Įkraunama...
Įkraunama...

Ignoruoti dalyvį

QUOTE(insi @ 2008 01 22, 17:24)
dedat i avatarus vaiku foto, rasot tikrus ju vardus ir dar stebites, kas suseka lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Nu taip,kam tiek daug info tada prikraut vien į profilį drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 01 22, 16:46)
norec ir as tokios funkcijos, nes jau sekliai morkos uzkniso negyvai  lens.gif

ale jau skleidziu deformacija smile.gif ziuresim kas is to iseis tongue.gif

ir labai gerai, kad parašei čia apie savo skleidžiamą deZInformaciją- tikrai sekliai to nepastebės ir nesužinos mirksiukas.gif šaunuolė
Atsakyti
o gal galima butu tada padaryti toki dalykeli, kad galetume matyti, kas lankosi musu profaile? g.gif

luoke, cia viskas taip turi buti ok.gif
Atsakyti
Aha laukine gerai pasiule. Na kad butu bent tiek, kiek pvz.one.lt portale, ten gali bent paskutinius tris "svecius" matyti. Tada jei anie seka tave, tai bent zinosi ir pati galesi irgi pasiuostineti apie sekli, gal tu ji pazysti netycia.
Atsakyti
noriu pasitikslinti- jeigu as nario profilyje noriu rasti jo paskutines zinutes, o man rodo, kad neteisinga uzklausa ir raso, kad tokiu zinuciu nera, tai reiskia, kad jis mane blokuoja? ar kad jis nerase zinuciu? g.gif
Atsakyti
labutis bigsmile.gif norejau paklausti, kas bus jeigu as kazkoki tai nari ignoriuosiu? skaitineju cia ir niekaip dar nesuprantu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
negalesit skaityti jo zinuciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka @ 2008 11 14, 19:38)
labutis bigsmile.gif norejau paklausti, kas bus jeigu as kazkoki tai nari ignoriuosiu? skaitineju cia ir niekaip dar nesuprantu blush2.gif  ax.gif

Negalės tau atsiųst až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 11 17, 18:52)
Negalės tau atsiųst až smile.gif

As buvau viena nari uzblokavusi, bet vistiek gavau nuo jo az blink.gif

Papildyta:
Radau kaip neleisti, kad rasytu az clap.gif Prie zinuciu, blokuojamu nariu sarasa ar kazkaip pan thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(markute @ 2009 01 29, 15:52)
Radau kaip neleisti, kad rasytu az clap.gif Prie zinuciu, blokuojamu nariu sarasa ar kazkaip pan thumbup.gif

paaiškinkk aiškiau, nes kai aš blokavau dalyvius vistiek galėjo man až rašyt, tada paklausiau moderatorės ji patvirtino kad galima nematyt tik forume o až vistiek rašys ir matysi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 01 29, 16:24)
paaiškinkk aiškiau, nes kai aš blokavau dalyvius vistiek galėjo man až rašyt, tada paklausiau moderatorės ji patvirtino kad galima nematyt tik forume o až vistiek rašys ir matysi  doh.gif

yra ir tokia funkcija mirksiukas.gif

ten kur Inbox ir t.t. rasi "Asmeninių žinučių draugų/blokuojamų siuntėjų sąrašas" įrašysi niką, pasirinksi, kad būtų parašyta "NE' kur klausiama, ar galės tau rašyti žinutes ir negalės tas narys tau rašyti.

jam rašant bus išmestas pranešimas

"Šis narys nenori, kad su juo būtų susisiekta asmeninių pranešimų gavikliu
Ši asmeninė žinutė nebuvo išsiųsta"

Atsakyti
Ieskojau, bet neradau, ar yra kokia vieta, kur butu galima paskusti nari. Nuolat raso ne į tema įvairiose temose, keikiasi, nemandagus ir t.t. zinau, kad galiu jį ignoruoti, bet gal jeigu daugiau kam nepatiktų, jį išvis ištrintų? Erzina, gadina nuotaiką, fuuu. Užbanintų gal? Man tai toks bendravimas nesiderina su forumo taisyklėm. konkrečiai blondinas Nr.276
Atsakyti