Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai ir nesivystantys nėštumai

Arvile,teisingai kiekvienam duota tai kas duota,tik i tai kiekvienas reaguoja skirtingai.As kartais ir dabar pazliumbiu ir del pirmo ir del antro ir del septinto.Del visu kartu ir atskirai.Kartais grizta tos isgyventos emocijos ir tiek,o kartais tiesiog suvoki savo vieta,kad daryk ka nori,bet esi ten kur esi ir nors labai tikiuosi,bet niekas negali pazadet,kad galiu but kur kitur.Nemanau,kad tai imanoma kada nors pamirsti,nesakau,kad reikia tuom gyventi,bet pamirsti nemanau kad imanoma.Ne per seniai buvau aplankyt savo teta,ji tris mergaites praradus,ir ne taip kaip mes ankstyvus nestumus,o ka tik gimusias.As ejau tevo kapo aplankyt,o salia tos mergytes palaidotos-gal pries tai apkalbetos tokios sveikatos problemos,gal prisiminimai,bet net po 30+ metu ji pravirko prie ju kapo.Ir man tai nera nenormalu,kaip tik atvirskciai.Pati labai noreciau pamirst ir apsimest,kad visa mano patirtis buvo tik blogas sapnas,bet tada ziuredama i ja supratau,kad greiciausiai tai neimanoma.

Del dziaugsmo,tai gal irgi kaip kam.As dziaugiuos uz kiekviena,ypac jei ilgai laukta.Tiesiog stengiuos nesusieti to su savom problemom ir viskas.Be abejo,noretusi tokiu paciu dziaugsmu ir sau,bet tai ne vienintelis dalykas gyvenime kuriuos butu galima dziaugtis,yra ir daug kitu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 11 lapkričio 2010 - 13:36
QUOTE(vaikai4 @ 2010 11 11, 12:02)
Ar neturetu buti kokiu nors pazymiu, kad leliukas nustojo augti?


Su pirmuoju nustojo pykint, atleido krūtinę, o kažkur po savaitės (taip gydytoja sakė, kad jau apie savaitė lialius nebegyvas) pradėjau kraujuot.O su antruoju net abrazijos dieną (nrs tepliojau jau tris dienas) pykino.
Stiprybės tau, dar labai nedidelis tavo nėštumas- nueik pas kitą gydytoją, kartais būna, kad nemato.
QUOTE(Koruklu @ 2010 11 11, 12:55)
Kaip jus visos isgyvenate emociskai visas sias nelaimes?

O kas pasikeis nuo to, kad kasdien plaukus rausiuos? Būna akimirkų, žinoma, kad paverkiu, bet tikrai tai nevaldo mano gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2010 11 12, 10:16)
O kas pasikeis nuo to, kad kasdien plaukus rausiuos? Būna akimirkų, žinoma, kad paverkiu, bet tikrai tai nevaldo mano gyvenimo.

As irgi sutinku su tokiu poziuriu: ka asaros pakeis?... O gi NIEKO, absoliuciai NIEKO... Tiesiog pakeli galva ir eini pirmyn.. Reikia dziaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir tiketi, kad ateityje bus viskas kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 11 11, 13:31)
Arvile,teisingai kiekvienam duota tai kas duota,tik i tai kiekvienas reaguoja skirtingai.As kartais ir dabar pazliumbiu ir del pirmo ir del antro ir del septinto.Del visu kartu ir atskirai.Kartais grizta tos isgyventos emocijos ir tiek,o kartais tiesiog suvoki savo vieta,kad daryk ka nori,bet esi ten kur esi ir nors labai tikiuosi,bet niekas negali pazadet,kad galiu but kur kitur.Nemanau,kad tai imanoma kada nors pamirsti,nesakau,kad reikia tuom gyventi,bet pamirsti nemanau kad imanoma.Ne per seniai buvau aplankyt savo teta,ji tris mergaites praradus,ir ne taip kaip mes ankstyvus nestumus,o ka tik gimusias.As ejau tevo kapo aplankyt,o salia tos mergytes palaidotos-gal pries tai apkalbetos tokios sveikatos problemos,gal prisiminimai,bet net po 30+ metu ji pravirko prie ju kapo.Ir man tai nera nenormalu,kaip tik atvirskciai.Pati labai noreciau pamirst ir apsimest,kad visa mano patirtis buvo tik blogas sapnas,bet tada ziuredama i ja supratau,kad greiciausiai tai neimanoma.

Del dziaugsmo,tai gal irgi kaip kam.As dziaugiuos uz kiekviena,ypac jei ilgai laukta.Tiesiog stengiuos nesusieti to su savom problemom ir viskas.Be abejo,noretusi tokiu paciu dziaugsmu ir sau,bet tai ne vienintelis dalykas gyvenime kuriuos butu galima dziaugtis,yra ir daug kitu smile.gif

Teisingai parasei, Keberiokst, sutinku su viskuo... Kiekviena situacija kitokia. Suprantu Tave, kad galima paverkti del visu buvusiu persileidimu. Normalu, kad kartais gali uzeiti liudesys del bendros situacijos. As tik manau, kad nereikia verkti ir daryti is saves aukos, nes tai nieko nepakeis... Zinau atveji, kai moteris po pirmo ankstyvo persileidimo, taip puole i depresija, kad net vyras nebezino ka daryti... Dabar, kai pati susiduriau su sia situacija, suzinojau kiek daug moteru tai patiria verysad.gif Uzjauciu tavo teta... ziauru yra prarasti gimusius kudikius ir dar tris verysad.gif Na, bet juk vistiek gyventi reikia... 4u.gif
Su antra pastraipa irgi sutinku visu 110 % smile.gif 4u.gif

QUOTE(sun_shine @ 2010 11 12, 10:49)
As irgi sutinku su tokiu poziuriu: ka asaros pakeis?... O gi NIEKO, absoliuciai NIEKO... Tiesiog pakeli galva ir eini pirmyn.. Reikia dziaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir tiketi, kad ateityje bus viskas kitaip  4u.gif

drinks_cheers.gif o netgi, jei kuriai nors is musu ir nebus lemta tureti vaikuciu ( tfu tfu tfu), vistiek reikia stengtis atrasti kitu dalyku gyvenime, kurie tave varytu i prieki. Man pavyzdys yra Adamkaus seima... Nugyveno ilga gyvenima, neturejo vaiku, bet iki siol atrodo artimi, jis net knyga apie ja parase wub.gif ir gal skaitete neseniai Delfyje straipsni apie tai, kaip pora, negalinti susilaukti vaikuciu, rase jaucianti visuomenes spaudima, jog seima be vaiku - tai ne seima... Gaila, kad pas mus vyrauja tokia nuomone unsure.gif
Na, bet apie ka as cia, mums tai negresia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

man neseniai (pries 3 dienas) buvo atlikta abrazija (8 sav mano angeliukas nebesivyste). Dabar jauciuosi labai gerai, nebekraujuoju, nieko nebeskauda. thumbup.gif Su vyru bandysim kt vaikeli planuoti po 3 men, jauciu kad man reikai laiko atsigauti psichologiskai.

dabar iskilo toks klausimas kada po abrazijos jau galima myletis blush2.gif
bijau, kad paskubesim ir tik bedu prisidarysim... manau savaitele vertetu palaukti ar ne? ar vertetu ilgiau?
Atsakyti
QUOTE(Ugnieshka1 @ 2010 11 13, 15:17)
dabar iskilo toks klausimas kada po abrazijos jau galima myletis  blush2.gif
bijau, kad paskubesim ir tik bedu prisidarysim... manau savaitele vertetu palaukti ar ne? ar vertetu ilgiau?

man po A sake jokio sekso, bet as neklausiau kiek laiko (turbut bijojau juokingai pasirodyti gyd, tik po narkozes ir arbrazijos, o jau su klausimu "kada galesiu myletis?") manau kad savaitele ar dvi reiktu lukterti, kol viskas sugis.
sekmes gaudant gandra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnieshka1 @ 2010 11 13, 15:17)
Sveikos merginos,

man neseniai (pries 3 dienas) buvo atlikta abrazija (8 sav mano angeliukas nebesivyste). Dabar jauciuosi labai gerai, nebekraujuoju, nieko nebeskauda. thumbup.gif Su vyru bandysim kt vaikeli planuoti po 3 men, jauciu kad man reikai laiko atsigauti psichologiskai.

dabar iskilo toks klausimas kada po abrazijos jau galima myletis  blush2.gif
bijau, kad paskubesim ir tik bedu prisidarysim... manau savaitele vertetu palaukti ar ne? ar vertetu ilgiau?

po A rekomenduojama 2-3 savaites nesimaudyti vonioje ir negalima myletis 4u.gif
o siaip, klauskite gydytojos, ji tiksliau patars pagal Jusu situacija 4u.gif
Siaip man po A gydytoja rekomendavo kelias savaiteles susilaikyti, o po echo pasake, kad jau viskas "tenais" susitvarke ir galima drasiai myletis bei maudytis vonioje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnieshka1 @ 2010 11 13, 16:17)
Sveikos merginos,

man neseniai (pries 3 dienas) buvo atlikta abrazija (8 sav mano angeliukas nebesivyste). Dabar jauciuosi labai gerai, nebekraujuoju, nieko nebeskauda. thumbup.gif Su vyru bandysim kt vaikeli planuoti po 3 men, jauciu kad man reikai laiko atsigauti psichologiskai.

dabar iskilo toks klausimas kada po abrazijos jau galima myletis  blush2.gif
bijau, kad paskubesim ir tik bedu prisidarysim... manau savaitele vertetu palaukti ar ne? ar vertetu ilgiau?


Yra daugiau temu apie Abrazija, netgi nestumo planavime, sita pvz.
http://www.supermama...php?showforum=3

bet yra ir daugiau sukurtu temu, po A daug info radau butent planavimo skiltyje.

Man leido iskart, kai tik nekraujuosiu/netepliuosiu. Tada jau skaitosi gimda issivale"/uzsidare". Bet man ir tepliojo 10 dienu doh.gif

Dar keista, bet daugumai neisraso jokiu antigrybeliniu vaistu, kai skiriami antibiotikai g.gif



Matau kalbat apie emocijas..visi skirtingi esame, o ir situacijos prie/po nesivystancio kaip diena ir naktis. Normalu yra pergyvenant, paverkt, o pamirst neimanoma..Netikiu, kad jei dar pastociau, butu imanoma netrizniot, netikrint isskyru, nemaigyti krutu, nedaryti hcg, nebegiot eho kas savaite.Kad ir kaip nusiteikinetum pozityviai - patirtis yra patirtis verysad.gif

As po A verkiau istisai, o po savaites, viskas pasimirso lyg ir nebuvo nieko..Pati dziaugiausi, kad tapi lengvai praejo. Deja tai buvo trumpalaikis efektas, kuri palaike pasakojimai apie sekmingus ir greitus nestuke.gif po A, tikejimas, kad viskas bus gerai. Po puses metu skausmingi isgyvenimai pargrizo. Dabar praejo daugiau nei metai, bet ir paverkiu kartais ir manau, kad tai normalu..Slegia nezinomybe: ar isvis pastosiu..
ar pastojus nepasikartos..


Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2010 11 13, 21:26)
Yra daugiau temu apie Abrazija, netgi nestumo planavime, sita pvz.
http://www.supermama...php?showforum=3

bet yra ir daugiau sukurtu temu, po A daug info radau butent planavimo skiltyje.

Man leido iskart, kai tik nekraujuosiu/netepliuosiu. Tada jau skaitosi gimda issivale"/uzsidare". Bet man ir tepliojo 10 dienu doh.gif

Dar keista, bet daugumai neisraso jokiu antigrybeliniu vaistu, kai skiriami antibiotikai g.gif
Matau kalbat apie emocijas..visi skirtingi esame, o ir situacijos prie/po nesivystancio kaip diena ir naktis. Normalu yra pergyvenant, paverkt, o pamirst neimanoma..Netikiu, kad jei dar pastociau, butu imanoma netrizniot, netikrint isskyru, nemaigyti krutu, nedaryti hcg, nebegiot eho kas savaite.Kad ir kaip nusiteikinetum pozityviai - patirtis yra patirtis verysad.gif

As po A verkiau istisai, o po savaites, viskas pasimirso lyg ir nebuvo nieko..Pati dziaugiausi, kad tapi lengvai praejo. Deja tai buvo trumpalaikis efektas, kuri palaike pasakojimai apie sekmingus ir greitus  nestuke.gif  po A, tikejimas, kad viskas bus gerai. Po puses metu skausmingi isgyvenimai pargrizo. Dabar praejo daugiau nei metai, bet ir paverkiu kartais ir manau, kad tai normalu..Slegia nezinomybe: ar isvis pastosiu..
ar pastojus nepasikartos..

sveikutes 4u.gif labai tau pritariu, po A atsigavau tai greit gal 2 dienas tik tepliojo, bet psichologiskai gal puse metu reikejo atsigaut parduotuvej pamatydavau ar lauke kudiki arba nesciaja tai akys budavo pilnos asaru skaiciau daug straipsniu skaiciau, pas gine klausinedavau tai liepe maziau skaityt visokiu temu ir neprisigalvot nesamoniu, nes as vis svarsciau del ko mano maziukas pabego verysad.gif . pastojau kazkur po 5men, dabar man jau 25 sav, bet as vis dar panikuoju del maziausiu dalyku, ko su pirmaja nebuvo. na dabar jau sulaukiau, kad jei jau gimtu yra didesne galimybe mano leliui isgyventi, ir man jau vaidenasi, kad jau kazkas darosi, siaindien jau maziau sujedjo ir pan doh.gif pasidariau paranojike......
Atsakyti
Sveikos merginos.as esu panele kuri is nevilties siandien prisijunge prie sios svetaines.man pries 4 savaites bent as taip numanau buvo persileidimas nes kraujavau ir net krito kraujo kresulei.as pati esu anglijoje tai nuejau pas daktara tai sake kad persileidimas bet manes net viduje neziurejo ir sake pats niestumas isivalys man buvo 6 savaites. bet kiek dariausi testu man visi rodo kad teigiami ir siadien pasidariau irsiandien rodo teigiama bet antra juostele nera ryski nu matosi ir spalva ir viskas bet pirma ryskesne gal kas galite man padeti gal kam buvo taip ir ar normalu kad rodo teigiama testa po persileidimo? aciu labai verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(anciuxxxeee @ 2010 11 19, 02:02)
Sveikos merginos.as esu panele kuri is nevilties siandien prisijunge prie sios svetaines.man pries 4 savaites bent as taip numanau buvo persileidimas nes kraujavau ir net krito kraujo kresulei.as pati esu anglijoje tai nuejau pas daktara tai sake kad persileidimas bet manes net viduje neziurejo ir sake pats niestumas isivalys man buvo 6 savaites. bet kiek dariausi testu man visi rodo kad teigiami ir siadien pasidariau irsiandien rodo teigiama bet antra juostele nera ryski nu matosi ir spalva ir viskas bet pirma ryskesne gal kas galite man padeti gal kam buvo taip ir ar normalu kad rodo teigiama testa po persileidimo? aciu labai   verysad.gif


Taip, buvo man taip, kaip ir tau.
Vakar prasidejo persileidimas, irgi kraujavau su gleivines likuciais. Irgi buvo apie 6 savaites.
Testas rodo teigiamai todel, kad HCG hormonas dar nenukrito. Kai jo koncentracija bus mazesne uz 25UI/l (dauguma nestumo testu nuo 25UI/l jau reaguoja, o nescia moteris laikoma, jei kraujyje HCG virs 5 UI/l).
Mano HCG kraujyje (vakar prasidejus persileidimui, po puses dienos) buvo 32,3UI/l, taigi nestumo testas dar irgi rodytu teigiamai.
Papildyta:
Merginos, o tos, kurios persileido anksti ir kurioms nedare abrazijos, kaip jus zinojote, kad viskas pilnai issivale?
Man gydytoja telefonu pasake, kad gimda pati issivalys, nes kraujuoju.
Bet ar galiu buti rami, kad neliks nieko gimdoje, kad neprasides komplikacijos, infekcijos..? unsure.gif
(nestumas buvo apie 6 savaiciu, bet nustojo vystytis matyt anksciau..echo metu nestumo gydytoja jau nemate diena iki persileidimo..subliusko puslyte turbut..ar negerai buvo isiimplantavusi..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzule: 19 lapkričio 2010 - 00:23
anciuxxxeee, zuzule, nesinervuokit jūs taip mergaitės 4u.gif net jei NT teigiamas, bet kraujavimas jau rodo, kad viskas, deja sad.gif
man tas pats buvo, mano nieštumas buvo beveik 8 savaitės.. irgi nedarė abrazijos ir pati gimda išsivalė per 5 savaites... psichologiškai sunku, nes jautiesi keistai, kai sergi už puse metų.. bet jei jau taip yra, tai gerai kad pačios išsivalyste be įsikišimo, mažiau invazijos bus mirksiukas.gif 4u.gif

galiu svao pavyzdžiu pasakyti, kad išsivalė pas mane viskas, dabar atrodo viskas nuostabiai ir gydytoja jau leido planuoti nestuke.gif mirksiukas.gif dabar reikia MB įkalbinti rolleyes.gif

taip, kad kantrybės ir kad kuo greičiau viskas baigtųsi ir jums 4u.gif 4u.gif
o jei jau blogai pasijusit, tia bėkit pas gydytoją ir prašykit bent jau echo apžiūros, jei reiks ir išvalys viską kas liko, tikrai nepaliks gydytojai jūsų kankintis schmoll.gif

dabar jums svarbiausia psichologiškai ramintis ir gyventi toliau mirksiukas.gif
Atsakyti