Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 68 tema

QUOTE(klopedija @ 2010 07 08, 17:25)

Luiziana, dėkui. aciuks.gif  Kodėl neperžiūrėjai temų, Forget pirma paskelbė.  tongue.gif

Tai,kad paziurejau,prie mano akiu tema uzsidare ir spejau paziuret,kad nieks dar neatidare,bet matyt kol rasiau ir koregavau tema,Forget spejo greiciau ja i virsu iskelti ax.gif

QUOTE(giluze @ 2010 07 08, 21:50)
Kaip man patinka toks atostogu metas, kaip tavo idetam paveikslely, Luiziana.  lotuliukas.gif

Zinai,mane irgi labai vilioja,tik tokiu atostogu neturesiu,ta kelione i LT bais jau nemegiama mano,tokios priverstines atostogos is reikalo gaunasi,pavargstu ir nepajauciu normaliu atostogu.Mielai uzsidaryciau kur nors kalnuose vien su knygom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 07 08, 08:35)
Karen Rose. turiu keletas jos knygu. reiktu kada artimiausiu metu griebtis bent vienos.

Lietuviu kalba tik viena knyga isversta? Ar jos serijines,ar pavienes?
Atsakyti
Luiziana, aciu uz grazia temele bigsmile.gif ir man jau atostogom kvepia, nors dar teks siek tiek luktelt doh.gif

as vis dar kankinu "piku dama"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 09 liepos 2010 - 07:04
QUOTE(luiziana @ 2010 07 09, 00:10)
Lietuviu kalba tik viena knyga isversta? Ar jos serijines,ar pavienes?

As visad maniau, kad cia tiesiog pavienes knygos, bet tavo klausimas kazkaip uzklupo netiketai ir as suabejojau smile.gif tai teko listi ir ziuret kaip ten yra is tikruju. Vis tik pasirodo yra viena serija, kurioje dabar 3 knygos, bet butent si minima i ji neieina, tai tiesiog trileris. O vat kita jos knyga, kuri isversta i lietuviu 'Mirk del manes'. tai si knyga jau yra serijine. pirmoji knyga Daniel Vartanian serijoje.
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2010 07 08, 22:33)
O aš, o aš... gerai leidžiu atostogas su Troliais mumiais bigsmile.gif

viena skaitau, ne vaikui cool.gif

thumbup.gif

O aš baigiau skaityti Karen Rose "Suskaičiuok iki dešimties" - tiesą pasakius, nelabai patiko, bet ne todėl, kad knyga būtų bloga, o grynai dėl asmeninių nusistatymų (nemėgstu, kai rašoma apie skriaudžiamus, prievartaujamus vaikus). Knyga įtraukia, nors nuo pirmo puslapio žinome, kodėl žudikas degina namus ir nuo knygos vidurio daugmaž aišku, kas yra žudikas, bet skaitymo malonumo tai nesumažina. Knyga žiauroka, nors kartu ir poetiška g.gif Ir visos siužeto linijos knygos pabaigoje gražiai išsisprendžia. Toks trilerio ir meilės romano mišinys, tik labiau vykęs negu Sandros Braun. Knygos veiksmas, intriga, herojų aprašymai įdomūs, įtaigūs. Nepatiko, tik pasirinkta tema. Trilerių gerbėjoms rekomenduoju 4u.gif Išskyrus SAINTLINĄ - tau nepatiks 4u.gif
Luiziana, "Suskaičiuok iki dešimties" be serijos. O "Mirk dėl manęs" pirmoji iš Daniel Vartanian trilogijos, bet tikrai neskaitysiu, kol visos trys dalys nebus išverstos, jeigu išvis bus išverstos g.gif
Papildyta:
Pradėjau šiandien skaityti Rebeccos Miller knygą „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“. Nerandu atsiliepimų g.gif Gal yra skaičiusių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 09 liepos 2010 - 09:08
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 07 09, 10:08)
Pradėjau šiandien skaityti Rebeccos Miller knygą „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“. Nerandu atsiliepimų  g.gif Gal yra skaičiusių?


Subjektyvi skaitė: http://subjektyvi.bl...nimai-1481.html
Atsakyti
Labas, registruojuosi su P. D. James "Nekaltas kraujas". Dar tik neseniai pradėjau, bet, manau, kad patiks.
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 07 09, 10:08)
Pradėjau šiandien skaityti Rebeccos Miller knygą „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“. Nerandu atsiliepimų  g.gif Gal yra skaičiusių?

Skaičiau, sužavėta tikrai nebuvau, bet ir kankintis nereikėjo. Jau pradedu pamiršti, tad gal tikrai filmas geresnis g.gif (nemačiau, tik spėju).
Per daug paviršutiniškumo. O gal tiesiog šiaip visko per daug...
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2010 07 09, 00:51)
Tai,kad paziurejau,prie mano akiu tema uzsidare ir spejau paziuret,kad nieks dar neatidare,bet matyt kol rasiau ir koregavau tema,Forget spejo greiciau ja i virsu iskelti  ax.gif
Joa... Forget greita, nelabai ją aplenksi... hihihi.gif

Neužmirštam, kad baigę šitą temą, einam į Forget temą. mirksiukas.gif

Anoj temoj registravausi su Parulskio Vėjas mano akys. Baiginėju. Visai nieko. ax.gif
Galvojau, galvojau, ką man ta knyga primena... g.gif O gi Kruasano kelionę. hihihi.gif
Atsakyti
Praeitą vasarą,prisiskaičiusi jūsų rekomendacijų, pradėjau, bet nebaigiau blush2.gif VALGYK.MELSKIS.MYLĖK. Tad dabar imuosi jos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2010 07 09, 11:18)

Dėkui, jau paskaičiau 4u.gif

QUOTE(groovy @ 2010 07 09, 11:37)
Labas, registruojuosi su P. D. James "Nekaltas kraujas". Dar tik neseniai pradėjau, bet, manau, kad patiks.


Tikrai žinau, kad skaičiau šitą knygą, bet nors užmušk, nepamenu apie ką ji. Lauksiu atsiliepimų 4u.gif Gal jie išjudins mano atmintį g.gif
QUOTE(martux @ 2010 07 09, 11:52)
Skaičiau, sužavėta tikrai nebuvau, bet ir kankintis nereikėjo. Jau pradedu pamiršti, tad  gal tikrai filmas geresnis g.gif  (nemačiau, tik spėju).
Per daug paviršutiniškumo. O gal  tiesiog šiaip visko per daug...

Ačiū. Man kol kas skaitosi lengvai, bet dar nieko įpatingo neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 07 09, 11:10)
Ačiū. Man kol kas skaitosi lengvai, bet dar nieko įpatingo neradau  g.gif

Būtinai parašyk, jei rasi biggrin.gif
Atsakyti