Įkraunama...
Įkraunama...

Merkurita

QUOTE(niunka @ 2008 07 30, 21:14)
oho 3000? mes už dvigulį neseniai mokėjom apie 1900, 2000 neviršijom+ dovanos


aga blink.gif , tikrai cia kazka ne taip parase, gal vienu skaiciuku suklydo, mes irgi uz dviguli visa komplekta 1900 mokejom ax.gif + dovan. blush2.gif
Atsakyti
Tai va, mamytes - nusivyliau as Merkuritos pagalvemis siaubingai verysad.gif Pirkom tris pagalves, o 500 lt gavosi ismesti i bala cry.gif Siaubingos pagalves, gerai, kad ir anklodes nepirkau. Viena nakti tai vyras visai pasiuto, atsikele piktas - susipykom doh.gif Pagalves kietos kaip kalades. Man atrodo, kad as ne ant pagalves guliu, o pasidejus kazkoki gniutula po galva verysad.gif Kedenk kiek nori, o jokio minkstumo nera, taisaisi taisaisi atsigulus, vis ieskai, kur minkstai galva padet, taip ir uzmiegi iremus galva i kieta daikta. O su uzvalkalais visai problemos - niekur tokiu nemaciau - placiausias uzvalkalas 75 cm, o cia juk pagalves ismatavimai doh.gif Mes nusipirkom viena uzvalkala is Merkuritos( tik tiek beturejo), pamatavau ji, jis 80cm. Tokio ir reikia, kur tokiu ieskot doh.gif O norisi miegot dailioj patalynej, kad nebutu pagalves uzvalkalas is vienos operos, o anklodes is kitos doh.gif Taip iseina, kad dabar turiu ieskot patalynes butent su ismatavimais, tinkanciais mano pagalvej, o ne su patinkanciu piesiniu. Zodziu, neturejau vargo-nusipirkau Merkuritos pagalves bash.gif
Atsakyti
Ir mes turime šitą patalynę. Esame labai patenkinti. Kas dėl pagalvių-juk galima jų dydį pasireguliuoti-išsiimti kiek reikia to užpildo ir pasidaryti pagalvę kokio nori minkštumo.
O dėl kainų-mes pirkom išsimokėtinai-tai labai patiko, kad nėra jokio pabrangimo-palūkanas pati firma susimoka.
Atsakyti
Turiu as "Merkuritos" pagalve, pirkau kazkur pries 2 metus mokejau 120 lt, ismatavimai 50x70 cm, gal dabar ir didesnes gaminti pradejo. Beje pas mane ji tik daigstyta vilna. Skustis labai nesiskundziu, bet praktiskai tokia pat pagalve Merkio gamybos galima nusipirkti uz puse kainos, tik ten deja negalima to kamsalo taip lengvai nuimti. Pirkau MB pagalve is Trivilitos, mokejau 58 lt, o rezultatas tas pats kaip uz 120 lt. Manau kad ta patalyne neverta tu pinigu, kuriu uz ja nori. Mama nusipirko visa komplekta (vasarine, ziemine antklodes, pagalve, patiesala berods) isleido belenkiek pinigu, o galejo viska isigyti per pus pigiau doh.gif turiu omeny Merkio patalyne, kuri kokybe tikrai niekuo nenusileidzia (pati isbandziau) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 09 17, 16:34)
Turiu as "Merkuritos" pagalve, pirkau kazkur pries 2 metus mokejau 120 lt, ismatavimai 50x70 cm, gal dabar ir didesnes gaminti pradejo. Beje pas mane ji tik daigstyta vilna. Skustis labai nesiskundziu, bet praktiskai tokia pat pagalve Merkio gamybos galima nusipirkti uz puse kainos, tik ten deja negalima to kamsalo taip lengvai nuimti. Pirkau MB pagalve is Trivilitos, mokejau 58 lt, o rezultatas tas pats kaip uz 120 lt. Manau kad ta patalyne neverta tu pinigu, kuriu uz ja nori. Mama nusipirko visa komplekta (vasarine, ziemine antklodes, pagalve, patiesala berods) isleido belenkiek pinigu, o galejo viska isigyti per pus pigiau doh.gif  turiu omeny Merkio patalyne, kuri kokybe tikrai niekuo nenusileidzia (pati isbandziau)  cool.gif


Aš irgi turiu Merkuritos patalynę, tą, kuri dengta medvilne - labai patenkinta. O dabar atradau tokia is Trivilitos, taip pat nesiskundžiu: kokybė tokia pati, o kaina - pigesnė tongue.gif
Atsakyti
Buvau ir aš Merkuritos patalynes pristatime.Prisiskaiciau cia ivairios nuomones apie sia patalyne ir geru ir blogu atsiliepimu ax.gif .Nusipirkau šia patalyne dviguli komplekta(paklotas,žiemine,vasarine kaldros,dvi pagalves,plius dovanu toronto pagalve ir dvigulis dekis naturalios vilnos)ir du komplektelius vaikams viengules patalynes,prie siu komplektuku gavau toronto vienguli deki ir su šuniukais naturalios vilnos,kadangi nemazai pirkau ir didele suma gavosi dar ir chalateli pridejo dovanu. Ai dar prie pagalviu idejo ir papildomai uzpildo.wub.gif Na jau viena nakti miegojom šioj patalynej,kolkas liuks viskas. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
rasau jums del savo mamytes unsure.gif
ji labai patiklus zmogus ir buvo Merkuritos pristatyme.
ji uzsisake 2 pagalves ziemine ir vasarine antklodes (viengules) ie patiesala.
is viso 2500lt. cia forume skaiciau, kad kainuoja daug pigiau, ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(audra1111 @ 2008 09 29, 22:02)
sveikos mamytes,
rasau jums del savo mamytes  unsure.gif
ji labai patiklus zmogus ir buvo Merkuritos pristatyme.
ji uzsisake 2 pagalves ziemine ir vasarine antklodes (viengules) ie patiesala.
is viso 2500lt. cia forume skaiciau, kad kainuoja daug pigiau, ar tiesa?

Sveika,
Tiesa kad pigiau,mes sumokejom už toki komplektuka (pagalve,žiemine,vasarine anklodes ir paklotas viengulis)1500lt plius dovanu pridejo vienguli deki naturalios vilnos.Na pas jus plius dar viena pagalve jos kaina 149lt.Tai kad mamytei tikrai daugokai priskaiciavo. g.gif Kokeme mieste ,Merkuritos pristatime jus buvot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUNO: 30 rugsėjo 2008 - 11:37
QUOTE(SUNO @ 2008 09 30, 12:29)
Sveika,
Tiesa kad pigiau,mes sumokejom už toki komplektuka (pagalve,žiemine,vasarine anklodes ir paklotas viengulis)1500lt plius dovanu pridejo vienguli  deki naturalios vilnos.Na pas jus plius dar viena pagalve jos kaina 149lt.Tai kad mamytei tikrai daugokai priskaiciavo. g.gif Kokeme mieste ,Merkuritos pristatime jus buvot?



Mamyte buvo Panevezyje pristatyme.
Aciu uz atsakyma. einu daryt tvarka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audra1111 @ 2008 09 30, 16:07)
Mamyte buvo Panevezyje pristatyme.
Aciu uz atsakyma. einu daryt tvarka  mirksiukas.gif

Mes vakar buvom Merkuritos patalų pristatyme, ir už 2 pagalves, vasarinę ir žieminę antklodę 200X200, paklotą 160X200 sumokėjom 1998 litų plius dovanų dvigulis vilnonis pledas ir pagalvė. smile.gif
Atsakyti
kieeek mokėjot??? mes vakar buvom merkuritos pristatyme tai už dvigulį komplektą gerokai virš 3000 lt paskaičiavo blink.gif tiesa dovanos tos pačios - dvigulis pledas +pagalvė
veiksmas - Marijampolė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plynce: 08 spalio 2008 - 12:29
Vat vat, ką aš ir pasakojau. Manęs irgi per pristatymą Klaipėdoje tokios kainos apie 3000 lt paprašė.
Vadinasi, kai kas dar siekia užsidirbti g.gif
Atsakyti