Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(Tiffany @ 2010 08 03, 17:36)
naudoju si aparaciuka jau beveik 2 men, patinka man kaip nuvalo oda, poros ne tokios uzsikisusios kaip iki pradedant naudoti  wub.gif cia mano metu atradimas ir "must have" priemone veido odos prieziurai  drinks_cheers.gif ir as ji pasiimciau i negyvenama sala  biggrin.gif siunciausi per tarpininke is JAV is oficialaus atstovo rolleyes.gif

tiesa, mano modeliukas PLUS

Kiek atsiejo su siutimu? smile.gif
Ar butina pirkti su ju siulomais valikliais ir kt?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 08 03, 17:42)
Kiek atsiejo su siutimu? smile.gif
Ar butina pirkti su ju siulomais valikliais ir kt?

gali pirkti Mia, ten berods niekas neiieina, o i visus kitus modelius - tokia komplektacija mirksiukas.gif su visom nuolaidom apie 650 Lt rolleyes.gif

va cia tiksliau parodyta kas kur ieina rolleyes.gif

http://clarisonic.co...ing-systems.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 03 rugpjūčio 2010 - 20:10
QUOTE(Tiffany @ 2010 08 03, 21:09)
gali pirkti Mia, ten berods niekas neiieina, o i visus kitus modelius - tokia komplektacija  mirksiukas.gif su visom nuolaidom apie 650 Lt  rolleyes.gif

va cia tiksliau parodyta kas kur ieina  rolleyes.gif

http://clarisonic.co...ing-systems.php

O kokia galva pas tave?prisiziurejau video,tai buna skirtingi lygiai,kaip supratau,svelni,siurkstesne ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 08 04, 14:00)
O kokia galva pas tave?prisiziurejau video,tai buna skirtingi lygiai,kaip supratau,svelni,siurkstesne ir t.t.

kad lygiai skirtingi tai taip, bet galva tai viena biggrin.gif zinoma gali keisti, bet man tinka ir sita rolleyes.gif su mano modeliu eina tik sensitive ir body brush
Atsakyti
Patyrinejau clarisonic.com,tai kaip suprantu galvos buna tokios:


Which brush head is right for my skin type?

Normal: Perfect for normal skin, shaving prep, and for use on the décolleté and body.

Sensitive: A great starting point for sensitive to normal skin types.

Delicate: An ultra-soft brush for those with delicate or extra-sensitive skin.

Body: For cleansing areas of the body needing extra care and attention, including the décolleté, hands, arms, elbows and feet. Works with Clarisonic PLUS and PRO models.

Noriu MIA versija isigyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 08 04, 15:06)
kad lygiai skirtingi tai taip, bet galva tai viena  biggrin.gif zinoma gali keisti, bet man tinka ir sita  rolleyes.gif su mano modeliu eina tik sensitive ir body brush


na kad ne tik, pas mane irgi PLUS modeliukas, as pirkau is nordstrom, si rinkini clarisonic, tai cia ieina ne tik sensitive ir kuno brush, bet ir normal, bei delicate, tai reiskia, kad galva tinka bet kokia smile.gif

Labai siuo aparatu esu patenkinta ir nebeisivaizduoju, kaip as anksciau be jo galejau gyventi wub.gif

Atsakyti
QUOTE(sofili @ 2010 08 04, 15:39)
na kad ne tik, pas mane irgi PLUS modeliukas, as pirkau is nordstrom, si rinkini clarisonic, tai cia ieina ne tik sensitive ir kuno brush, bet ir normal, bei delicate, tai reiskia, kad galva tinka bet kokia smile.gif

Labai siuo aparatu esu patenkinta ir nebeisivaizduoju, kaip as anksciau be jo galejau gyventi wub.gif

cia buvo limited edition mirksiukas.gif o normaliuose rinkiniuose tik tokia galva kaip pas mane rolleyes.gif
Atsakyti
Ar naudojat clarisonic 2k dienoje?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 08 23, 11:45)
Ar naudojat clarisonic 2k dienoje?smile.gif

as naudoju 2k per diena smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Ar valot tik su tais pridėtais valikliais? Ar galima ir šiaip su bet kokiu valikliu naudot? Ar su pakrovėjo įtampa viskas gerai? Ta prasme, kad užtenka tik nusipirkti konverterį, skirtą europietiškoms rozetėms? Atleiskit, jei labai kvailas klausimas biggrin.gif
Atsakyti
Paziurejau, kad parduotuvese dabar labai daug tokio tipo (kiti tik su padeliai, ne sepeteliais) aparatu - Neutrogena turi, berods Johnson&Johnson uzmaciau... Gal ir idomu butu pabandyt, bet kolkas nematau reikalo.... ax.gif O ir zinau kaip pritingeciau su juo uzsiiminet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 27 rugpjūčio 2010 - 15:53

 i 
Skelbimai draudžiami, todėl ištrinti.
Atsakyti