Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(RamuneM @ 2010 07 10, 18:47)
Absoliučiai nenagrinėju piešnių, tiesiog mes atsipalaiduojam ir taip paleidžiam savo svajones, norus į  kažkur ... Taip sugalvojom, taip patiko ir taip darysim tiek, kiek vaikai norės. Jokios teorijos aš neieškojau ir ko gero neiškosiu, nes viskas užspaudžia, įstato į rėmus ir nebelieka laisvės pojūčio, mėgavimosi ... tiesiog tai geras laikas su vaikais, man.


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano studijų laikų knygelė prigrūsta taip pripieštų lapelių.
Kaip įdomu pasiskaityti apie tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2010 07 10, 17:47)
Absoliučiai nenagrinėju piešnių, tiesiog mes atsipalaiduojam ir taip paleidžiam savo svajones, norus į  kažkur ... Taip sugalvojom, taip patiko ir taip darysim tiek, kiek vaikai norės. Jokios teorijos aš neieškojau ir ko gero neiškosiu, nes viskas užspaudžia, įstato į rėmus ir nebelieka laisvės pojūčio, mėgavimosi ... tiesiog tai geras laikas su vaikais, man.

Gal kada nors ir parodysiu kiek pripiešę ir kas mums gaunasi. Bet nelabai pažadu. Aš nemėgstų demonstruotis ir net pati stebiuosi, kad čia parašiau  ax.gif


Esu fantastiška mama, Ramune. Žaviuosi tavimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 07 10, 10:46)

O galėtumėt parašyti tos knygos tikslų pavadinimą ir autorius? 4u.gif



Knygą turiu elektorinę, galiu atsiųst.
Šį metodą naudoja ir psichologai, ypač tie, kurie dirba su vaikais. Būtent pagal spalvų pasirinkimą jie daro atitinkamas išvadas. Mano pačios dukra tapo labai kraupios avarijos liudininke, tai galvoju nuvesiu pas psichologę. Aišku aš nedalyvavau pokalby, bet dukra pasakojo, kad pabaigoj liepe ant lapo makaliot, po to įžvelgt kažką ir nuspalvint. Principas kaip fraktalo piešimo.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 07 10, 16:27)
atleiskit man mielosios, tokia nuostabi tema, o man va eme ir pakvipo prietarais...

Čia dėl tų datų ir fraktalų skaičiaus? g.gif
Jei į fraktalus pažvelgti kaip į meno terapijos dalį, tai kodėl gi negali būti tokių rezultatų (tiek suaugusiems, tiek vaikams..)?
Manau, kad tas nesusiję su prietarais, gal greičiau su tuo, kad bet kuris žmogus su laiku keičiasi ir tai galima pastebėti jo piešiniuose..
Jeigu aš taip supratau tą jūsų įvardijamą 'prietaringumą' unsure.gif

QUOTE(RamuneM @ 2010 07 10, 18:47)
Jokios teorijos aš neieškojau ir ko gero neiškosiu, nes viskas užspaudžia, įstato į rėmus ir nebelieka laisvės pojūčio, mėgavimosi ... tiesiog tai geras laikas su vaikais, man.

Ačiū už požiūrį 4u.gif Aišku, kad jokios prievartos afišuotis būti negali drinks_cheers.gif Iš šiaip, kiekviena mes esame skirtinga ir kiekviena mes kažko ieškome, siekiame, tikimės..vienoms užtenka kūrybinės laisvės, saviraiškos, o aš 'užsikabinusi' mėgstu naršyti vis giliau blush2.gif

QUOTE(rutulux @ 2010 07 12, 06:35)
Knygą turiu elektorinę, galiu atsiųst.
Šį metodą naudoja ir psichologai, ypač tie, kurie dirba su vaikais. Būtent pagal spalvų pasirinkimą jie daro atitinkamas išvadas. Mano pačios dukra tapo labai kraupios avarijos liudininke, tai galvoju nuvesiu pas psichologę. Aišku aš nedalyvavau pokalby, bet dukra pasakojo, kad pabaigoj liepe ant lapo makaliot, po to įžvelgt kažką ir nuspalvint. Principas kaip fraktalo piešimo.

Ačiū labai, parašysiu asmenine žinute el.pašto adresą ir atsispausdinsiu drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Kaip tik šiandien buvau paskaitoje, kurią vedė psichologė (spalvų terapijos konsultantė, tai paklausta ji fraktalus sugretino su piešimo (meno) terapija. Labai buvo įdomu pasiklausyti (nors šiaip paskaita buvo visai ne apie tai).
Inf-jos apie meno terapiją rasti nesunku, dabar beliko aiškintis apie tą fraktalų bioenergetiką, nes tai ką kalba psichologai jau yra pagrįsta kažkokiais tyrimais ir pan., būtų įdomu tiek žinoti ir apie fraktalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 07 10, 15:27)
atleiskit man mielosios, tokia nuostabi tema, o man va eme ir pakvipo prietarais... pagelbekti susivokti - dekinga ML


Примечание. Здесь уместно подчеркнуть: технологией диктуется необходимость обязательного выполнения 21 рисунка в те¬чение двух-трех недель с момента знакомства с данной тех¬нологией. За этот же период надо расшифровать 20 рисун¬ков других авторов.

Dabar manau prietarais neturėtų kvepėt smile.gif - citata iš knygos apie fraktalų piešimą ir analizavimą, spalvų reikšmes.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 07 10, 05:23)
Labai ispudingas dalykas...sudomino ir mane...dekui Rasma:)
O cia stai google man ka "ismete"...ar tai tas pat?

http://www.google.co...ved=0CCUQ1QIoBA

wow...panarsiusi radau daugiau -

http://exoteric.roac...23/apoph23.html



Apie fraktalus dėstė universitete. Tai buvo pasirenkamasis informatikos/matematikos krypties studijų dalykas. Čia sandas, jei abejotumėte: http://www.mif.vu.lt...ji/CFRA3124.pdf

Bet, kad jie su bioenergitika ar pasąmonės piešiniais būtų susiję, tai pirmą kartą girdžiu. : )) Matyt, kad su ezoterika galima susieti viską, kas gražu. ; )

Fraktalas yra sudėtinga (ir graži) geometrinė figūra, kurios mažiausiose detalėse atsikartoja bendra struktūra. Fraktalai gaunami iš matematinių formulių jas atvaizduojant grafiškai. Tai figūra begalinė į gylį: jei išdidintume fraktalo gabaliuką, prieš akis atsivertų naujos to paties fraktalo detalės, kurias vėl galėtume didinti. Panašu į nardymą. Daugelis vaizdų, kuriuos išmeta google yra gauti iš specialių kompiuterinių programų, kurios sugeneruoja kokio nors žinomo fraktalo vaizdą ir leidžia po jį naršyti bei "fotografuoti". Kai kuriuos iš tų vaizdų kumpiuterinės grafikos mėgėjai apdorja dar papildomai išreikšdami savo fantaziją.

Daugiau info: http://www_spauda_lt...tals/kasyra.htm (matematiniams fraktalams)

P.S. Įdomioji matematika ne ką mažiau įdomi nei ezoterika. Ir dar absoliučiai tiksli. smile.gif
Atsakyti
Matematika ir ezoterika yra lyg sesutės smile.gif
Atsakyti
keisti sutapmai mano gyvenime, gal but pasamone man nori kazka pasakyti, o ka as nesuprantu.
Radau netiketai sia tema, perskaiciau, kad yra rysys, kazkas kas gali buti matematiskai uzkoduota ir vaizdziai atsklesita fraktalais. Gal dar mano samone nesupranta, ka norejao pasakyti pasamone.
Sapnavau toki sapna, kuriame aiskiai maciau lentoje uzrasytas kazkokias matematines formules . jei buciau zinojus, kad turiu as jas isidemeti, buciau uzrasius jas is karto pabudus, ka as maciau. dabar, deja, liko tik atminty vaizdinys, kad buvo kazkokios formules, kuriu ir taip paciam sapne nesupratau, nes destytojas sapne prase pakomentuoti, o as sakau, as nieko nesuprantu tu formuliu ir dar lyg pabreziau, kad lentoje man nelabai aiskiai matosi, lyg prasiau leisti ziureti is uzrasu... Po to sapnavau dar kai ka del ko pradejau balsu verkti.. vyras mane pakele issigandes...

Reikes pabandyti pakeverzoti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 17 liepos 2010 - 11:54
Fraktalai kompiuterineje grafikoje yra labai panasus i gyvybes formas sutinkamas gamtoje. Galima sakyt, kad gamtos formos (iskaitant ir gyvybes formas) vystosi pagal fraktaline geometrija:

https://sites.google...ctal-life-forms
Atsakyti
Gal kas jau bandėt piešt? Aš turiu tik tris nupiešus, dabar nelabai yra kada-mėgaujuosi vasara rolleyes.gif. Jei fotoaparatas veiks-parodysiu.

O piešt turbūt žinot kaip reikia-lapo vidury pasižymit centrą ir minutę laiko braižot, makaliojat zigzagais, ratais. Po to spalvinat-imat nežiūrėdamos spalvą iš dėžutės ir galima spalvint nuo 1 iki 12 langelių. Žinoma, jei spalva patinka, langelių ta spalva bus nuspalvinta daugiau. Galima spalvint ir blizgančiais tušinukais. Aišku po to užrašoma data, fraktalo nr. Ir tada galima analizuot savo piešinį. Nu jaučiu aiškiai aš čia išdėsčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 18 liepos 2010 - 10:19
Knygoje rašoma, kad tą minutę laiko piešiant linijas taippat reikalinga būti užsimerkus=)

Aš bandžiau, bet šiek tiek ne pagal instrukciją.. tai kaip ir ne visai fraktalas gavosi, bet aprašymas visai, netgi labai tiko.. Turbūt jeigu būčiau dariusi prisilaikant nurodymų, tiktų dar šiek tiek labiau=)
Atsakyti