Įkraunama...
Įkraunama...

Nusižudymas

QUOTE(palange @ 2012 08 05, 19:17)


Ne mokykloj. Viskas kur kas blogiau. Gyvenimas užknisa. Nenoriu jo gyventi.
Atsakyti
QUOTE(cocainas @ 2012 08 05, 21:52)
QUOTE(palange @ 2012 08 05, 19:17)


Ne mokykloj. Viskas kur kas blogiau. Gyvenimas užknisa. Nenoriu jo gyventi.

Visa tai yra dabar. Bet tu nežinai, kaip bus rytoj.
Atsakyti
QUOTE(cocainas @ 2012 08 05, 21:52)
QUOTE(palange @ 2012 08 05, 19:17)


Ne mokykloj. Viskas kur kas blogiau. Gyvenimas užknisa. Nenoriu jo gyventi.



Rašydama "mokykloj" aš neturėjau omeny tos mokymo įstaigos, turėjau omeny tą laikiną mokyklinį periodą, po kurio visiškai pasikeičia gyvenimas. Tu ir pati žinai, kad viskas pasikeis, tik savą liūdesį reikia išliūdėti..
Atsakyti
Aš kaip tik nebetikiu, kad viskas pasikeis. Kad ir kiek stengčiausi kažką keisti, ar net kitaip gyventi, vistiek š gaunas. Ai..
Atsakyti
QUOTE(mantas5533 @ 2010 07 08, 13:40)
MAN NORISI NUSIZUDYTI NES NESIDZIAUGIU GYVENIMU BUSENA VIS TA PATI PASIMETES ESU NEGALIU BENDRAUTI MANAU NORMALU BUTU NUSIZUDYTI,O AR YRA KOKIU NORS ZMONIU KURIE NORETU IRGI NUSIZUDYTI?PATARKIT KAIIP NUSIZUDYTI KOKIAIS BUDAIS GERIAUSIA?

vaje,vaje kokia tragedija...jei to tikrai noretum seniai tai butum padaręs,kadangi būdų kaip nusižudyti yra daug,tik turėk fantazija...demesio truksta?o gal ieškai čia naivios moterėlės,kuri tau ašaras ir snarglius valytų?žinok verksniai nelabai ka traukia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikis Su Triko: 16 rugpjūčio 2012 - 15:55
QUOTE(Zuikis Su Triko @ 2012 08 16, 16:51)
vaje,vaje kokia tragedija...jei to tikrai noretum seniai tai butum padaręs,kadangi būdų kaip nusižudyti yra daug,tik turėk fantazija...demesio truksta?o gal ieškai čia naivios moterėlės,kuri tau ašaras ir snarglius valytų?žinok verksniai nelabai ka traukia


Kad jusu sitas komentaras visai ne vietoje ir net nelaiku. Sis zmogus nusizude daugiau nei pries metus laiko. Buvo pakankamai progresyvus futbolininkas. Apie ji rase laikrasciai.
Antra- komentaras labai netinkantis bet kuriuo atveju. Jeigu negalite nieko protingo patarti zmonems, kurie nori iseiti is gyvenimo- geriau visai nerasykite. Ne jusu kompetencijoje spresti ar zmogus is tiesu nori zudytis, ar tokiu budu iesko demesio.
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2012 08 16, 17:06)
Kad jusu sitas komentaras visai ne vietoje ir net nelaiku. Sis zmogus nusizude daugiau nei pries metus laiko. Buvo pakankamai progresyvus futbolininkas. Apie ji rase laikrasciai.
Antra- komentaras labai netinkantis bet kuriuo atveju. Jeigu negalite nieko protingo patarti zmonems, kurie nori iseiti is gyvenimo- geriau visai nerasykite. Ne jusu kompetencijoje spresti ar zmogus is tiesu nori zudytis, ar tokiu budu iesko demesio.

Tai pat ne jums aiškinti,ka man rašyti.esu susidurusi su ivairiais savižudžiu tipais,tad daugiau išmanau nei jus.jei kaip jus sakote,kad jis nusižude,vadinasi ji daede ir nieko čia nepadarysi.jo sprendimas
Atsakyti
Be to jo probleminė situacija yra identiška manajai.bet aš gi dar gyva,ir del to net nesiruošiu nusižudyt.
Atsakyti
QUOTE(Zuikis Su Triko @ 2012 08 16, 20:23)
Be to jo probleminė situacija yra identiška manajai.bet aš gi dar gyva,ir del to net nesiruošiu nusižudyt.

nesnekekite apie dalykus, kuriu nezinote. niekas nepabuvo kito kailyje, ypac nepazistamo zmogaus. papiktino mane Jusu postas, labai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2012 12 19, 16:28)
nesnekekite apie dalykus, kuriu nezinote. niekas nepabuvo kito kailyje, ypac nepazistamo zmogaus. papiktino mane Jusu postas, labai  schmoll.gif

mazvaike, paaugle, ko is jos noret, protas toks. Butu viskas gerai, tik forumas netinkamas, Zuikiui su triko reikia i paaugliu foruma, tai ten ja supras ir palaikys, o suauge, jau isauge is tokio marazmo.
Atsakyti
Iš kur nuodų gaut?? Ar 70% actas tiktų?? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina12 @ 2012 12 21, 18:57)
Iš kur nuodų gaut?? Ar 70% actas tiktų??  verysad.gif


Nueini į ūkinių prekių parduotuvę ir nusiperki žiurknuodžių. Actu išsidegintum labai vidaus organų, bet iš karto nemirtum, jei nori sau mirksiukas.gif Na ir klausimai... Bet dar geriau, paklausk savo mamos, iš kur tau gauti nuodų....
Atsakyti