Įkraunama...
Įkraunama...

Kur geriau vestuves: restorane ar sodyboj?

Mes rinkomės pobūvių salę - restoraną, kurio antrame aukšte yra įrengti svečių kambariai su miegamaisiais. Likau labai patenkinta - buvo ir erdvus išpuoštas kiemelis, ir supynės paskendusios gėlėse, ir raudonas kilimas nuo automobilio iki durų, terasa su staliukais, kur svečiai gali išeiti pailsėti... Tiek pati salė, tiek maistas buvo nuostabūs ir visiems svečiams labai patiko smile.gif Labiausiai nenorėjau tos "kaimiškos" aplinkos, kurios dominuoja sodybose. Paieškojom - ir radom sau idealiausią variantą smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 10 26, 15:44)
Labiausiai nenorėjau tos "kaimiškos" aplinkos, kurios dominuoja sodybose. Paieškojom - ir radom sau idealiausią variantą smile.gif  wub.gif
drinks_cheers.gif
man tos kaimo sodybos taip pat labai nepriimtinas variantas vestuvėms. nesuprantu, iš kur ta mada atėjo doh.gif o ir kainas kai pasižiūri, ne ką daugiau restorano nuoma kainuoja.
Atsakyti
Gal tas "kaimas " daugiau turistams, kas atvažiuoja iš užsienio miestų, o gal nebūtinai iš užsienio, gal kam egzotika... Man taip pat sunku paaiškinti smile.gif Nieko prieš tai neturiu, man tik atrodo, kad vestuvės per daug iškilminga šventė ir kaimo turizmas jai visiškai netinka. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki. jei ne paslaptis koks cia restoranas turi miegamuosius virsuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taskelis2 @ 2012 10 26, 18:03)
sveiki. jei ne paslaptis koks cia restoranas turi miegamuosius virsuje? smile.gif


Parašiau Jums į AŽ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 10 26, 18:07)
Parašiau Jums į AŽ.  4u.gif


Galite ir viešai pasakyti smile.gif Manau, atsiras ir daugiau norinčių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jecky @ 2012 10 28, 19:50)
Galite ir viešai pasakyti smile.gif Manau, atsiras ir daugiau norinčių  blush2.gif

Na, mes šventėm restorane "Dairidis", čia Ramučiuose, visai šalia Kauno:) Turiu ir puikių nuotraukų, jei kas norėtų pamatyti. Bet jie turi ir savo, tik reikia internete įsivesti:)
Atsakyti
as rinkciausi restorana, bet del to pas mane seimoje iskilo konfliktas , kad kaip cia dabar restorane tik keleta valandu (nes mes taip norim), o ne kur nors atokiau nuo miesto, sodyboj iki pat paryciu doh.gif , sakau galim ir sodyboje keleta valandu, bet kad ta sodyba nebutu tokia ''sodybiska'', nekenciu medinio vidaus doh.gif doh.gif , o Panevezyje nieko doro nerandu blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 11 03, 15:31-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 11 03, 15:31)
as rinkciausi restorana, bet del to pas mane seimoje iskilo konfliktas , kad kaip cia dabar restorane tik keleta valandu (nes mes taip norim), o ne kur nors atokiau nuo miesto, sodyboj iki pat paryciu doh.gif  , sakau galim ir sodyboje keleta valandu, bet kad ta sodyba nebutu tokia ''sodybiska'', nekenciu medinio vidaus  doh.gif  doh.gif , o Panevezyje nieko doro nerandu  blush2.gif


maniskiai irgi nelabai suprato, kaip cia restorane tos vestuves, bet kai ten padarem, tai labai patenkinti ir dziaugiasi...
Atsakyti
smile.gif+2012 11 03, 07:31-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 11 03, 07:31)
as rinkciausi restorana, bet del to pas mane seimoje iskilo konfliktas

bet shvente, juk, Jusu, ne ju mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2012 11 03, 18:56)
bet shvente, juk, Jusu, ne ju  mirksiukas.gif  4u.gif

Zinoma musu, tik va tevai sito nelabai supranta, vertinu ir esui dekinga jiems uz tai, kad ienri prisideti ir pinigeliais prie vestuviu, bet uz tai tektu daryt taip kaip jiems reikia. Kuo toliau tuo labiau pradedu itarineti, kad ne restorane beda, o valandu skaiciuje, as noriu ramiai pavakarieniaut po taure ar dvi isgerti ir vsio, o jiems tai netinka: jiems ir muzikanto reikia ir sales sokiams ir da biesas zino ko.
Atsakyti
smile.gif+2012 11 03, 18:17-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 11 03, 18:17)
Zinoma musu, tik va tevai sito nelabai supranta, vertinu ir esui dekinga jiems uz tai,  kad ienri prisideti ir pinigeliais prie vestuviu, bet uz tai tektu daryt taip kaip jiems reikia. Kuo toliau tuo labiau pradedu itarineti, kad ne restorane beda, o valandu skaiciuje, as noriu ramiai pavakarieniaut po taure ar dvi isgerti ir vsio, o jiems tai netinka: jiems ir muzikanto reikia ir sales sokiams ir da biesas zino ko.

Tai gal tokiu atveju pagalvokit,apie kazkoki alia pratesima,tik be jusu. Darykite,taip,kaip norite jus,pasibukit ramiai,graziai,tiek,kiek norit,laikui atejus pamojuokite rankele ir dinkit meducio kopineti smile.gif ir lai jie ten tesia sokius-pokius ir baliavojimus.
Atsakyti