Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai ir nesivystantys nėštumai

aciu labai merginos uz atsakymus labai noriu vaikucio tikiuosi pavyks dabar laukiu savo mm kad greiciau prasidetu nes kaiivyko persileidimas daktare israse skatinamuju vaistuku ir po pirmuju mm pradeti juos gerti.bet kazaip neramina mane ar pas mane jau viskas gerai todel prmadieni usiregistravau pas daktara prasysiu kad duotu echoskopija ir paziuretu viduje tikiuosi viska bus ciki 4u.gif
Atsakyti
sveikos, man nors nestumas buvo nedidelis 7sav, bet dare A, nes kai paziurejo echo tai sake kad stora gleivine ir ilgai kraujuosiu
Atsakyti
QUOTE(anciuxxxeee @ 2010 11 19, 01:02)
Sveikos merginos.as esu panele kuri is nevilties siandien prisijunge prie sios svetaines.man pries 4 savaites bent as taip numanau buvo persileidimas nes kraujavau ir net krito kraujo kresulei.as pati esu anglijoje tai nuejau pas daktara tai sake kad persileidimas bet manes net viduje neziurejo ir sake pats niestumas isivalys man buvo 6 savaites. bet kiek dariausi testu man visi rodo kad teigiami ir siadien pasidariau irsiandien rodo teigiama bet antra juostele nera ryski nu matosi ir spalva ir viskas bet pirma ryskesne gal kas galite man padeti gal kam buvo taip ir ar normalu kad rodo teigiama testa po persileidimo? aciu labai  verysad.gif

po abrazijos ar persileidimo apie savaite buna teigiamas, nes organizme yra dar hormonu like.
Atsakyti
bet ma zinok jau teigiama rodo menesi nes dar niekaip nesusirgau po persileidimo ir kiek darausi vis dar rodo teigiamai net nzn ka galvoti o ce daktarai anglijoje net neziuri manes.bijau kad kas nebutu blogai ir jei niescia nenoriu kad vel ivyktu persileidimas.ir seip ar normalu kad menesi rodytu teigiamai?
Atsakyti
QUOTE(anciuxxxeee @ 2010 11 20, 18:08)
bet ma zinok jau teigiama rodo menesi nes dar niekaip nesusirgau po persileidimo ir kiek darausi vis dar rodo teigiamai net nzn ka galvoti o ce daktarai anglijoje net neziuri manes.bijau kad kas nebutu blogai ir jei niescia nenoriu kad vel ivyktu persileidimas.ir seip ar normalu kad menesi rodytu teigiamai?

man po persileidimo kelis menesius buvo teigiamas NT 4u.gif viskas yra ok.
Atsakyti
sveikos merginos norejau pranesti kad kaip ir jau atsigavau po persileidimo mano organizmas isivale dabar jau planuoju nestuke.gif. daktare israse vitaminu kad padedu lengviau pastoti ir kad seip viskas butu geriau mirksiukas.gif tikiuosi mum dabar pavyks nes jau as tai as bet kaip mano vyras nori maziuko tai siaubas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anciuxxxeee @ 2010 11 29, 13:44)
sveikos merginos norejau pranesti kad kaip ir jau atsigavau po persileidimo mano organizmas isivale dabar jau planuoju  nestuke.gif. daktare israse vitaminu kad padedu lengviau pastoti ir kad seip viskas butu geriau  mirksiukas.gif  tikiuosi mum dabar pavyks nes jau as tai as bet kaip mano vyras nori maziuko tai siaubas  4u.gif

Geros naujienos drinks_cheers.gif Linkiu, kad viskas kuo greiciau ivyktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2010 11 29, 16:41)
Geros naujienos  drinks_cheers.gif Linkiu, kad viskas kuo greiciau ivyktu  4u.gif




aciu tikiuosi viskas dabar pavyks. nes labai noriu angeliuko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuxxxeee: 29 lapkričio 2010 - 22:52
QUOTE(anciuxxxeee @ 2010 11 29, 22:51)
aciu tikiuosi viskas dabar pavyks. nes labai noriu angeliuko blush2.gif

linkiu, kad viskas būtų gerai mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
o norėti reikia ne angeliuko, o mažiuko leliuko putculiuko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, daugiau nei pries dvejus metus lankiausi sitame skyrelyje, nes buvau po nesivystancio nestumo...kadangi nebuvau uzsiregistravus, nieko ir neparasydavau...
pries pora dieneliu nusprendziau uzsiregistruoti supermamuose ir pagalvojau, kad reiktu parasyti ir cia pora padrasinanciu zodziu;
Linkiu mamytems istvermes sunkiomis akimirkomis, esu tikra, kad visoms pasiseks pastoti ir laimingai isnesioti savo zuikius, zinau, kad sunku tuo patiketi, pati kazkada negalejau girdeti is kitu tokiu zodziu, i galva lindo visokios mintis...gal neturesiu daugiau vaiku, kad sekantis nestumas irgi bus nesekmingas, negalejau ziureti i nescias, i mazus vaikus..
o siandien jau turiu maza zuiki, pavasari jam sukaks du metukai, siuo metu jis saldziai miega, o as rasau cia;
sekmes planuojancioms, viskas bus gerai, tik reikia tuo tiketi; 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalius @ 2010 11 13, 23:11)
sveikutes  4u.gif  labai tau pritariu, po A atsigavau tai greit gal 2 dienas tik tepliojo, bet psichologiskai gal puse metu reikejo atsigaut parduotuvej pamatydavau ar lauke kudiki arba nesciaja tai akys budavo pilnos asaru skaiciau daug straipsniu skaiciau, pas gine klausinedavau tai liepe maziau skaityt visokiu temu ir neprisigalvot nesamoniu, nes as vis svarsciau del ko mano maziukas pabego  verysad.gif . pastojau kazkur po 5men, dabar man jau 25 sav, bet as vis dar panikuoju del maziausiu dalyku, ko su pirmaja nebuvo. na dabar jau sulaukiau, kad jei jau gimtu yra didesne galimybe mano leliui isgyventi, ir man jau vaidenasi, kad jau kazkas darosi, siaindien jau maziau sujedjo ir pan  doh.gif  pasidariau paranojike......

sveikos merginos, mano persileidimas ivyko praejusi sekmadieni, buvo beveik 9savaites. man dare abrazija ir israse antibijotiku,bet tepliojo tik ta pacia diena. mano nestumas buvo antras. pirmas nestumas baigesi irgi persileidimu, buvo 20 sav.galvoju, kad reikia darytis kazkokius tyrimus, kad daugiau nesikartotu persileidimai.tikiuosi, kad ir as kada nors sulauksiu to didelio stebuklo
Atsakyti
Rendika30, o tau gydytoja (tave priziurejusi) nesiule jokiu tyrimu atlikti? tikrai reikia ieskoti priezasciu.
Atsakyti