Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai - XII-ta tema

user posted image
Arbatėlės meškiukas


user posted image
Pudros Adomas


user posted image.
Arbatėlės Irisas
Atsakyti
Oi, žmonyte, šaunuolė kad atidarei temutę thumbup.gif

Aš tuo pačiu pasirodysiu su savo pražuvėliu-atsiradėliu April Kaip buvo mistiškai pradingęs taip mistiškai ir atsirado - pas draugą spintoje doh.gif

user posted image

user posted image

Keliaus tuoj į Bearpilę blush2.gif
Atsakyti
Oi, Zhuvycia, kaip smagu, kad atsirado 4u.gif . Mistinė būtybė su mistine pradingimo istorija thumbup.gif

Sveikos visos naujoje temukėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai mistiskiausias jo zvolgsnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2010 07 12, 13:39)
Aš tuo pačiu pasirodysiu su savo pražuvėliu-atsiradėliu April Kaip buvo mistiškai pradingęs taip mistiškai ir atsirado - pas draugą spintoje  doh.gif

biggrin.gif privatizuotis norėjo smile.gif
nu, jaučiu per pirmas dvi dienas nupirks rolleyes.gif
Atsakyti
Nupirks šį velniūkštį ir labai, ir greitai biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms :D Aš turiu be galo DAUG klausimų :D Aš meškiukų gamyboje dar net ne žalia, o mėlyna, juoda, žodžiu bedugnėj gilioj :D Tai va, norėjau paklaust, KAIP jūs viską pradėjot??? Kur radot schemų, pamokų, kur randat dabar, ar pačios gaminatės, kur perkat dalis meškiukams? Gal žinot, kur būtų galima jų klaipėdoj rasti? Man rankdarbiai išvis yra kažkas nerealaus :O Labai mėgstu siuvinėti, bandžiau ir dekupažą, planuoju siūti, nerti, o dabar dar suviliojo ir meškinų gamyba :DDD Taigi labai būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt savo patirtimi. Iš anksto labai labai ačiū :)
Atsakyti
Labuka, apokalip, sveika prisijungus 4u.gif

Kažkaip sunku (bent jau man smile.gif ) taip susakyt viską būtų. Jeigu tikrai didelis noras yra - paskaityk ankstesnes temukes. Tikrai rasi atsakymus į visus klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš niekaip nesuprantu, kodėl Žm@nytė į pirmą puslapį įdėjo mano patį baisiausią meškiuką g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos! 4u.gif

Šiandien, grižusi iš kaimo, norėjau paleisti paruoštą naują temukę, bet pamačiau, kad jau temukė yra - ačiū Žm@nytei. Tik gaila, kad neįdėjai jokių nuorodų - nei į mūsų ankstesnes temas, nei į mūsų blogą. Dabar naujokams reikės gerai paieškoti, kad susirasti reikalingą informaciją.

Zhuvycia, labai-labai už tave džiaugiuosi - kaip faina, kad April atsirado bigsmile.gif

pudra, na jau tavo naujas meškutis -bitutis koks nuostabus wub.gif Tiesiog šilta širdyje darosi, kai jį matau thumbup.gif

Arbatėlė, labai mielas tavo Irisas - taip greitai visą gelyną išauginsi thumbup.gif

Jurginelis, URSA balsavimas vyks iki mėnesio pabaigos, o po to prasidės antras balsavimo turas biggrin.gif
Atsakyti
Kaip faina, jau buvau susirūpinusi, kur Im-bear pradingo ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbatėlė @ 2010 07 12, 19:24)
Aš niekaip nesuprantu, kodėl Žm@nytė į pirmą puslapį įdėjo mano patį baisiausią meškiuką  g.gif

biggrin.gif nu nepykit, visi meškiukai gražūs 4u.gif

o nuorodas, galiu patvarkyti blush2.gif pioneer.gif
Atsakyti