Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(Jugile @ 2010 09 23, 09:17)
Kaip gerai jums, vilnietems...Kaune nera kas veda uzsiemimus aei fraktalus. Vakar nuejau-nesusirinko grupe ir nevaziavo mokytoja del keliu zmoniu is Vilniaus verysad.gif  As jau irgi esu nupiesusi 21  fraktala. Taip pat kelis korekcinius. Dar viena fraktala piesiau ir spalvinau su desine ranka(siaip esu kairiaranke), nes sako tai lavina kita smegenu pusrutuli. Taigi, jau ir as noreciau i konsultacija kokia, o stai ir neivyko... verysad.gif


O tu negalėtum atvažiuoti į Vilnių šeštadienį 16-ai valandai? Manau, Brigita sutiktų apžiūrėti tavo fraktalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 23 rugsėjo 2010 - 09:20
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 23, 10:19)
O tu negalėtum atvažiuoti į Vilnių šeštadienį 16-ai valandai? Manau, Brigita sutiktų apžiūrėti tavo fraktalus.


O kiek kainuoja ta fraktalų apžiūra? rolleyes.gif Pvz. jei man tik to reikia ar teikia šią pasalaugą be kursų lankymo?
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 23, 09:31)
O kiek kainuoja ta fraktalų apžiūra? rolleyes.gif Pvz. jei man tik to reikia ar teikia šią  pasalaugą be kursų lankymo?


Pusvalandis 30 Lt.
Galima pasiskambinti į "Stimulus" ir paklausti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 23, 10:50)
Pusvalandis 30 Lt.
Galima pasiskambinti į "Stimulus" ir paklausti...


Ačiū už info smile.gif
Atsakyti
Sveikos, dar iškilo klausimukas, gal kuri atsakys... ax.gif
Pvz. ištraukus jau kažkokią spalvą, tai su ja galima tik vieną lopinėlį nuspalvinti tuo metu ar daugiau? Pvz. ištraukiu mėlyną spalvą, tai ar galiu vieną lopinuką vienoje lapo pusėje, kitą kitoje ar net daugiau jų nuspalvinti...

Ir dar... Nežinau čia siejasi ar sutapimas tiesiog, bet pradėjus spalvinti, man visas veidas tiesiog pradėjo kaisti, visa bordinė patapau... g.gif Gal čia ką nors reiškia..? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 24 rugsėjo 2010 - 16:04
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 09 24, 15:32)
Sveikos, dar iškilo klausimukas, gal kuri atsakys...  ax.gif
Pvz. ištraukus jau kažkokią spalvą, tai su ja galima tik vieną lopinėlį nuspalvinti tuo metu ar daugiau? Pvz. ištraukiu mėlyną spalvą, tai ar galiu vieną lopinuką vienoje lapo pusėje, kitą kitoje ar net daugiau jų nuspalvinti...

Ir dar... Nežinau čia siejasi ar sutapimas tiesiog, bet pradėjus spalvinti, man visas veidas tiesiog pradėjo kaisti, visa bordinė patapau...  g.gif Gal čia ką nors reiškia..? smile.gif


Galima spalvinti ne daugiau kaip 12-a gardelių.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 24, 17:11)
Galima spalvinti ne daugiau kaip 12-a gardelių.


Ačiū labai už atsakymą.
Atsakyti
Vakar pirmą kartą nupiešiau fraktalą ne traukdama spalvas, o rinkdamasi. Visai kitoks gavosi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 24, 17:40)
Vakar pirmą kartą nupiešiau fraktalą ne traukdama spalvas, o rinkdamasi. Visai kitoks gavosi...


Tikiu... smile.gif
Man pvz. traukiant spalvas, ištraukiu dažniausiai nepatinkančią... O tos, kurias labai mėgstu, tai retsykiais tik pasitaiko.
Dabar va spalvinu, bet vis traukiasi raudona, oranžinė, geltona, ruda... Na man jos visai nelabai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 24 rugsėjo 2010 - 17:03
Peržiūrėjau visą šią temą- labai geri Rasmos komentarai thumbup.gif Piešiančiosms siūlau paskaityti.
Atsakyti
Nupiešiau šiandien pirmąjį fraktalą. thumbup.gif Klausiaus muzikos ir stengiaus kuo mažiau galvot.
Atsimerkus tai net nustebau blush2.gif Bangų visokių pilna.
Paskaičius vaižgantės postą, kur rašė apie dešinę ir kairę pusę, pažiūrėjau dar kart į savo fraktalą, tai dešinėj daug daug rudos. g.gif Ai, bet geriau nesigilint dar. Labai daug geltonos spalvos thumbup.gif Po šio piešimo dar labiau pradėjau nemėgt oranžinės biggrin.gif Nu vis ištraukdavau ir ištraukdavau, o ji tokia man negraži doh.gif Šiaip vyrauja mėlyna, geltona ir alyvinė. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2010 09 25, 17:08)
Nupiešiau šiandien pirmąjį fraktalą. thumbup.gif  Klausiaus muzikos ir stengiaus kuo mažiau galvot.
Atsimerkus tai net nustebau  blush2.gif  Bangų visokių pilna.
Paskaičius vaižgantės postą, kur rašė apie dešinę ir kairę pusę, pažiūrėjau dar kart į savo fraktalą, tai dešinėj daug daug rudos. g.gif  Ai, bet geriau nesigilint dar. Labai daug geltonos spalvos  thumbup.gif  Po šio piešimo dar labiau pradėjau nemėgt oranžinės  biggrin.gif  Nu vis ištraukdavau ir ištraukdavau, o ji tokia man negraži doh.gif  Šiaip vyrauja mėlyna, geltona ir alyvinė. rolleyes.gif



Nenustebk, jei kai pieši kokį šeštą fraktalą, buvę nemėgiamos spalvos kažkodėl visai gražiai atrodys smile.gif
Atsakyti