Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

Kadangi cia OPI tema, o dar nebuvo aptarta tai ikeliu spalvas is siu metu rudens OPI kolekcijos - Touring America

user posted image

Kiekvienas lakas "atstovauja" skirtinga Amerikos miesta:

Are We There Yet? - Milwaukee, Wisconsin
I Eat Mainely Lobster - Philadelphia, Pennsylvania
My Address is “Hollywood” - Hollywood, California
Color to Diner For- Tucson, Arizona
Honk if You Love OPI- Baltimore, Maryland
Road House Blues - Jackson Hole, Wyoming
Suzi Takes the Wheel - St. Louis, Missouri
French Quarter for Your Thoughts - New Orleans, Louisiana
Uh-oh Roll Down the Window- New York City, New York
A-taupe the Space Needle - Seattle, Washington
Get in the Expresso Lane- Ground Zero, Mississippi
I Brake for Manicures - Memphis, Tennessee


Zaismingas klipukas kuriame pristatoma si kolekcija ax.gif http://www.youtube.c...h?v=ZQ9dlXNvaL4


Ir visos spalvos ant nagu - man labai patinka kaip jos pateiktos siame bloge, ir ant nagu ir tik buteliuke, labai gerai is arti nufotografuota, nuotraukos dideles ir prie kiekvienos spalvos pakomentuota ar lakas su blizguciais ar matinis ir pan. smile.gif http://www.beautyjun...watches-photos/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 13 spalio 2011 - 15:58
QUOTE(popelka @ 2011 10 13, 16:52)
Kadangi cia OPI tema, o dar nebuvo aptarta tai ikeliu spalvas is siu metu rudens OPI kolekcijos - Touring America

user posted image

Kaaaip gražu wub.gif jau išsirinkau favoritus biggrin.gif vėl reikia papildyt savo sąrašiuką.
Atsakyti
Labai patinka sie lakai, bet turiu didele beda randant norimas spalvas sad.gif Internetu pirkt nepatogu, nes kartais nuotraukoj spalva atrodo visai kitaip nei gyvai, o ten kur galima apziuret maksimum 40 spalvu turi, ir tai kartais kone vien kazkokios vienos spalvos (pagrinde ruzavos ir raudonos) daug variantu prideda, jokio pasirinkimo.
O kaip toje Nagavitoje su pasiula? Ar daug spalvu jie turi? Ne tai, kad as galiu apziuret, tiesiog siaip ateiciai idomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 14 spalio 2011 - 23:08
QUOTE(shemsa @ 2011 10 13, 13:03)
man labai patinka dienai sitas
user posted image
turiu jau kokius tris metus ir zinokit kaip naujas ir laikosi gerai ir dengias nepriekaistingai  thumbup.gif

Daili neutrali spalvyte, tik ar kartais nera jis taip pusiau skaidriai dengiantis? g.gif Nes paziurejus i buteliuka taip atrodo. Ar antra sluoksni uztepus tampa nebepermatomas? As turiu is Orly viena panasu su blizgiukais tai tik prancuziskam manikiuriui naudoju, nes jis toks pusiau permatomas. ax.gif

QUOTE(serpent @ 2011 10 13, 16:35)
p.s. gal žinote kaip atskirti, originalas ar "padielka" lakas?..nes viena mergina laaabai pigiai siūlo OPI produkcijos, norėtųsi aišku sutapyt ir įsigyt, bet jeigu kokybė bus ne ta, neverta net pinigų mesti...Aliejukus odelėms po 6lt siūlo, o lakus OPI po 15lt. tai dabar didelėse dvejonėse esu, nes vistiek, kai patirties su lakais visiškai neturiu, lengva mane apgaut būtų  blush2.gif

As irgi zalia sioj srityje, sunku kazka ir patart. Neisivaizduoju... Gal is Ebay ir imanoma taip pigiai gaut, nezinau. unsure.gif

QUOTE(serpent @ 2011 10 13, 17:17)
Kaaaip gražu  wub.gif  jau išsirinkau favoritus  biggrin.gif  vėl reikia papildyt savo sąrašiuką.

Na, ir kokius jei nepaslaptis? smile.gif Man tai savotiskai grazus tas I Brake for Manicures. ax.gif

QUOTE(Brooke @ 2011 10 15, 00:06)
O kaip toje Nagavitoje su pasiula? Ar daug spalvu jie turi? Ne tai, kad as galiu apziuret, tiesiog siaip ateiciai idomu smile.gif

Daug. rolleyes.gif Man net galva susisuko. Tik dar neturi naujosios rudens kolekcijos (uztai turi China Glaze nauja kolekcija thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 10 21, 20:26)
Na, ir kokius jei nepaslaptis? smile.gif Man tai savotiskai grazus tas I Brake for Manicures. ax.gif


Favoritai "I Brake for Manicures" ir "Get in the Expresso Lane" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 10 21, 20:26)
Daili neutrali spalvyte, tik ar kartais nera jis taip pusiau skaidriai dengiantis? g.gif Nes paziurejus i buteliuka taip atrodo. Ar antra sluoksni uztepus tampa nebepermatomas? As turiu is Orly viena panasu su blizgiukais tai tik prancuziskam manikiuriui naudoju, nes jis toks pusiau permatomas. ax.gif


atkeliu savo nagiukus is kitos temos i sita , kurie lakuoti du kart su siuo laku 4u.gif
user posted image
jo jis toks pusiau permatomas, bet tris kart uzlakavus gal nepersimatytu g.gif
reikes pabandyt prancuzui ji panaudot g.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2011 10 21, 20:31)
Favoritai "I Brake for Manicures" ir "Get in the Expresso Lane"   wub.gif

abu grazus drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

QUOTE(shemsa @ 2011 10 22, 10:43)
atkeliu savo nagiukus is kitos temos i sita , kurie lakuoti du kart su siuo laku 4u.gif
user posted image
jo jis toks pusiau permatomas, bet tris kart uzlakavus gal nepersimatytu  g.gif
reikes pabandyt prancuzui ji panaudot  g.gif

Tikrai skaidrokas, su 3 ar 4 sluoksniais manau nepersimatytu, arba tikrai bandykit prancuzui. mirksiukas.gif


Papildyta:

Opi Touring America - Wallpapers: http://www.naildesig...can-wallpapers/

Papildyta:
OPI laptopai biggrin.gif
user posted image

http://www.highsnobe...ies/#more-18518
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 31 spalio 2011 - 14:10
OPI artejanciu svenciu kolekcija "Muppets", 2011

user posted image


Spalvu pavyzdeliai is arti http://3.bp.blogspot...O...%281%29.jpg

http://highstyle.blo...-of-Bel-Air.jpg


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 02 lapkričio 2011 - 17:08
o ar odelem ka nors gero O.P.I. turi? g.gif
Papildyta:
QUOTE(serpent @ 2011 10 12, 10:59)
Sveikos merginos,
netyčia užtikusi vieną temelę, nusprendžiau ir aš OPI lakus išbandyti. Vakar Nagavitoje nusipirkau tokį laką

user posted image 

dengia laabai gerai, net man, visiškai neįgudusiai lakavime super pasirodė. net vienu sluoksniu nusilakavus splava ryški, o dviem sluoksniais nulakavus išvis superiniai atrodo   wub.gif  wub.gif   tikrai dažniau lankysiuosi ten, nes splavų ten šimtais pas juos (China Glaze, OPI ir daug kitų), ir konsultantė-pardavėja super maloni, man kaip totaliai nenusimanančiai lakuose ir šiaip nepatyrusiai toje srityje, viską paaiškino, patarė, nu labai patenkinta likau apsilankymu ten   4u.gif   ir OPI produkcija nenuvylė, iš komentarų pasirodė labai gera ir kokybiška, išbandžius realiai visa tai pasitvirtino.


spalva wub.gif wub.gif o kur yra Nagavitos parde? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 02 lapkričio 2011 - 18:01
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 18:00)
o ar odelem ka nors gero O.P.I. turi? g.gif
Papildyta:
spalva  wub.gif  wub.gif o kur yra Nagavitos parde? blush2.gif

Tikrai geda-vieno puslapio atgal nesugebat atverst.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 02, 19:07)
Tikrai geda-vieno puslapio atgal nesugebat atverst.


aga, blush2.gif


kaip parasiau, radau netoli Rimi, reikes uzsukti
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 19:00)
o ar odelem ka nors gero O.P.I. turi? g.gif
Papildyta:
spalva  wub.gif  wub.gif o kur yra Nagavitos parde? blush2.gif

Tik ką nusipirkau OPI aliejųką odelėms, bet dar neišbandžiau blush2.gif o Nagavita yra priešais Saulės gimnaziją, tik užkilus ant Savanorių kalno, pasukus į pirmą gatvelę po kaire (ten sporto klubas yra, dar kažkas). Jeigu nuo Savanorių pusės, tai tik pradėjus leistis nuo kalno, iškart įdešinę 4u.gif (aš tik šitoj lankiausi, jeigu dar kažkur kitur yra, atsiprašau, nežinau...)
dabar dar nusipirkau pora spalvų OPI , tik keista, nes nėra pavadinimų spalvų ant dungo parašyta g.gif gal tai ir yra skiriamasis bruožas "padielkų"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serpent: 02 lapkričio 2011 - 18:19