Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyviausios bausmės

Nemalonu kai turim bausti vaikus, bet visgi tenka kartais, 3-7m jie jau sugeba suprast, ka blogo padare, kartais tai daro tycia. Kaip jus elgiates tokiose situacijoje? Kokios bausmes taikomos jusu namuose?
Atsakyti
Neleidziu ziureti TV arba zaisti su kompiuteriu. Kartais pati nusprendzia, kokia bausme pasirinkti, cia jau nuo nusizengimo priklauso.
O siaip stengiuosi nerekti ir nesimusti ;D
Atsakyti
As tai rekiu...
Siaip nesu jokiu dirzu,nieko griebusis,bet rikteliu tai daznai. Jei ka blogo padaro,tai liepiu pasedet ramiai ant lovos savo kambary ir pamastyt apie tai,paskui,po nustatyto laiko,turi ateit ir man pasakyt kokias isvadas padare. Siaip mano dukra labai gera,tad tokias priemones taikiau vos pora kartu.
Atsakyti
Turim namuose nusiraminimo kampeli, ten reikia sedet kai oziukai ilenda, o tai trunka kartais 2-3 min, kartais apie 10 ivairiai. Labai stengiusi nerekt, bet kartais neiseina, reikia pripazint dabar kazkaip lengviau, gal kad paaugo, bet anksciau keista bet buvo kol neuzreki, tol niekas nejuda, tipo negirdi, dabar uzreki, o ji mamyte kodel tu sauki? ir noras saukti dingsta... Arba atrodo buda, as jai kad pykstu, kad ji ta ar ta padare, o ji - mamyte bet juk vistiek mane myli ir apkabina, na ir ka? biggrin.gif mano pykciai isgaruoja, ot ta gudruole. O dar jeigu pav. lauke nueina kur neleidziu - 2 dienas i lauka viena neina, neklauso - diena be multiku ir kompo, veikia, bet buna kad prisidirba o po to sedi nubausta, as prie kompo ;D o ji grauziasi, na kodel buvau negera, neklausiau.
Atsakyti
Springlet kiek laiko tu neleidi ziuret TV ar kompo? kazkur skaiciau kad ilgiau nei 2 dienas jeigu bausme tai vaikas pamirsta uz ka baudziamas buvo. ???
Atsakyti
Maniskis kai neklauso,as apsaukiu ji,kazkaip musti su dirzu ranka nekyla wink.gifO,siaip kaip Ivos dukryte,mama kodel sauki ant manes ir t.t.,atbega apsikabina,o as ir susileidziu wink.gif
Bausmiu jokiu nesiimu,neturime mes kampu nustovetu ;D
Atsakyti
pas mus bausmes tokios: labai nusiklatusio i laika  neleidziu.. kartais liepiu ramiai pasedeti ir pamastyti ka padare.smile.gif  sita jauciu pati baisiausia bausme:)))
Atsakyti
Tikriausiai esu bloga mama , nes baudžiu visakaip: ir baru (gal teisingiau rėkiu smile.gif, ir diržą pažįstame, ir "nemyliu", ir į kampą pastatau (beje mums pati efektyviausia priemonė), ir nebekalbu ir dar daudg visokių kitokių. Kai nažeklaužada didelė, tai ir bausmių daug smile.gif
Atsakyti
Zile blogu mamu nebuna, na nebent asocialios kokios, kurios nemyli ir nesirupina vaikais. Negalvok kad mes cia visos be grieko, ir man buvo momentu anksciau kai rekiau ir dirzu grasinau, buvo kad ir sunervuodavo nerealiai, atrode kad pati prasosi, o dar ne is ramiuju ji. Bet syki pateko i mano rankas labai faina, gera knyga "Tarp tevu ir vaiko." perskaiciau ir kazkaip kitaip i viska ziuret pradejau, sakyciau paciai nervai susitvarke, ir baust netaip reikia, ir geruoju susitariam. ir dar nezinau kaip kitoms, bet kai pradejau maziau rekti ir bausti tuo geriau pana elgiasi namuose. ??? ;D tad ir bausmes kitokios ir maziau ju reikia ;D
Atsakyti
mano pacios pastebejimas - kuo as ramesne, tuo geriau dukra elgiasi? O pas jus taip buna?
Atsakyti
oi Ivule,as tai labai stengiuosi islikt rami,tik kai jau tampu "svelni kaip manu kose"(cia mane ieva taip vadina) tai jai atrodo,kad viskas galima....
Atsakyti
aš dabar retai susipykstu su vaikais, svarbu, kad jos netriukšmautų, nesipeštų ir bardako nedarytų, o su manim jos labai skaitos(aš su jom stengiuos taip pat  ;)), negalėčiau atsakyt, kokias bausmes taikau, jei prireikia, jos priklauso nuo tam tikros situacijos, bet būtinai rimtai pasikalbam, pastatau jas į tarkim užgauto žmogaus ar į savo padėtį, paklausinėju, kodėl taip elgės, ką jos darytų mano vietoj ir t.t., dažniausiai tų klausimų užtenka, kad jos susigėstų...truputį patylim, o po to pas mus priimta, kas neteisus-būtinai atsiprašo...būna, kad net ir aš :smile.gif pati atsiprašau, jei po to su vaikais išsiaiškinam, kad paskubėjau daryt išvadas :smile.gif, tai labai gerai, nes su vaikais išlaikom gerus santykius, jie supranta, kad ir suaugę klysta, nereikia slėpti, reikai tai  pripažinti, jei ne taip kažką pasakei ar padarei....tegul vaikai pažįsta įvairias gyvenimo puses...
Atsakyti