Įkraunama...
Įkraunama...

Newcastle ir aplinkiniai rajonai

Labas vakaras mielosios 4u.gif
turiu klausimeli,kur kerpates ir dazot plaukus o gal kuri is jusu kirpeja?
Atsakyti
Labas 4u.gif
Aš kerpuosi pas vietines angles (kol išaiškinu ko noriu - prakaitas išmuša), o dažo plaukus man namie vyras ax.gif

Kaip sekasi ruoštis Kalėdoms, gal kas į LT skrenda? Aš lieku UK sad.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

as ir eisiu kirptis pas angles tikiuosi,supras kaip noriu doh.gif ,o dazausi namie pati mirksiukas.gif

kaip jau dovanos supirktos,kaledom pasiruose,vakar su vaiku kuciukus kepem,labai skanus gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Kirpausi pas angles, bet labai nepatiko ir daugiau nebeisiu. Lietuvoj kirpeja mano kai nuejau sako ka tu cia, pati gal karpeisi plaukus, kazkokia nesamone ant galvos doh.gif
pamokino mano kirpeja kaip paciai graziai ilgus plaukus pasikirpti, bandysiu per laisvas jau smile.gif jauciu tikrai geriau iseis nei kad ta angle nukirpo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2011 12 21, 22:57)
Kirpausi pas angles, bet labai nepatiko ir daugiau nebeisiu. Lietuvoj kirpeja mano kai nuejau sako ka tu cia, pati gal karpeisi plaukus, kazkokia nesamone ant galvos  doh.gif
pamokino mano kirpeja kaip paciai graziai ilgus plaukus pasikirpti, bandysiu per laisvas jau smile.gif jauciu tikrai geriau iseis nei kad ta angle nukirpo doh.gif

as ir labai bijau pas jas eiti,bet teks grifka reik kirpt,nes rugpjuti,tai londone pas lietuviu kirpeja buvau,tai jau ataugo doh.gif

pasakyk,kaip jurga ,gal ir man iseis paciai apsikirpt g.gif
Atsakyti
sunku paaiskint neparodzius, plius ziurint ko nori, gali visai netikti ir nepatikti.apie kirpciukus nieko nzn irgi.
Atsakyti
mano puske pries naujus atvaziuoja i UK, ji kirpeja bigsmile.gif tik kad ne newcastlin, netoli leedso, bet mes su ja daznai susitiksim, obettaciau kai kerpu plaukus karta i metus, tai ner problemu. Vietines kirpyklos pakarpo galus biski ir gerai.

mes busim cia, jokiu egliu, dovanu ar kitokiu dalyku neturim ir nedarysim, kazkaip labai jau nekaledines nuotaikos. Turbut prisisiusim filmu ale 1namuose ir sedesim prie kompo visa savaite.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2011 12 23, 09:35)
mano puske pries naujus atvaziuoja i UK, ji kirpeja  bigsmile.gif  tik kad ne newcastlin, netoli leedso, bet mes su ja daznai susitiksim, obettaciau kai kerpu plaukus karta i metus, tai ner problemu. Vietines kirpyklos pakarpo galus biski ir gerai.

mes busim cia, jokiu egliu, dovanu ar kitokiu dalyku neturim ir nedarysim, kazkaip labai jau nekaledines nuotaikos. Turbut prisisiusim filmu ale 1namuose ir sedesim prie kompo visa savaite.


atvaziuotu niukaslin ziurek jau eilute butu nusirikiavus pas ja apsikirpt hihihi.gif as toj eilutej irgi stoveciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2011 12 23, 22:25)
atvaziuotu niukaslin ziurek jau eilute butu nusirikiavus pas ja apsikirpt hihihi.gif  as toj eilutej irgi stoveciau  lotuliukas.gif

as jauciu pirma stovesiu,ryt varau apsikipt pas annglse tikiu nenuzarins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J.R. @ 2011 12 23, 22:33)
as jauciu pirma stovesiu,ryt varau apsikipt pas annglse tikiu nenuzarins biggrin.gif


parasyk ispudzius po viskam wink.gif
Atsakyti
Graziu svenciu merginos newyear.gif
Atsakyti
Siltu kuciu ir linksmu sv.kaledu visom newyear.gif
Atsakyti