Įkraunama...
Įkraunama...

Newcastle ir aplinkiniai rajonai

nu tai su drakonais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinote kas gali padeti sutvarkyti visokiu popierinius reikalus atvykus i UK?
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2012 01 24, 14:18)
Sveikos, gal zinote kas gali padeti sutvarkyti visokiu popierinius reikalus atvykus i UK?

Advice bure gali siokios tokios pagalbos tiketis,o daugiau nieko sudetingo nera,daug ka galima pasidaryti paciam.
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2012 01 24, 14:18)
Sveikos, gal zinote kas gali padeti sutvarkyti visokiu popierinius reikalus atvykus i UK?

kokie tie popieriniai reikalai atvykus? g.gif
cia tipo pasalpom pop uzpildyt kaip? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 01 28, 23:24)
kokie tie popieriniai reikalai atvykus?  g.gif
cia tipo pasalpom pop uzpildyt kaip? biggrin.gif

na as taip isivaizduoju kad ni numeris, banko saskaita ir paskui pasalpos.
Atsakyti
gyvu neber visai unsure.gif
Atsakyti
alio!
miegat, grazuoles?
Atsakyti
Ar yra gyvenanciu arciau Durham? Ar jus visos dingusios, nes pastebejau kad forumas kaip mires smile.gif 4u.gif

QUOTE(zvaigzdut @ 2012 06 20, 19:15)
alio!
miegat, grazuoles?

Atsakyti
Labas
Aš Gateshead'e gyvenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2012 07 23, 20:44)
Labas
Aš Gateshead'e gyvenu mirksiukas.gif

Sveikute,kaip tu laikaisi prapuolusi esi smile.gif
Atsakyti
Labutis, forumas apmires, sakau gal imanoma kaskaiptai atgaivinti?? Matyt siluma apakino merginas visai smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Zvaigzdute man i AZ rase, o kazi, kur Jurgita dingus?
JR gal kontaktuojat?
QUOTE(J.R. @ 2012 08 01, 08:23)
Sveikute,kaip tu laikaisi prapuolusi esi  smile.gif

viskas gerai, tik retai teuzeinu cia, daug dirbu, dabar vienam darbe atostogauju, o kitam tenka dirbti, vakarais viena namie bunu smile.gif maniskiai Palangoj sedi, o as namus saugau doh.gif

QUOTE(zbrckn @ 2012 08 14, 18:45)
Labutis, forumas apmires, sakau gal imanoma kaskaiptai atgaivinti?? Matyt siluma apakino merginas visai smile.gif

Sveika prisijungus. Tai kad visi uzsieme esam, o be to prie kompo nesinori sedeti, orai tikrai geri, retai pasitaiko, as va siandien buvau i parka dviraciu nuvaziavus, tai atgal atstumiau, nes ziauriai karsta doh.gif
Atsakyti