Įkraunama...
Įkraunama...

Kur geriau vestuves: restorane ar sodyboj?

QUOTE(mafijozė @ 2011 09 30, 18:31)
o ką veikti restorane be valgymo ? smile.gif Na, ok, geriausiu atveju vienas kitas atsistos palinguos pagal fone skambančią muziką ir vėl atsisės valgyt... Restoranas tai man visiškai ne vestuvėm skirta vieta. Vestuvėm gali būti konferencijų salė, sodyba, bet tik ne restoranas  smile.gif mano tokia nuomonė
O imti sodybą vienai dienai tai irgi nelogiška smile.gif ... apskritai man atrodo savaime suprantamas dalykas, kad jei kvieti žmones į vestuves, tai turi pasirūpinti ir jų nakvyne, o ne vidury nakties paleisti kas kur .. smile.gif


Lygai taip, pat kaip ir sodyboj, pasamdyti muzikantus arba DJ'us, vedejus, su sokiais, zaidimais, leist i vandeni ar dangu visoskias grozybes ir t.t. (cia pagal kiekvienu jaunuju norus). Sveciu vidury nakties niekas nepaledzia (na, niekas, nezinau, kaip su niekuo, bet manau, dauguma apie tai pagalvoja is anksto ir jau buna paskirtos nakvynes vietos). kodel man nepriimtina sodyba su 2 nakvynem (nors visiskai jos neatmetu)? tai kad sekancia diena, kai jau nori ramybes, tau reikia vel pasidaryti makiaza, sukuosena ir isejus visiems besisypsant sakyti "kaip smagu jus ir vel matyti", nors is tikruju, nori tik savo lovos, savo duso ir savo vyro smile.gif bet sia vasara buvau drauges vestuvese sodyboj 2 dienas, tai jauniesiems neatrode, kad tai yra kancia, sokiai pokiai iki paryciu, o ryte "jus dar nevaziuokit, dar pabukit"... ir taip nuosirdiais skambejo smile.gif tai, kaip minejau, daug priklauso ir nuo paciu zmoniu... pati randu pliusu ir minusu tiek sodyboj, tiek restorane, todel gana sunku issirinkti... ir tikrai niekam nesakau, kategoriskai, kad reiktu rinktis ta ar ana... Mafijoze, dalinai pritariu ir tau, sodyboj laisves tikrai daugiau veiklai... bet kartais geriau jos tiek nesuteikt smile.gif
Atsakyti
kai žmonių vestuvėse numatoma nedaug, t.y iki 20, kitaip neišeina-tenka imti restoranąwink.gif gi ką toj sodyboj veiksi su tiek žmonių...išsibarstys tam lauke doh.gif Plius sodybą gauti jaukią, su elegantišku interjeru (.t.y apseiti be tų medžio apdailų) yra misija neįmanoma. Jau ir su restoranu suvargom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2011 10 02, 08:37)
kodel man nepriimtina sodyba su 2 nakvynem (nors visiskai jos neatmetu)? tai kad sekancia diena, kai jau nori ramybes, tau reikia vel pasidaryti  makiaza, sukuosena ir isejus visiems besisypsant sakyti  "kaip smagu jus ir vel matyti",

o kodėl dvi dienos tai dvi nakvynės? smile.gif
Pas mus buvo dvi dienos ir viena nakvynė smile.gif Antrą dieną niekas net prie stalo nesėdo, pritiesėm kieme dekius, kepėm šašlykus. Įšokau į baltą paprastą lininę suknutę, be makiažo, su vakarykščia susivėlusia šukuosena ir laisvoj formoj visi užkandom atsigėrėm alaus ir išlydėjom svečius smile.gif Restorane to nepadarysi.
Bet jei žmonėm maloniau su artimaisiais nueit į restoraną ir pavalgyti tai valio smile.gif Aš su šeima ir per velykas ar kitas šventes galiu nueit į restoraną pasėdėt... Vestuvės mano supratimu turėtų būt švenčiamos kiek kitaip smile.gif

O dėl to, kad vestuvės išvargina ir norisi savo lovos ir namų tai sutinku, nes aš jau penktadienį laukiau, kad greičiau viskas pasibaigtų ar ateitų ramus sekmadienio vakaras wub.gif bet tai manau nesusiję su restoranu ar sodyba ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafijozė: 28 spalio 2011 - 18:32
QUOTE(mafijozė @ 2011 10 28, 19:29)
o kodėl dvi dienos tai dvi nakvynės? smile.gif
Pas mus buvo dvi dienos ir viena nakvynė smile.gif Antrą dieną niekas net prie stalo nesėdo, pritiesėm kieme dekius, kepėm šašlykus. Įšokau į baltą paprastą lininę suknutę, be makiažo, su vakarykščia susivėlusia šukuosena ir laisvoj formoj visi užkandom atsigėrėm alaus ir išlydėjom svečius smile.gif Restorane to nepadarysi.
Bet jei žmonėm maloniau su artimaisiais nueit į restoraną ir pavalgyti tai valio smile.gif Aš su šeima ir per velykas ar kitas šventes galiu nueit į restoraną pasėdėt... Vestuvės mano supratimu turėtų būt švenčiamos kiek kitaip smile.gif

O dėl to, kad vestuvės išvargina ir norisi savo lovos ir namų tai sutinku, nes aš jau penktadienį laukiau, kad greičiau viskas pasibaigtų ar ateitų ramus sekmadienio vakaras  wub.gif bet tai manau nesusiję su restoranu ar sodyba  ax.gif


aha, paskum kai perskaiciau, tai ten klaida, norejau parasyti 2 dienas... smile.gif
aisku, per velykas su seima nueiti i restorana nueiti pavalgyti galima visiems, lygai taip pat, kaip issinuomuoti sodyba (nors man velykos visada namuose turi buti), tik manau, kad dauguma, tikrai tam reikalui nesamdo muzikantu, vedeju, neorganizuoja zaidimu ir visu kitu dalyku, kurie buna per vestuves... bet kokiu atveju manau, kad tarp sodybos ir restorano galima deti lygybe, o lygybe pakeicia daugiau ar maziau, tik priklausomai nuo zmoniu budo ir noru...
Atsakyti
Na as tai tik uz sodyba, mes tokioj ir sventeme, antra diena galima is pasimaudyti ezere (buvo toks mazutukis..) galima ir laukan iseiti parukyti smile.gif)) ir panasiai, na zmones tikrai laisviau jauciasi ir manau daug smagiau, galima jei grazus lauke oras ir papusryciauti saulei svieciant ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 11 20, 14:43)
Na as tai tik uz sodyba, mes tokioj ir sventeme, antra diena galima is pasimaudyti ezere (buvo toks mazutukis..) galima ir laukan iseiti parukyti smile.gif)) ir panasiai, na zmones tikrai laisviau jauciasi ir manau daug smagiau, galima jei grazus lauke oras ir papusryciauti saulei svieciant ir t.t.  ax.gif

Na restorane irgi į lauką parūkyti galima išeiti doh.gif lotuliukas.gif .
O jei restoranas turi ir savo kiemą, kaip kad buvo pas mus, tai galima ir ne tik parūkyti biggrin.gif.
Atsakyti
Aš labiau būčiau už sodybą. Esu buvusi vestuvėse sodyboje ir kavinėje.. Ir tai man pasirodė, kaip visiškai labai skirtingi dalykai. ax.gif
Sodyboje daug erdvės, jei gražus oras, lauke gali kažką nuveikti, kieme gali ir baliavoti ir šokti, o va jau kavinėj nelabai taip padarysi.. Aišku, kiemas yra, parūkyti gali ir išgerti, bet jau kažin ar labai kas norėtų šokti ir fotografuotis kavinės kieme, kur už poros metrų gatvė ir žmonės skubantys savais reikalais, žiūri į tave doh.gif ax.gif Čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif As manau, kad tiek sodyba, tiek restoranas turi savu pliusu ir minusu..viskas priklauso nuo to, kokiu vestuviu jaunieji nori smile.gif As, pavyzdziui, nenorejau 2 dienu vestuviu sodyboje, kurioje gausu dirbiniu is medzio..todel dareme restorane. Buvo ir grupe, ir sokiai iki ryto, ir sedet uz stalo teko minimaliai, ir visi buvo patenkint ax.gif Taciau ne karta teko dalyvaut ir sodyboje 2 d. svenciamose vestuvese..ten irgi buvo smagu smile.gif taciau mano poreikiai buvo kitokie 4u.gif
Atsakyti
Va, likau prie savo nuomonės-užsakėm restoraną. Kaip tik ne prie gatvės, ramioj vietoj:)
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2011 11 22, 18:45)
Aš labiau būčiau už sodybą. Esu buvusi vestuvėse sodyboje ir kavinėje.. Ir tai man pasirodė, kaip visiškai labai skirtingi dalykai.  ax.gif 
Sodyboje daug erdvės, jei gražus oras, lauke gali kažką nuveikti, kieme gali ir baliavoti ir šokti, o va jau kavinėj nelabai taip padarysi.. Aišku, kiemas yra, parūkyti gali ir išgerti, bet jau kažin ar labai kas norėtų šokti ir fotografuotis kavinės kieme, kur už poros metrų gatvė ir žmonės skubantys savais reikalais, žiūri į tave  doh.gif  ax.gif  Čia tik mano nuomonė  mirksiukas.gif

As ir uz sodyba! Jokiu rupesciu del nakvynes, sveciai laisviau jauciasi, kita diena taip pat galima sauniai praleisti pirteleje ir pan.
Atsakyti
Pries pradedant planuoti vestuves,buvau tik uz restorana arba kavine. Net negalvojau apie sodybas,nes vestuves buvo nedideles,22 zmones. Bet,pradejus viska realiai planuoti,skambinti ir dometis..persigalvojau. Priezastis buvo tokia,kad mes su vyru esam is skirtingu miestu,tai gi iskilo problema-sveciu nakvyne. Jei butumem is vieno,tai be problemu isveziotumem,svecius po namus. Tai gi rinkomes sodyba ir visai nesigailiu. smile.gif Sodyboj,kazkaip laisviau..ir laukas ciapat,parukyt atsigaivint,su parkingu problemos nera,jokiu papildomu mokesciu uz virsvalandzius po 12 val. (kas lb daznai buna kavinese ir restoranuose) smile.gif
Atsakyti
Mes savo vestuves "atsokome" sodyboje lotuliukas.gif ir dziaugiuosi.
pradzioje norejau kavines , bet kai paskaiciau ir emiau labiau dometis tai persigalvojau
pirma - nakvyne, antra - triuksmas, po 12 val reikia riboti garsa, trecia- jokiu fejerverku ar dangaus zibintu, ketvirta - daugelis kaviniu (aisku nevisos) neturi erdvaus kiemo, grazios erdvios aplinkos kur gali pasivaikscioti atsikvepti nuo surmulio.
Atsakyti