Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(sarafea @ 2010 08 02, 19:38)
Tai galima sakyti,kad mandalos ir faktalai du skirtingi dalykai? g.gif

Idesiu dar viena fraktala  biggrin.gif

Panašumų yra, bet tai nėra vienas ir tas pats. Bet mandala irgi gali daug ką atskleisti žmoguje ir apie žmogų, tik kad jos piešimo technika kardinaliai kitokia.
Paskaitoje rodė ir kaip "fraktalinę mandalą", t.y. piešiama chaotiškai, o kai spalvinama, tai stengiamąsi fraktale išgauti kaip ir simetriją
Man šis fraktalas atrodo labai harmoningas, jei taip galima pasakyti..kažko jis man panašus 5 tuos, kur rodė, kaip 'gydomuosius', t.y. tokios sveikos, sodrios, 'subalansuotos' spalvos.

QUOTE(rutulux @ 2010 08 02, 21:35)
Vaje, merginos čia kad pasidarbavusios,oho. Rasma jau drąsiai gali pravesti paskaitas mums.

Kur jau ten paskaitos..mokytis ir mokytis dar, dar tik pati pradžia smile.gif

QUOTE(sarafea @ 2010 08 04, 09:39)
ar dar yra piesianciu?  biggrin.gif

Aš piešiu, šiandien imsiuos 6-ojo..kasdien po vieną nupiešiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 04, 13:05)
Aš piešiu, šiandien imsiuos 6-ojo..kasdien po vieną nupiešiu smile.gif

as piesiu 4... ax.gif kazkaip ir jauciuosi daug harmoningesne juos bepiesiant g.gif biggrin.gif

ar dar kasnors pasidalinsit fraktalais,nes as ne neisivaizduoju kaip gali atrodyti kitaip fraktalas nei mano pacios g.gif
Atsakyti
Piešiu taip pat kaip Rasma,kasdien po vieną.Piešiu 6.O įkelt nelabai moku blush2.gif
Atsakyti
ikelsiu katik pabaigta ketvirta fraktala,jis man atrodo pats mieliausias is visu piestu,nes labai smulkus ir spalvotas biggrin.gif Beje nusipirkau piestuku 24 spalvu,tai labai daug visokiu atspalviu,spalvinimas dar malonesnis paliko wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarafea: 06 rugpjūčio 2010 - 21:11

Tikrai gražus. Bet galima dar ir gelinius rašiklius naudot. Daugiausia būna 17 spalvų berods. Labai pagyvina, nes spalvos ryškios.
Atsakyti
Bet tikrai kiek daug mažų langelių bigsmile.gif Buvo darbelio biggrin.gif O gal ir žinot ką reiškia maži langučiai?
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 08 07, 06:04)
Tikrai gražus. Bet galima dar ir gelinius rašiklius naudot. Daugiausia būna 17 spalvų berods. Labai pagyvina, nes spalvos ryškios.


sakai geliniai? g.gif o su jais ar patogu spalvint?turbut kaip tusinukai.

Vaakr pradejau jau ir 5 piesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 08 07, 10:24)
sakai geliniai? g.gif o su jais ar patogu spalvint?turbut kaip tusinukai.

Vaakr pradejau jau ir 5 piesti  ax.gif


Labai patogu, ypač mažiem langeliam, nes dideliem daug susinaudoja smile.gif

kristoline, čia apie langelius:
3. Ячейки. Конфигурация и размеры
Гармоническое сочетание размеров ячеек на всей пло
щади рисунка (1/3 крупных, 1/3 средних, 1/3 малень
ких) — говорит об уверенности в себе, целеустремленнос
ти, стабильности.
Большое количество крупных ячеек — добрая открытая натура.
Большое количество средних ячеек — исполнительность, аккуратность, педантизм, наличие аналитических способностей, склонность к точным наукам.
Большое количество мелких ячеек — закомплексованность, стремление к детализации, в некоторых случаях неуверенность в себе, но всегда аккуратность и старательность.
Плавные, округлые ячейки с небольшим числом геометрических форм — рассудительный спокойный характер, склонность к творчеству.
Большое количество геометрических форм — ярко выраженная склонность к анализу, скептицизм в оценках, прямолинейный авторитарный характер.
Резко прочерченные, угловатые, неровные ячейки — эмоциональная нестабильность, раздражение, стресс
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 07 rugpjūčio 2010 - 17:38

Labas rytas,

Čia mano pirmas šedevras, pieštas dar vasario mėnėsį
http://img19.imagesh.../dsc00011vp.jpg
Kitaip nemoku įkelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 08 08, 06:07)
Labas rytas,

Čia mano pirmas šedevras, pieštas dar vasario mėnėsį
http://img19.imagesh.../dsc00011vp.jpg
Kitaip nemoku įkelt  ax.gif


na jei spresti is issikisusiu laukeliu, tai tu meniskos sielos smile.gif irgi matosi strichai,kaip pas mane ax.gif
Atsakyti
Mergaites, kazkuri kalbejo apie profesionalius piestukus... o kur ju ieskoti? kuo jie skiriasi nuo paprastu piestuku?
Atsakyti
Sarafea su profesionaliais spalvina. Aš turiu Giotto 24 spalvų ir man pilnai pakanka.
O profesionalių ieškot reiktų specializuotose dailės parduotuvėse manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 09 rugpjūčio 2010 - 06:42