Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(invisible_shadow @ 2011 01 25, 12:15)
O kokia sio aparato esme naudojimo?Ar butina su tais geliukais specialias valyti?

Esme - svariai nuvalo oda, pasak ju, 6 k geriau nei vien rankomis ir prausikliu iprastai prausiant ar pieneliais valant.

Prausikli galima betkoki naudoti.
Atsakyti
Merginos, o jus pries tai nenuvalot veido tarkim su pieneliu, o po to tik su prausikliu ir tuo aparaciuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 01 25, 13:13)
Merginos, o jus pries tai nenuvalot veido tarkim su pieneliu, o po to tik su prausikliu ir tuo aparaciuku?  g.gif

As dazniausiai nuprausiu pieneliu taip lengvai.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 25, 13:55)
As dazniausiai nuprausiu pieneliu taip lengvai.


Nu as ir taip manau, juk vien vandeniu nepavyks viso makiazo nuplauti, o ir vien su prausikliu man ne viskas nusivalo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 01 25, 14:54)
Nu as ir taip manau, juk vien vandeniu nepavyks viso makiazo nuplauti, o ir vien su prausikliu man ne viskas nusivalo  rolleyes.gif

Dar priklauso nuo to, kiek dazausi,jei labai minimaliai veida,tai tada nenaudoju pries clarisonica pienelio.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 01 25, 12:13)
Merginos, o jus pries tai nenuvalot veido tarkim su pieneliu, o po to tik su prausikliu ir tuo aparaciuku?  g.gif


Nuvalau aš su pieneliu prieš tai, bet tik todėl, kad noriu pabaigti pieneli. Gaila, kad stovi nenaudojamas. biggrin.gif
Bet šiaip jei ir nenuvalau su pieneliu, tai su Cralisonicu ir prausikliu makiažas nusivalo idealiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2011 01 25, 15:11)
Nuvalau aš su pieneliu prieš tai, bet tik todėl, kad noriu pabaigti pieneli. Gaila, kad stovi nenaudojamas.  biggrin.gif
Bet šiaip jei ir nenuvalau su pieneliu, tai  su Cralisonicu ir prausikliu makiažas nusivalo idealiai.  mirksiukas.gif


O koki prausikli geriau naudoti? Putojanti, gelini ar tinka ir pienelis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 01 28, 20:08)
O koki prausikli geriau naudoti? Putojanti, gelini ar tinka ir pienelis?  4u.gif

Pienelis yra pienelis, ne prausiklis. Geriau putojantis, nes dabar pvz. turiu neputojanti,tai sunkiau atrodo slysta pats aparatas,kai putom oda nepasidengia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 28, 19:19)
Pienelis yra pienelis, ne prausiklis. Geriau putojantis, nes dabar pvz. turiu neputojanti,tai sunkiau atrodo slysta pats aparatas,kai putom oda nepasidengia smile.gif


Pas mane Clarisonico instrukcijoj rašo, kad reikia naudoti neputojančius prausiklius.
Pati šiuo metu naudoju nei tai putojantį nei neputojantį. Tarpinis toks variantas. smile.gif
Atsakyti
Visos turi, tai ir man reikia tokio gerio biggrin.gif Bet pinigeliu gaila, tai matyt nepribrandau dar siam pirkiniui ir poreikis per mazas. O siaip dabar reklamuojamas Olay tokio tipo aparatas - labai mazai dar apie ji skaitinejau, bet atsiliepimai geri, o kaina $30.... Kolkas gyvai neteko pamatyt dar jo, nors parduotuvese reklamos jau padetos, tai jauciu greitu metu ir jis atsiras, o jau tada griebsiu bandyt, nes smalsumas nugales (ypac uz ta kaina). 4u.gif
user posted image



Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 25, 15:05)
Dar priklauso nuo to, kiek dazausi,jei labai minimaliai veida,tai tada nenaudoju pries clarisonica pienelio.


As jei labai mazai dazausi, isvis tada nenaudoju savo aparaciuko ax.gif

QUOTE(Aterol @ 2011 01 25, 15:11)
Nuvalau aš su pieneliu prieš tai, bet tik todėl, kad noriu pabaigti pieneli. Gaila, kad stovi nenaudojamas.  biggrin.gif
Bet šiaip jei ir nenuvalau su pieneliu, tai  su Cralisonicu ir prausikliu makiažas nusivalo idealiai.  mirksiukas.gif


O paskui su toniku nevalot odos? g.gif Nes jei as iskart valau su pieneliu ar prausikliu, vistiek kazkiek lieka makiazo ir tai matosi nuvalant su toniku... unsure.gif

QUOTE(Maserati. @ 2011 01 28, 20:19)
Pienelis yra pienelis, ne prausiklis. Geriau putojantis, nes dabar pvz. turiu neputojanti,tai sunkiau atrodo slysta pats aparatas,kai putom oda nepasidengia smile.gif


Kazkaip as ir galvoju, jog turi buti putotjantis prausiklis, nes su pieneliu isvis blogai slysta ir labai greitai susigeria i oda unsure.gif

QUOTE(Aterol @ 2011 01 28, 23:58)
Pas mane Clarisonico instrukcijoj rašo, kad reikia naudoti neputojančius prausiklius.
Pati šiuo metu naudoju nei tai putojantį nei neputojantį. Tarpinis toks variantas.  smile.gif


Bet jusu gelinis turbut, jo? 4u.gif

QUOTE(shopingas @ 2011 01 29, 00:17)
Visos turi, tai ir man reikia tokio gerio biggrin.gif  Bet pinigeliu gaila, tai matyt nepribrandau dar siam pirkiniui ir poreikis per mazas.


Tiesa sakant, mano irgi ne Clarisonic... blush2.gif Bet pries pirkdama ieskojau info, skaiciau daug atsiliepimu ir priejau isvados, jog maniskis niekuom nenusileidzia Clarisonicui rolleyes.gif Mano va toks wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 01 29, 15:36)

O paskui su toniku nevalot odos?  g.gif  Nes jei as iskart valau su pieneliu ar prausikliu, vistiek kazkiek lieka makiazo ir tai matosi nuvalant su toniku...  unsure.gif


Kazkada dariau ,,eksperimentu",tai tik su clarisonicu idealiai svariai nusiplauna pudra man. Rankomis - be sansu,kad ir 3 k prausciau.
Atsakyti