Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

gal ne i tema, bet klausimas menininkems, nupirkau juodo tokio idomaus popieriaus, kuom geriau ant jo piesti, baltais piestukais tai isbandem, liuks, gal dar kuom kas zinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 02 rugsėjo 2010 - 11:59
QUOTE(lengvute @ 2010 09 02, 11:58)
gal ne i tema, bet klausimas menininkems, nupirkau juodo tokio idomaus popieriaus, kuom geriau ant jo piesti, baltais piestukais tai isbandem, liuks, gal dar kuom kas zinot?


pabandyk vaskinem kreidelem spalvotom.Labai efektyviai ir graziai atrodo thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti
Labai graziai atrodo pastele ant juodo popieriaus smile.gif Taip pat baltas tusas smile.gif
Atsakyti
labux..susidomejau fruktalu piesimu.. bandysiu piesti..
Atsakyti
Gal kas jau bandėt koreguojančius fraktalus piešti?
Atsakyti
Aš kol kas 10 fraktalų nupiešiau.
Atsakyti
as gal 7, bet biski atsibodo arba nera poreikio
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2010 09 06, 13:38)
Gal kas jau bandėt koreguojančius fraktalus piešti?


o kaip jie piesiami?
as nupiesiau jau 12 ,bet dar visai nenusibodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 09 06, 15:08)
o kaip jie piesiami?
as nupiesiau jau 12 ,bet dar visai nenusibodo  smile.gif


Kol nenupiešiu 21-o, nebandysiu tų koreguojančių. Man patinka, ir dukra prisideda, tik vakar ir šiandien savųjų ji nebaigė- kantrybės pritrūko.
Atsakyti
Aš irgi dar tik 9 nupiešiau. Taigi kol nupiešiu na sakykim tuos 21, dar juos pasinagrinėsiu. Kaip ten su spalvom ir su mano asmenybe ax.gif . Tada gal jau bandysiu pasikoreguoti. rolleyes.gif
Atsakyti
As jau nupiesiau 21. Tuos 21 reikia piesti nekoreguojant nieko. Man pacisu pirmus du isnagrinejo, o dabar kai pabaigiau 21-pati perskaiciau lietuviu kalba ta knygele apie fraktalus, ziuriu spalvos panasios dominuoja.Gal kiek skiriasi kai nuotaika tam tikra buvo. Dabar pradesiu jau koreguojancisu piesti. Po keliu savaiciu zadu eiti i dar viena fraktalu piesimo paskaita. Ten nusinesiu visus jau pabaigtus 21 fraktalus.
Atsakyti