Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(ernesin @ 2010 07 12, 13:08)
Tikrai geresnis nei maišant su vandeniu, tik greitai prarūgs, geriausia darytis tam kartui mirksiukas.gif


Galima įdėti konservanto, tada neprarūgs smile.gif
Aš dariausi veidui toniką, tai dėjau ekokonservantą.
Atsakyti
Aš pati juodąjį muilą pirkau iš Naturata.lt Pirkau gabalą, tačiau sugalvojau iš jo pasidaryti skysto muilo: sutarkavau, ištirpinau vandenyje, pridėjau levandos ea. Susipyliau į buteliuką su pompele ir prausiuosi veidą thumbup.gif . Tiesa, dar dukrai plaukus su juo plaunu, jai visai neblogai išplauna, o mano pačios plaukams nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
doh.gif na, va perskaičiau ankstesnes temeles.
Mane sudomino Daddygirl muiliukai - išduokit paslaptį mirksiukas.gif kaip juos perkate, kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 13, 15:48)
doh.gif na, va perskaičiau ankstesnes temeles.
Mane sudomino Daddygirl muiliukai - išduokit paslaptį  mirksiukas.gif kaip juos perkate, kiek kainuoja?

Dėl visko rašyk narei Daddygirl smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad radau cia visa sarasa pavojingu ingredientu. Aciu tai, kuri viska suraso smile.gif
Beje, norejau paklausti, ar tai, kad sakoma, jog, pvz, sampunas yra ekologiskas tai reiskia, kad jame NEGALI buti kenksmingu sudedamuju daliu?
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2010 07 13, 18:45)
Beje, norejau paklausti, ar tai, kad sakoma, jog, pvz, sampunas yra ekologiskas tai reiskia, kad jame NEGALI buti kenksmingu sudedamuju daliu?

Taip smile.gif
Atsakyti
O gal zinote, kur galima paziureti dar kitokius ekologiskuma patvirtinancius zenklus?
Atsakyti

Laba diena,


Gal yra besidominciu ekologiskomis, naturaliomis odos prieziuros priemonemis? Jei taip, kokiu firmu produktus naudojate ir ar jauciasi skirtumas? as naudoju Green People produktus sau ir savo dukrytei. Esu patenkinta priemusi sprendima prisideti prie ekologisko gyvenimo budo smile.gif
Atsakyti


Na Amway produkcija nera ekologiska, todel gal siam skyriui ir netinka. Bet kokiu atveju jos produktai tikrai labai geri ir as esu jais labai patenkinta.


As taip pat kalbejau ir apie kai ka ekologisko - Green People odos prieziuros priemones. Tai firma turinti Ecocert ir UK Soil Association bei Organic Food federation sertifikatus. Si produkcija labai man padejo, nes labai susitvarke mano veido oda. Todel siuo atradimu norejau pasidalinti ir su kitais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2010 07 13, 17:45)
Beje, norejau paklausti, ar tai, kad sakoma, jog, pvz, sampunas yra ekologiskas tai reiskia, kad jame NEGALI buti kenksmingu sudedamuju daliu?


kenksmingų kuria prasme? Sertifikatas reiškia, kad produkte nebus jokios agresyvios chemijos, bet niekas negali pasakyti, ar kokia nors sudedamoji dalis nesukels sudirgimo, nes tai yra individualios, savitos kiekvieno organizmo reakcijos wink.gif

QUOTE(pussycat @ 2010 07 13, 19:41)
O gal zinote, kur galima paziureti dar kitokius ekologiskuma patvirtinancius zenklus?


dar kitokius, tai kokius? smile.gif

yra Ecocert, BDIH, NaTrue, Cosmebio, Soil Association ir kt.
Atsakyti
kiekvienoje salyje yra tam tikros organizacijos, kurios tikrina ir sertifikuoja ekologisku produktu gamintojus, taciau vienos is tu organizaciju yra labiau paplitusios, grieztesnes ir populiaresnes nei kitos. Pavyzdziui, garsiausios is ju yra UK Soil Association ir Ecocert bei Organic Food Federation (bent jau Europoje). Amerikoje tos organizacijos visai kitos.

Siaip tai jog sampunas yra ekologiskas reiskia kad jame visos sudetines dalys yra naturalios ir nera jokiu oda dirginanciu medziagu. taciau pritariu virsuje rasiusiai merginai, jog kiekvienas yra individualus ir reikia atrasti tai kas tinka labiausiai.



 ! 
Aš jums jau asmenine žinute taisykles rašiau. Pasikartosiu - forumo temos skirtos ne tam, kad siūlytumėte savo prekes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 17 liepos 2010 - 20:25
QUOTE(kyka1231 @ 2010 07 17, 18:51)

Siaip tai jog sampunas yra ekologiskas reiskia kad jame visos sudetines dalys yra naturalios


nu jau
Atsakyti