Įkraunama...
Įkraunama...

Ignoruoti dalyvį

QUOTE(Alikante @ 2011 02 25, 10:48)
Ieskojau, bet neradau, ar yra kokia vieta, kur butu galima paskusti nari.

Žr. čia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Alikante @ 2011 02 25, 10:48)
Užbanintų gal? Man tai toks bendravimas nesiderina su forumo taisyklėm.  konkrečiai blondinas Nr.276

Baninam, bet naudos tai neduoda - matot pati, kelintą nick'ą jau susikūręs...
Atsakyti
Dėkuj. Lieka nekreipti dėmesio.
Atsakyti
QUOTE(Alikante @ 2011 02 25, 10:48)
Ieskojau, bet neradau, ar yra kokia vieta, kur butu galima paskusti nari. Nuolat raso ne į tema įvairiose temose, keikiasi, nemandagus ir t.t. zinau, kad galiu jį ignoruoti, bet gal jeigu daugiau kam nepatiktų, jį išvis ištrintų? Erzina, gadina nuotaiką, fuuu.  Užbanintų gal? Man tai toks bendravimas nesiderina su forumo taisyklėm.  konkrečiai blondinas Nr.276


Paprasčiausiai jūs nekreipkite dėmesio į tą blondiną 4u.gif
Aš jo postų net neskaitau.
Atsakyti
QUOTE(Alikante @ 2011 02 25, 11:48)
Ieskojau, bet neradau, ar yra kokia vieta, kur butu galima paskusti nari. Nuolat raso ne į tema įvairiose temose, keikiasi, nemandagus ir t.t. zinau, kad galiu jį ignoruoti, bet gal jeigu daugiau kam nepatiktų, jį išvis ištrintų? Erzina, gadina nuotaiką, fuuu.  Užbanintų gal? Man tai toks bendravimas nesiderina su forumo taisyklėm.  konkrečiai blondinas Nr.276

Man ir yra tekę susidurt su šia nemalonia persona. Galvoju, gal būtu galima jo ip adresą užblokuoti?
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2011 03 02, 14:34)
gal būtu galima jo ip adresą užblokuoti?

Deja, rašo jis iš kintančių IP. Be to, iš tų IP rašo ir kiti nariai.
Atsakyti
Tikrai labai nemalonus tipas smile.gif bet geriausias vaistas butu apsimesti, kad jo postai nematomi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2011 03 02, 14:34)
Man ir yra tekę susidurt su šia nemalonia persona. Galvoju, gal būtu galima jo ip adresą užblokuoti?


IP adresus siais laikais pasikeisti labai lengva. Tiesiog reikia duoti durniui kelia smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo.Ant vienos forumo dalyvės užsidėjau funkciją "ignoruoti dalyvį".Dabar noriu šią funkciją panaikinti, kaip tai padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2011 04 14, 08:04)
Dabar noriu šią funkciją panaikinti, kaip tai padaryti?

Mano nustatymai-> Nustatymai (kairėj pusėj)-> Ignoruojami vartotojai-> Pašalinti
Atsakyti
Laba,
ar galiu panaikinti funkcija, kad nerodytu mano - t.y. nario visu parasytu zinuciu profilyje? Tai absoliuti nesamone, forumas skirtas nuosirdziam, atviram bendravimui, problemu sprendimui, o bet kas, kas mane pazysta ir zino mano nika gali paziureti visas mano zinutes vienu mygtuko paspaudimu - tai visiskai nereikalinga funkcija, apribojanti zmogaus laisve islikti konfidencialiu:(
Atsakyti
QUOTE(Dairana @ 2011 05 31, 08:30)
ar galiu panaikinti funkcija, kad nerodytu mano - t.y. nario visu parasytu zinuciu profilyje?

Forumo nustatymuose tokios funkcijos nenumatyta.
QUOTE(Dairana @ 2011 05 31, 08:30)
Tai absoliuti nesamone, forumas skirtas nuosirdziam, atviram bendravimui, problemu sprendimui, o bet kas, kas mane pazysta ir zino mano nika gali paziureti visas mano zinutes vienu mygtuko paspaudimu - tai visiskai nereikalinga funkcija, apribojanti zmogaus laisve islikti konfidencialiu:(

Nepamirškit, kad forumas - vieša virtuali erdvė. Žinutes gali perskaityt bet kas ir bet kada, net nepasinaudojęs šia funkcija. Todėl nelabai aišku, kokio konfidencialumo/privatumo iš forumo galima tikėtis?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 05 31, 12:39)
Forumo nustatymuose tokios funkcijos nenumatyta.

Nepamirškit, kad forumas - vieša virtuali erdvė. Žinutes gali perskaityt bet kas ir bet kada, net nepasinaudojęs šia funkcija. Todėl nelabai aišku, kokio konfidencialumo/privatumo iš forumo galima tikėtis?


smile.gif as ir netvirtinu priesingai, tiesiog tokiam vienas kito 'sekiojimui' kazkodel sudarytos ypac palankios salygos, niekaip nesuprantu kam. Ne apie nuomone klausiu, o apie galimybe isjungti - nes pas kai kurias nares nera, vadinasi imanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dairana: 31 gegužės 2011 - 13:21