Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

Kokie atsiliepimai apie šį produktą?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BIOorganicca @ 2010 07 24, 15:45)


Deja, čia ne skelbimų lenta. Tuo labiau ne "vieta Jūsų reklamai"... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 24, 19:24)
QUOTE(BIOorganicca @ 2010 07 24, 15:45)


Deja, čia ne skelbimų lenta. Tuo labiau ne "vieta Jūsų reklamai"... 4u.gif

Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
[quote=Rasma,2010 07 24, 21:50]
Deja, čia ne skelbimų lenta. Tuo labiau ne "vieta Jūsų reklamai"... 4u.gif
[/quote]
Ačiū už pagalbą 4u.gif
[/quote]

Labai atsiprasau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2010 07 20, 17:39)
Kokie atsiliepimai apie šį produktą?
user posted image

isbandziau ir nenusivyliau, is tiek kiek bandziau tai vienintelis padejo tikrai pajutau, kad taip netinsta kojos ir tikrai maziau skaudejo bigsmile.gif , o kudikiu uzpakalio sviesta visad perku, vaikui virs 10 men. o dar nebaigiau trecio indelio (15ml) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GreenEyes: 27 liepos 2010 - 18:32
Sveikos 4u.gif

Prašau patarimo dėl nuo saulės kremo. Greičiau, ką man su juo daryti ax.gif Mat, nusipirkau SPF 30, nes vykau piečiau, bet dabar, kai jau grįžau iš kelionės, jaučiu, jog mano tipo odai jis per pernelyg "saugus"Lietuvoje (o ir lentynoje stovi nepradarytas silpnesnis, kurio galiojimas už poros mėn pasibaigs). Kremas galioja iki 2013. Tai jeigu aš jį laikysiu vėsiai ir tamsiai, galbūt galėčiau išsaugoti iki kitos vasaros? Ar faktas, kad jis atidarytas, nebeleis jam išlikti šviežiam ilgiau nei pusmetį? blush2.gif Beje, tai BEMA produktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 30, 01:17)
Sveikos 4u.gif

Prašau patarimo dėl nuo saulės kremo. Greičiau, ką man su juo daryti ax.gif Mat, nusipirkau SPF 30, nes vykau piečiau, bet dabar, kai jau grįžau iš kelionės, jaučiu, jog mano tipo odai jis per pernelyg "saugus"Lietuvoje (o ir lentynoje stovi nepradarytas silpnesnis, kurio galiojimas už poros mėn pasibaigs). Kremas galioja iki 2013. Tai jeigu aš jį laikysiu vėsiai ir tamsiai, galbūt galėčiau išsaugoti iki kitos vasaros? Ar faktas, kad jis atidarytas, nebeleis jam išlikti šviežiam ilgiau nei pusmetį? blush2.gif  Beje, tai BEMA produktas smile.gif


Sveika mirksiukas.gif

Kažkada aš panašiai esu klaususi. Pati irgi turiu Bema kremus nuo saulės ir jie nuo atidarymo galioja 6 mėn. berods. Tai buvau klaususi, kas jeigu naudosiu tą kremą pasibaigus tiems 6 mėn, bet jo galiojimas ant pakuotės dar nebus pasibaigęs, tai gavau tokį atsakymą, kad jo apsauga bus ar gali būti (dabar tiksliai jau nebepamenu) sumažėjusi. Kadangi aš visos pakuotės per vieną sezoną niekaip neišnaudoju, tai naudojau ir kitais metais, viskas buvo gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 30, 08:58)
Sveika mirksiukas.gif

Kažkada aš panašiai esu klaususi. Pati irgi turiu Bema kremus nuo saulės ir jie nuo atidarymo galioja 6 mėn. berods. Tai buvau klaususi, kas jeigu naudosiu tą kremą pasibaigus tiems 6 mėn, bet jo galiojimas ant pakuotės dar nebus pasibaigęs, tai gavau tokį atsakymą, kad jo apsauga bus ar gali būti (dabar tiksliai jau nebepamenu) sumažėjusi. Kadangi aš visos pakuotės per vieną sezoną niekaip neišnaudoju, tai naudojau ir kitais metais, viskas buvo gerai ax.gif


Didelis ačiū už paaiškinimą 4u.gif

Beje, kaip Jums pati šio kremo konsistencija? Lengvai tepasi? Aš pirmą kartą pirkau ekologišką kremą nuo saulės, tai buvau laaabai nustebinta, kad man per jėgą reikia įtrinti į odą, o ir lieka "miltų" pėdsakai. Tad mes, kai nebūdavom nuolatos atviroje saulėje, kremą šiek tiek pamaišydavom su kokosų aliejum. Tuomet ir gražiai susigerdavo ir apsauga nedingdavo thumbup.gif
Ir visgi, ar naivu tikėtis, kad ekologiški kremai nuo saulės tepsis taip pat paprastai kaip sintetiniai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 30, 10:15)
Didelis ačiū už paaiškinimą 4u.gif

Beje, kaip Jums pati šio kremo konsistencija? Lengvai tepasi? Aš pirmą kartą pirkau ekologišką kremą nuo saulės, tai buvau laaabai nustebinta, kad man per jėgą reikia įtrinti į odą, o ir lieka "miltų" pėdsakai. Tad mes, kai nebūdavom nuolatos atviroje saulėje, kremą šiek tiek pamaišydavom su kokosų aliejum. Tuomet ir gražiai susigerdavo ir apsauga nedingdavo thumbup.gif 
Ir visgi, ar naivu tikėtis, kad ekologiški kremai nuo saulės tepsis taip pat paprastai kaip sintetiniai? blush2.gif


Prašom mirksiukas.gif
Aš turiu su SPF 10 ir su 20, tai pirmasis skystesnis, o antrasis - tirštesnis ir sunkiau tepasi. Kaip suprantu, ekologiški kremai nuo saulės visi daugiau mažiau panašiai tepasi ir kad neliktu baltų pėdsakų, reikia gerokai pasistengti. Tokių kremų esmė - atspindėti saulės spindulius, o ne juos sugerti, kaip kad daro sintetiniai kremai. Dėl to jų konsistensija ir yra tokia. Bet man tai netrukdo smile.gif
Atsakyti
Pigiausias variantas vietoj iprastos dantu pastos naudoti dantu miltelius,kaip anksciau budavo.Tokie rusiski, su kalcio karnonatu (kreida),druska, juros druska, pipirmeciu ir kitais aliejais.Zodziu,tik is naturaliu medziagu, be jokiu SLS ir kt blogieciu.Bet va teko girdeti kad emali dantu nubruzina tas kalcio karbonatas,nors siaip i visas dantu pastas jo deda g.gif Ka manot? Ar tai gera alternatyva tiems iprastiems SLS-ams?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 01, 10:54)
Pigiausias variantas vietoj iprastos dantu pastos naudoti dantu miltelius,kaip anksciau budavo.Tokie rusiski, su kalcio karnonatu (kreida),druska, juros druska, pipirmeciu ir kitais aliejais.Zodziu,tik is naturaliu medziagu, be jokiu SLS ir kt blogieciu.Bet va teko girdeti kad emali dantu nubruzina tas kalcio karbonatas,nors siaip i visas dantu pastas jo deda g.gif Ka manot? Ar tai gera alternatyva tiems iprastiems SLS-ams?

O jų dar aplamai būna pirkti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 30, 09:15)
Ir visgi, ar naivu tikėtis, kad ekologiški kremai nuo saulės tepsis taip pat paprastai kaip sintetiniai? blush2.gif


tie, kurie kaip kremai, sunkiau tepasi. Losjonai lengviau. Kadangi jie gerai saugo, tai tepu minimaliai ir neatrodau kaip geiša smile.gif

QUOTE(agnuske @ 2010 08 01, 09:54)
Pigiausias variantas vietoj iprastos dantu pastos naudoti dantu miltelius,kaip anksciau budavo.


kur jų yra??? Mano pati mylimiausia dantų valymo priemonė wub.gif
Atsakyti