fiksatorium vienos puses kazkas nutiko, lyg nera jo  g.gif


Viskas ok doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas, kas turejote abu Bee ar Bee+ ir Cameleon sportinukus, kuris geresnis, patogesnis ir t.t? ačiū už atsak. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2012 06 02, 14:44)
Labas, kas turejote abu Bee ar Bee+ ir Cameleon sportinukus, kuris geresnis, patogesnis ir t.t? ačiū už atsak.  4u.gif


Kad man tai jie nelyginami smile.gif Cameleon turi lopsi, ko neturi Bee, Bee sportinio sedimoji dalis issitiesia, ko nedaro Cameleon'as smile.gif Tai cia kam ko reikia smile.gif Norint isardyti Bee gaunasi 1 vnt., o Cameleono jau 2 vnt. (ratai + sedima dalis/lopsys).. Ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siges: 02 birželio 2012 - 14:57
QUOTE(Siges @ 2012 06 02, 15:56)
Kad man tai jie nelyginami smile.gif Cameleon turi lopsi, ko neturi Bee, Bee sportinio sedimoji dalis issitiesia, ko nedaro Cameleon'as smile.gif Tai cia kam ko reikia smile.gif Norint isardyti Bee gaunasi 1 vnt., o Cameleono jau 2 vnt. (ratai + sedima dalis/lopsys).. Ir t.t. 4u.gif

o kurio platesne pati sedimoji vieta?
Atsakyti