Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai - XII-ta tema

Užleista siūlėms. Kirpkite pagal liniją smile.gif
Atsakyti

Visad seku sia tema, kai paskaiciau apie bendra meskucio siuvima susizavejau, galvojau busiu neakivaizdininke...o kai sulaukiau lekalu pamaciau, kad kaip tik pagal juos ir siuvau savo pirma meskiuka! Beje, kaip tik su Arbateles pagalba! Aciu tau, Arbatele, uzkabinai "juodai" smile.gif o cia mano pirmasis bandymas su draugeliu zuikiu smile.gif

http://i1163.photobu...is/DSC02750.jpg

sekmes visoms ir smagaus siuvimo..as sikart susirasiu kita kokiu lekaliuka..arba jau bandysiu savo koki nusipiest smile.gif
Atsakyti
net ir tuo pačiu lekalu niekada nesigaus vienodi meškiukai, nebent bandysi daryti vienodus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaipjaustis @ 2012 02 13, 23:15)
  o cia mano pirmasis bandymas su draugeliu zuikiu smile.gif

http://i1163.photobu...is/DSC02750.jpg

sekmes visoms ir smagaus siuvimo..as sikart susirasiu kita kokiu lekaliuka..arba jau bandysiu savo koki nusipiest smile.gif

koks grazustis meskiukas wub.gif ir zuikiukas smagus thumbup.gif
Atsakyti
Pristatau: mano pirmas blynas - meškytė Valentina biggrin.gif
Ūgis - 19cm. Spalva - padėk Dieve lotuliukas.gif ... Pagaminta tik iš to ir iš tiek, ko radau savo 'skladukuose'.

user posted image

Fuf.. spėjau iki starto smile.gif
Visas visas sveikinu su širdučių diena! 4u.gif
Atsakyti
Kaipjaustis, labai simpatiška tavoji porelė. Ir ta suknytė labai tinka.

Žm@nytė teisi: su tuo pačiu lekalu pasiūti du vienodus meškinus sudėtinga. Man nepavyksta lotuliukas.gif Jie vis tiek skiriasi, nes skiriasi kailiukas, skiriasi pūkuotumas, spalva ir jau vien tai suteikia kitą vaizdą. Čia kaip du vaikai tų pačių tėvų - skirtingi.

IndresS, "blynas" simpatiškas. O dar Užgavėnės čia pat hihihi.gif
Rausva spalva labai kaprizinga, bet pas visas būna rausvi periodai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbatėlė: 14 vasario 2012 - 07:30
Aš jau pasiuvau meškiuką biggrin.gif Labai nekantravau biggrin.gif Bet siūsiu daaar vieną. Šitą gal parodyt?
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2012 02 14, 14:37)
Aš jau pasiuvau meškiuką biggrin.gif Labai nekantravau biggrin.gif Bet siūsiu daaar vieną. Šitą gal parodyt?

sedek cykiai rodysimes visos kartu bigsmile.gif , ech kaip mokykloj "mokytoja mokytoja as jau padariau", o ka mokytoja sakydavo "sedek tyliai ir persiziurek klaidas" biggrin.gif .
matai as dar tik iskarpas spausdinu ax.gif , mazumele atsilieku, bet startas juk tik 15 d. o siandien plešiam meilę wub.gif
Atsakyti
niu nekantrumas lotuliukas.gif
as tik pasiruosiau viska, susideliojau... visas medziageles turiu, iskarpele atspausdinta, laukiu rytojaus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 14 vasario 2012 - 14:07
Aš čia taip sakant bandymą dariau biggrin.gif Iš to ką turiu namie biggrin.gif Nes dalyvausiu su kitu meškiuku. Šitas nesiskaito blush2.gif O beto dukrytė jau ir nosį spėjo ištiurlinti doh.gif
Atsakyti
Ir aš bandymą dariau, iš likučių nuo kiaulės metų kaukės mirksiukas.gif
Parodžiau vaikams, mažasis tik capt už galvos, po pažastim, ir tiek žinių doh.gif Vos nesusipešė.. Dabar galvoju, kad gal reiks siūt 2 meškas iškart, panašias. Gal netgi spėčiau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau rodykit ką per vieną naktį pasiuvote, šitie nesiskaitys lotuliukas.gif
Atsakyti