Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(Adatuke @ 2010 08 08, 20:15)
Mergaites, kazkuri kalbejo apie profesionalius piestukus... o kur ju ieskoti? kuo jie skiriasi nuo paprastu piestuku?

meno skyriuje pirkau,kai pabandziau nusipirkt paprastus ir palyginau,tai mazai kuom skirias schmoll.gif gal kazkiek minkstesni strichavimui mirksiukas.gif
Padaraiu isvada,kad nereikalingi jokie brangus piestukai ,tiesiog reikia sau tinkamus rast.Vieni buna minsktesni,kiti kieti.Ir ne kainoje esme.Va nusipirkau pigius 24 spalvu,nu pasaka kaip smagiai spalvina.
Atsakyti
Rasma kažkur prapuolė,sakė galės paaiškinti ką reiškia balti palikti langeliai,gal kuri žinot?Ir spalvelės daug žalios,violetinės,mėlynos dar rudos.Atsiunė man knygą,bet neatidaro kažkodėl,gal pas mane kompe kas ištrinta g.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstoline*** @ 2010 08 09, 19:38)
Rasma kažkur prapuolė,sakė galės paaiškinti ką reiškia balti palikti langeliai,gal kuri žinot?Ir spalvelės daug žalios,violetinės,mėlynos dar rudos.Atsiunė man knygą,bet neatidaro kažkodėl,gal pas mane kompe kas ištrinta g.gif


Kiek teko girdėti-balti langeliai -tai nerealizuotos mūsų galimybės.Kiek tame tiesos,deja,nežinau..Manau,kad geriausia individualiai žiūrėti-viename fraktale tie patys dalykai gali reikšti viena,kitame-jau ką kita smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 09 rugpjūčio 2010 - 20:50
QUOTE(krikstoline*** @ 2010 08 09, 19:38)
Rasma kažkur prapuolė,sakė galės paaiškinti ką reiškia balti palikti langeliai,gal kuri žinot?Ir spalvelės daug žalios,violetinės,mėlynos dar rudos.Atsiunė man knygą,bet neatidaro kažkodėl,gal pas mane kompe kas ištrinta g.gif

Neprapuoliau, tiesiog gal mažiau laiko turiu sėdėti prie kompiuterio blush2.gif

Tik prieš rašydama noriu perspėti - perskaičius apie spalvų reikšmes ir tik po to piešiant, jūs nebegausit objektyvaus fraktalo 'apie jus' 4u.gif Tad kas dar nepiešėt ir kam įdomu - toliau neskaitykit 4u.gif

Pacituosiu iš knygos:

"<...> jeigu piešinyje lieka nenuspalvintų baltos spalvos langelių, nors visus reikalavimus žmogus žinojo,tai vienareikšmiškai rodo, kad autorius dažnai neišreiškia savęs gyvenime kaip kūrybinga asmenybė.<...>"

"<...> žmogus, kurio piešinyje žalia spalva vyrauja, iš prigimtie sdaugiau nei kiti yra apdovanotas sugebėjimu save koreguoti. Toks žmogus yra įžvalgus, linkęs dalykiškai bendradarbiauti, sugeba išklausyit irsuprasti savo pašnekovą. Dominuojanti žalia spalva ir jos atspalviai taip pat byloja, kad piešinio autorius iš prigimties turi sugebėjimą gydyti.
pagal energetines f-jas žalia spalva atsako už pečių sąnarių būklę, kvėpavimo organus, bei visą širdies ir kraujagyslių sis-mą veiklą.<...>"

Ir dar n paaiškinimų pagal konkrečius žalios spalvos atspalvius rolleyes.gif

"<...> violetinė spalvą dažniausiai naudoja žmonės, turintys neribotos energijos atsargas. Tuo atveju, kai ši spalva vyrauja, jau kalbama apie nesuvaldomą energiją.
Dažnai violetinė spalva charakterizuoja vadinamuosius darboholikus.
Žmonėms, naudojantiems violetinę spalvą, ypač būtina ir svarbi yra savirealizacija ir saviraiška. Jeigu toks žmogus nerealizuoja savęs profesinėje veikloje, vadinasi namuose Jūs turite diktatorių, ir Jūs, kaip sako liaudis "vaikštote pirštų galais".
Violetinė spalva įkūnij priešybių vienybę ir jų tarpusavio kovą.
Viena vertus, mes regime žmogų, pasiruošusį išplėsti savo sąmonę iki tokios ribos, kai ji susilieja su visu aplinkiniu pasauliu, kita vertus - tai g.b. dvasinį nuosmukį išgyvenantis žmogus, netgi kenčiantis nuo įvairiausių psichikos sutrikimų. Todėl violetinės spalvos piešinyje neturi būti daug, paprastai ji naudojama kartu su kt. spalvomis. Jeigu ji vyrauja, piešinio autoriui reikia ypatingo dėmesio.
Šviesiai violetinė spalva dar labiau pabrėžia, jog žmogaus situacija sunki ir sudėtinga. Jei ši spalva vis dėlto vyrauja, tai gali byloti, jog žmogus turi polinkių į okultizmą. Šv. violetinės spalvos dominavimas piešiniuose būdingas žmonėms, linkusiems į fanatizmą."<...>

"<...> jeigu piešinyje vyrauja mėlyna spalva, jo autorius, net stipriai susijaudinęs neišreiškia emocijų, išlieka ramus ir santūrus.
jeigu piešinyje vyrauja tamsiai mėlyna spalva, tai rodo įtemptą žmogaus emocinę būseną, kurios pasekmė g.b. net klinikinė depresija.
Apskritai mėlyna spalva piešinyje - būtina sąlyga. Ji suteikia mogui reikalingo stabilumo ir tikėjimo, kad viskas bus taip, kaip turi būti<...>"

Labai daug dėmesio skiriama mėlynos spalvos deriniams su kt. spalvomis, nuo to priklauso kiek 'gerai' ar 'blogai' ta spalva reiškia ax.gif

Apie rudą spalvą jau rašiau šioje temoje, nebesikartosiu..nes praktiškai nemažai ir tą patį perrašinėti 4u.gif Jeigu labai trumpai (o knygoje ši spalva labai plačiai aprašyta) "<...>Ruda spalva - nepaprastai įdomi spalva. Analizuojant piešinius, ji įdomi savo poliškumu.
... viena vertus, tamsiai ruda spalva yra sunkių išbandymų, skirtų žmogaus daliai, ženklas, kita vertus, šviesūs rudos spalvos atspalviai rodo jo vidinę švarą ir šventumą. Čia glūdi giliausia prasmė: tik patiriant rimtus gyvenimo išbandymus įmanomas žmogaus apsivalymas ir dvasinis augimas.<...>




Papildyta:
QUOTE(klaara @ 2010 08 09, 21:50)
Manau,kad geriausia individualiai žiūrėti-viename fraktale tie patys dalykai gali reikšti viena,kitame-jau ką kita smile.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Ir kuo daugiau analizuoju, tuo labiau matau, kad negalima spalvų 'išimti iš konteksto" - svarbūs ir jų deriniai (kokios spalvos naudojamos viena šalia kitos, kokiuose langeliuose), tiksliau pasakius - svarbi yra pati visuma, visas fraktalas toks koks yra smile.gif
Atsakyti
Aciu,Rasma uz paaiskinimus 4u.gif
as kad ir perskaitau reiksmes,bet vistiek piesdama apie tai negalvoju,o beto piestuka juk traukia uzsimerkus ir piesiu is sirdies .Tad su viena spalva daugiau,su kita maziau spalvinu,zinoma nesivadovaudama reiksmemis mirksiukas.gif

Man balti langeliai kazkaip psichologiskai trukdo,anam fraktale palikau biski baltu,tai rnakos taip ir niezti nuspalvint.Kazkaip nesiziuri. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 08 09, 07:41)
Sarafea su profesionaliais spalvina. Aš turiu Giotto 24 spalvų ir man pilnai pakanka.
O profesionalių ieškot reiktų specializuotose dailės parduotuvėse manau.



QUOTE(sarafea @ 2010 08 09, 13:04)
meno skyriuje pirkau,kai pabandziau nusipirkt paprastus ir palyginau,tai mazai kuom skirias  schmoll.gif gal kazkiek minkstesni strichavimui mirksiukas.gif
Padaraiu isvada,kad nereikalingi jokie brangus piestukai ,tiesiog reikia sau tinkamus rast.Vieni buna minsktesni,kiti kieti.Ir ne kainoje esme.Va nusipirkau pigius 24 spalvu,nu pasaka kaip smagiai spalvina.



Aciu 4u.gif
Atsakyti

Vakar radau laiko pabaigt spalvint, tai kažkaip nemažai tamsios spalvos gavosi. Rankos taip ir tiesėsi prie tamsių atspalvių. Tai čia kažkai negerai, turbūt rolleyes.gif
Atsakyti
Dėkui Rasma 4u.gif Na neišeina man įkelt savo piešinukų parodyt nors tu ką verysad.gif g.gif
Atsakyti

Turi surinkti 100 žinučių, tada galėsi įkelt mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai visą galeriją dar spėsiu nupiešt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 08 11, 14:56)
Turi surinkti 100 žinučių, tada galėsi įkelt  mirksiukas.gif


o zinuciu skaicius turi reiksmes paveiksliuko ikelimui ? g.gif
siaip patogu per images shok kelti cia
susirandi kompe savo piesini,pasidarai tam tikra dydi,geriausia 600 ten ant kazkiek ir upload.o paskui reikia nukopint dirct link adresiuka,kuri galima paspaudus ant img zymes paste daryti. ax.gif zodziu nezinau ar aiskiai aprasiau.

Rutulux,kodel manai,kad tamsios spalvos negerai? g.gif Gal nuotaika nekokia buvo piesiant. mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image







pavyko clap.gif yahoo.gif, ačiū serafeai 4u.gif. Čia trečią, nebaigtą spalvint įkėliau. O spalvos tamsios, kad negerai, tai šiaip nusprendžau, knygon nežiūrėjau. O kad nuotaika nekokia, tai man pastoviai čia taip. Nenoriu guostis, nes ne ta tema, bet slaugau mamą, sergančią Alzheimeriu, Parkinsonu+dar visas bukietas ligų. Viskas atrodytų normalu, bet mama visą gyvenimą buvo despotė ir dabar man ją matyti silpną ir visiškai priklausomą nuo manęs labai sunku. Dar kartą iir dar išgyvenu vaikystėj patirtas nuoskaudas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 12 rugpjūčio 2010 - 07:35