Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

Sveikos, oi kokia įdomi tema, reikės pasigilinti, nes labai užkabino mane tie fraktalai... smile.gif
Facebook'e mačiau jau yra nedidelė grupelė žmonių, kuriems tai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 09 rugsėjo 2010 - 19:46
apie fraktalus dar skaiciau vienoj rusiskoj svetainej, kad reikia ta 21 nupiesti berods per 3 sav. ir galima piesti juodu arba melynu tusinuku arba flomasteriu, bet tusinuku geriausiai.Bet niekur neakcentuojama, kad svarbu, koks vaizdas gaunasi, nematau niekur ju reiksmiu aprasymo, o svarbiausia spavos smile.gif
Atsakyti
Perskaiciau ta knyga. Tiesa sakant, tikejausi daugiau aiskinimu spalvu, paciu spalvu deriniu ka reiskia, kai salia viena kitos naudojamos ir pan...Siek tiek nuvyle. Dabar esu is viso nupiesusi 22 fraktalus, ir pradejau piesti meninius, kada ivairus piesineliai isryskeja.Cia jau nera jokiu taisykliu smile.gif Meniniu jau esu nupiesusi 7. Labai uzveda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2010 09 12, 17:18)
Perskaiciau ta knyga. Tiesa sakant, tikejausi daugiau aiskinimu spalvu, paciu spalvu deriniu ka reiskia, kai salia viena kitos naudojamos ir pan...Siek tiek nuvyle. Dabar esu is viso nupiesusi 22 fraktalus, ir pradejau piesti meninius, kada ivairus piesineliai isryskeja.Cia jau nera jokiu taisykliu smile.gif Meniniu jau esu nupiesusi 7. Labai uzveda smile.gif


O gal norėtumėte kuriuos nors parodyti čia? blush2.gif Aš jau šiandien susipirkau pieštukus, kai turėsiu laisvą pusvalanduką, tai bandysiu jau ir pati... smile.gif

Aš tik va nesuprantu šio sakinio, gal kuri man išvers jį? rolleyes.gif
"Galima ta pačia spalva spalvinti tik tokius langelius, kurie liečiasi susikirtimo taške arba yra kaimynai įstrižainėje."
Atsakyti
Šiaurės Tradicijoje yra ypatingų piešinių-schemų ,kurie neutralizuoja elektromagnetinį spinduliavimą nuo televizorių, kompiųterių,gali apginti dirbantį su kompiuteriu žmogų,viska įsiurbia į save,aišku juos periodiškai reikia ir keisti.Tai jau buvo įrodyta laboratorijoje,taip pat žmogus gali pajausti tai ir ant savęs.Be to juos galima nuspalvinti pieštukais,po ko jie veikia dar stipriau.Taip pat su jais galima atlikti meditaciją, sveikatai pagerinti,įšspresti problemas ,normalizuoti sapną ir tt.

http://www.spb.shers...-03-31-13-58-42
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anri: 12 rugsėjo 2010 - 18:25
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 12, 16:36)
"Galima ta pačia spalva spalvinti tik tokius langelius, kurie liečiasi susikirtimo taške arba yra kaimynai įstrižainėje."




Šalia negali būti vienodai nuspalvintų langelių
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 12, 18:36)
O gal norėtumėte kuriuos nors parodyti čia? blush2.gif  Aš jau šiandien susipirkau pieštukus, kai turėsiu laisvą pusvalanduką, tai bandysiu jau ir pati... smile.gif

Aš tik va nesuprantu šio sakinio, gal kuri man išvers jį? rolleyes.gif
"Galima ta pačia spalva spalvinti tik tokius langelius, kurie liečiasi susikirtimo taške arba yra kaimynai įstrižainėje."

Neiseina man cia ikelti paveiksleliu doh.gif Turiu juos sukelusi i fotki.com
Spalvinti ta pacia spalva galima tik istrizai susikertancius langelius.Salia negali buti tokios pacios spalvos.Bet atspalvis-gali smile.gif
Atsakyti
Dėkui merginos už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Siandien einu i ta paskaitele apie fraktalus. Tiesiog nekantrauju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2010 09 22, 15:48)
Siandien einu i ta paskaitele apie fraktalus. Tiesiog nekantrauju  bigsmile.gif


Tai pasidalink įspūdžiais po visko... ax.gif
Atsakyti
O aš šeštadienį eisiu į konsultaciją, nes nupiešiau 21-ą fraktalą.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 22, 21:31)
O aš šeštadienį eisiu į konsultaciją, nes nupiešiau 21-ą fraktalą.

Kaip gerai jums, vilnietems...Kaune nera kas veda uzsiemimus aei fraktalus. Vakar nuejau-nesusirinko grupe ir nevaziavo mokytoja del keliu zmoniu is Vilniaus verysad.gif As jau irgi esu nupiesusi 21 fraktala. Taip pat kelis korekcinius. Dar viena fraktala piesiau ir spalvinau su desine ranka(siaip esu kairiaranke), nes sako tai lavina kita smegenu pusrutuli. Taigi, jau ir as noreciau i konsultacija kokia, o stai ir neivyko... verysad.gif
Atsakyti