Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 68 tema

Arktos, man nepaliko didelio įspūdžio „Valgyk, melskis, mylėk“. Dabar bus filmas, gal jis labaiu patiktų g.gif

Beje, pavėluotai, bet dideli sveikinimai su gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
O aš ir galvoju ko nieks nepasisako biggrin.gif Šitos temos tai nemačiau doh.gif

O "Tvarios meilės" dar nieko nepradėjau, bet imsiu "Sulą", pradėjau ir pamiršau kelis puslapius perskaičius blush2.gif
Atsakyti
Pasibaigė Troliai mumiais verysad.gif

tiksliau tos trys knygos, kurias turiu, verkiant reikia ketvirtos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2010 07 09, 10:18)
Arktos, man nepaliko didelio įspūdžio „Valgyk, melskis, mylėk“. Dabar bus filmas, gal jis labaiu patiktų g.gif

Beje, pavėluotai, bet dideli sveikinimai su gimtadieniu 4u.gif

Matysiu,kokį įspūdį man paliks rolleyes.gif Ačiū už sveikinimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 07 09, 08:20)
As visad maniau, kad cia tiesiog pavienes knygos, bet tavo klausimas kazkaip uzklupo netiketai ir as suabejojau  smile.gif  tai teko listi ir ziuret kaip ten yra is tikruju. Vis tik pasirodo yra viena serija, kurioje dabar 3 knygos, bet butent si minima i ji neieina, tai tiesiog trileris. O vat kita jos knyga, kuri isversta i lietuviu 'Mirk del manes'. tai si knyga jau yra serijine. pirmoji knyga Daniel Vartanian serijoje.


Aciu 4u.gif
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 07 09, 09:08)
thumbup.gif

O aš baigiau skaityti Karen Rose "Suskaičiuok iki dešimties" - tiesą pasakius, nelabai patiko, bet ne todėl, kad knyga būtų bloga, o grynai dėl asmeninių nusistatymų (nemėgstu, kai rašoma apie skriaudžiamus, prievartaujamus vaikus). Knyga įtraukia, nors nuo pirmo puslapio žinome, kodėl žudikas degina namus ir nuo knygos vidurio daugmaž aišku, kas yra žudikas, bet skaitymo malonumo tai nesumažina. Knyga žiauroka, nors kartu ir poetiška  g.gif Ir visos siužeto linijos knygos pabaigoje gražiai išsisprendžia. Toks trilerio ir meilės romano mišinys, tik labiau vykęs negu Sandros Braun. Knygos veiksmas, intriga, herojų aprašymai įdomūs, įtaigūs. Nepatiko, tik pasirinkta tema. Trilerių gerbėjoms rekomenduoju  4u.gif Išskyrus SAINTLINĄ - tau nepatiks 4u.gif
Luiziana, "Suskaičiuok iki dešimties" be serijos. O "Mirk dėl manęs" pirmoji iš Daniel Vartanian trilogijos, bet tikrai neskaitysiu, kol visos trys dalys nebus išverstos, jeigu išvis bus išverstos  g.gif
Papildyta:
Pradėjau šiandien skaityti Rebeccos Miller knygą „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“. Nerandu atsiliepimų  g.gif Gal yra skaičiusių?


Pabandysiu gal pirktis ta suskaiciuok iki 10.O Pipos gyvenimus irgi turiu,parasyk savo atsiliepima paskui. mirksiukas.gif
QUOTE(klopedija @ 2010 07 09, 09:58)
Joa... Forget greita, nelabai ją aplenksi... hihihi.gif

Neužmirštam, kad baigę šitą temą, einam į Forget temą.  mirksiukas.gif



Uhum,gerai turim jau tema i prieki,nebereiks galvot niekam thumbup.gif
Atsakyti
Perskaičiau Rebeccos Miller „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“ - pirma, knyga tikrai lengvai skaitoma. Neradau prie ko prisikabinti. Tekstas vaizdingas, vertimas sakyčiau geras (mano supratimu). Antra, man asmeniškai ši knyga yra artima, nes sutampa mano ir Pipos patirtis, požiūris į gyvenimą. Aš irgi sandariai užvėriau duris į praeitį ir vis dar mokausi gyventi... teisingai, nors... kartais tai žiauriai nuobodu ax.gif Trečia, nors knygoje visko daug ir parašyta ji gražiai, objektyviai vertinant, išliekamosios vertės ji neturi. Skaitysite su malonumu, bet nemanau, kad po kelių metų ką nors prisiminsite. Aš prisiminsiu, nes toje knygoje atpažinau save. Labai norėčiau pamatyti filmą 4u.gif
Nemoku aš rašyti atsiliepimų, na, nemooku blush2.gif Rekomenduočiau ramiam vakarui, kai norisi gero teksto 4u.gif
Atsakyti
O aš pabaigiau "Knygą be pavadinimo", Anonimo. Labai gera, šauniai parašyta, pilna netikėtumų, puikus ironiškas stilius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 07 10, 09:20)
Perskaičiau Rebeccos Miller „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“ - pirma, knyga tikrai lengvai skaitoma. Neradau prie ko prisikabinti. Tekstas vaizdingas, vertimas sakyčiau geras (mano supratimu). Antra, man asmeniškai ši knyga yra artima, nes sutampa mano ir Pipos patirtis, požiūris į gyvenimą. Aš irgi sandariai užvėriau duris į praeitį ir vis dar mokausi gyventi... teisingai, nors... kartais tai žiauriai nuobodu  ax.gif Trečia, nors knygoje visko daug ir parašyta ji gražiai, objektyviai vertinant, išliekamosios vertės ji neturi. Skaitysite su malonumu, bet nemanau, kad po kelių metų ką nors prisiminsite. Aš prisiminsiu, nes toje knygoje atpažinau save. Labai norėčiau pamatyti filmą  4u.gif
Nemoku aš rašyti atsiliepimų, na, nemooku  blush2.gif Rekomenduočiau ramiam vakarui, kai norisi gero teksto  4u.gif


Ačiū už atsiliepimą, kaip tik vakar centriniam knygyne ją nusipirkau. Tik 11 lt kainavo smile.gif
Papildyta:
mannereikiajokiųnaujųknygųmannereikiajokiųnaujųknygų lotuliukas.gif
Atsakyti
o man filmas gana nuobodziai ziurejosi. nors aktore Robin Wright man labai patinka. gal delto, kad iki vidurio amziaus krizes toli... o butent toki vaizda susidariau is filmo: moteris, jauciasi per anksti atsisveikinusi su nerupestinga jaunyste, ilgisi nuotykiu. delto ir nebeturiu noro knygos skaityt schmoll.gif
Atsakyti
Tokiųknygųreikiareikiareikia biggrin.gif Dėl pirkimo - nežinau, bet dėl skaitymo - būtinai. Gerulė knyga. Tam kartui. Bet vistiek ji gerulė rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 07 10, 08:20)
Perskaičiau Rebeccos Miller „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“ . Labai norėčiau pamatyti filmą  4u.gif


Nori irasysiu ir atvesiu i susitikima,perduosiu kam nors,paskui tau paduos.As gi dar tau ir ta "Kaledu nebus" niekaip neatsiunciu irasius,tai va abu filmus galiu ir iskepti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 07 10, 12:42)
Tokiųknygųreikiareikiareikia biggrin.gif Dėl pirkimo - nežinau, bet dėl skaitymo - būtinai. Gerulė knyga. Tam kartui. Bet vistiek ji gerulė rolleyes.gif


Tavo atsiliepimą irgi atsimenu smile.gif aš jos už tai pilna kaina ir nepirkau, ne sžinau, kad "vienkartinė" biggrin.gif
Atsakyti