Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

Ar knygelėje yra nurodyta, kaip juos skaityti? Piešiau aš juos, daug baisybių išlindo, bet man nepatinka rėmai, kad tarkim per 21 d. piešdavau kada norisi, tuo pat metu sekdavau įrašus dienoraštyje, tai man geriausia savistaba.
Atsakyti
Arpos, va tuos remus - 21 dienos as ir ivardyjau kaip prietarus...lol

O kas per baisybes? JEi ne perdaug asmeniska, gal pasidalinsi? Jei ne - suprasim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 07 18, 11:18)
Gal kas jau bandėt piešt? Aš turiu tik tris nupiešus, dabar nelabai yra kada-mėgaujuosi vasara  rolleyes.gif. Jei fotoaparatas veiks-parodysiu.

Piesimas is pasamones dar nereiskia kad piesiat fraktalus. Nors jei visa pasaulyje galima pavaizduot fraktalais, tai taip pat ir siuos piesinius.


Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2010 07 18, 22:01)
Ar knygelėje yra nurodyta, kaip juos skaityti?


Yra, yra ten daug prirašyta kaip juos analizuot; netgi linijų storumo reikšmė smile.gif

QUOTE(e_vaida @ 2010 07 18, 23:03)
Piesimas is pasamones dar nereiskia kad piesiat fraktalus. Nors jei visa pasaulyje galima pavaizduot fraktalais, tai taip pat ir siuos piesinius.


Žinoma, kad viaską galima pavaizduot. Bet kaip pats nupieši ir nuspalvini tikrai atrodo įdomiai
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 07 18, 22:56)
Arpos, va tuos remus - 21 dienos as ir ivardyjau kaip prietarus...lol

O kas per baisybes? JEi ne perdaug asmeniska, gal pasidalinsi? Jei ne - suprasim wink.gif


Šit kaip 4u.gif išsiaiškinsim terminus..tas pats ir su keverzojimo laiku- darydavau tiek, kiek man reikėjo.
Nelabai turiu ką apie baisybes pasakyti, reikia pamatyti... Menu nusiunčiau bioenergetikei komentarams, tad sakė jai ėmė skaudėti galvą doh.gif ir pilnai sutikau su tuo, ką ji įžvelgė (taip, tas tikrai gyvena manyje). Galėsiu asmeniškai atsiųsti parodyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arpos: 19 liepos 2010 - 06:19
QUOTE(rutulux @ 2010 07 18, 11:18)
Gal kas jau bandėt piešt?

Aš buvau pradėjusi neturėdama jokios literatūros, tik įsivaizduodama kaip viskas turėtų būti...bet kadangi visiškai nežinojau technikos ir dariau viską priešingai, tai be širdies skausmo suglamžiau ir išmečiau ax.gif Aš piešiau viską žiūrėdama, derindama spalvas, bandydama išgauti kažkokias figūras ir pan. Bet kokia kūrybinė-meninė veikla man kaip atsipalaidavimas, bet fraktalai mane sudomino juk ne tuo ax.gif

Dabar skaitau man jūsų atsiųstą knygą, įveikiau nedaug, bet būtent iki 'testinio fraktalo', t.y. išaiškinta kaip ką daryti ir liepta nupiešti. Tada judėsim su skaitymu toliau.
Imsiuosi viską daryti tvarkingai, labai norisi pamatyti koks tas 'raktas' kurį mini šio metodo autorė (dar neskaičiau, kol nenupiešiau, tad prašom neišduoti, kad po to žinojimas nepaveiktų mano rezultatų biggrin.gif )

QUOTE(arpos @ 2010 07 18, 23:01)
Ar knygelėje yra nurodyta, kaip juos skaityti?

Kiek varčiau, tai viskas išaiškinta ax.gif
Atsakyti
o kiek laiko vidutiniskai reiktu sriti fraktalui piesti? ax.gif
Na sakykim ar jis turi buti nupiestas vienu ypu, ar galima ji vis dailinti per visa diena pribegus per darbo pertraukeles? blush2.gif
ir ka daryti jei neuztenka kantrybet taip imti ir nuspalvoti visa savo marmalyne?
Atsakyti
Rutulux, Rasma, o gal galima elektronines knygos nuoroda ikelti i tema? jei ne, tada ir as noooooriu "asmenines nuorodos"...lol
dekui ML
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2010 07 18, 22:01)
Ar knygelėje yra nurodyta, kaip juos skaityti? Piešiau aš juos, daug baisybių išlindo, bet man nepatinka rėmai, kad tarkim per 21 d. piešdavau kada norisi, tuo pat metu sekdavau įrašus dienoraštyje, tai man geriausia savistaba.



Ir pas mane analizė parodė kaip kuriuos labai sunkius, sudetingus dalykus.. Bet aš kaiptik apsidžiaugiau, nes gavosi panašus į realybę vaizdas. Tokia juk ir paskirtis fraktalo - parodyti kaip yra.
O va tie koreguojantys fraktalai tai jau kažkas rimčiau .. Rašoma kad veikia gana efektyviai, bet pati nebandžiau, nežinau. Gal kas darotes tokius sau ?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 07 19, 14:51)
Rutulux, Rasma, o gal galima elektronines knygos nuoroda ikelti i tema? jei ne, tada ir as noooooriu "asmenines nuorodos"...lol
dekui ML

Aš žinokit nežinau kaip įkelti...word'iniam formate tą knygą (rusų kalba) man rutulux atsiuntė el. paštu, nebent dabar kažkur ją patalpinti, kažkokioj svetainėj iš kurios galima siųstis, tik aš to niekada nedariusi ir nelabai moku blush2.gif
Parašykit AŽ el.paštą ir aš persiųsiu, jei tinka 4u.gif 66 word'iniai lapai, t.y. apie 140 psl. knyga..jau pusę perskaičiau thumbup.gif , ne taip sunku, kaip galvojau (jau atpratusi skaityti rusiškai biggrin.gif )
Atsakyti
LinguLingu
galima pabandyti čia:
http://voviyes.ru/fraktal.html
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2010 07 19, 13:54)
Ir pas mane analizė parodė kaip kuriuos labai sunkius, sudetingus dalykus.. Bet aš kaiptik apsidžiaugiau, nes gavosi panašus į realybę vaizdas. Tokia juk ir paskirtis fraktalo - parodyti kaip yra.
O va tie koreguojantys fraktalai tai jau kažkas rimčiau .. Rašoma kad veikia gana efektyviai, bet pati nebandžiau, nežinau. Gal kas darotes tokius sau ?


Ir aš džiaugiuosi ,,pagavusi už uodegos" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arpos: 20 liepos 2010 - 05:50