Įkraunama...
Įkraunama...

Merkurita

Mes pristatyme buvom prieš pusę metų. Ėjom taip pat skeptiškai nusiteikę ir neplanavom nieko pirkti. Vadybininkė buvo nuostabi, o patalai akerėjo ir nusipirkom visą koplektaciją. Miegam ir atsidžiaugti negalim, nuostabus dalykas
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 10 27, 22:29)
o ar esat kas pirkę jų patalynės "pro šalį" - brokuotos ir t.t.? ax.gif nes kainos tai gundo biggrin.gif


idomu, o kur parduoda tokia brokuota? bigsmile.gif Supranau, kad zinot nes ir kainas zinot biggrin.gif
Ziurint koks ten brokas g.gif Gal labai nezymus ir tikrai apsimoketu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plynce @ 2008 10 28, 10:23)
o kas yra pro šali??? ir kas taip prekiauja???
aš pirkčiau paklotą, kad ir brokuotą jei jis žymiai pigesnis  blush2.gif


buvau pas giminaičius, o jie prisipirkę kaldrų kaip sakiau "pro šalį". neskaičiau visos temos, nežinau kiek labai tiksliai jos kainuoja, tik numanau. brokuotos - viengulė 150, dvigulė apie 180-200 lt. maždaug. brokas - kampe siūlės kreivos, šiaip kur nukreivota, ar koks kampelis per daug nusiūtas ar kreivai nukirptas. žodžiu po viena tokia brokuota miegojau svečiuose ir vargo nemačiau, tai sakau gal dar kas tokias gaunat, bet supratau kad ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GintaP @ 2008 10 27, 22:10)
tikrai is sios firmos nieko nepirksiu, o i pristatyma ir savo pazystamoms eiti nepatarsiu. tiesiog nemalonus vakaras blink.gif

Na mum tai patiko, gerai laika praleidom negaliu niekuo skustis, tikriausia cia nuo vadybininkes priklauso ir jos pateikimo g.gif
Atsakyti
mes merkuritos pristatyme buvom pries metus ir nusipirkom ,tai labai dziaugiames,ir tikrai nekeistume i paprasta patalyne thumbup.gif
Atsakyti
Kvietė į pristatymus keletą kartų. Nematau aš kažkokių stebuklų, ko negalima nusipirkt Merkyje ar šiaip kokios kitos firmos.
Atsakyti
Sveikos smile.gif As dalyvavau merkuritos loterijoje, na tesiog Maximoje uzpildziau skrajute, po kiek laiko paskambino ir pasake kad laimejau pakvietima i kavine Citadele man ir 3 daugams. Kai skambino sake kad galesime uzsisakyti maisto Merkuritos saskaita. Tai tiesa ? Beje gavau jau pakvietima pastu .
Atsakyti
QUOTE(Gretucia @ 2008 11 14, 15:06)
Sveikos smile.gif As dalyvavau merkuritos loterijoje, na tesiog Maximoje uzpildziau skrajute, po kiek laiko paskambino ir pasake kad laimejau pakvietima i kavine Citadele man ir 3 daugams. Kai skambino sake kad galesime uzsisakyti maisto Merkuritos saskaita. Tai tiesa ? Beje gavau jau pakvietima pastu .




Sveikos moterytės,prieš kelias dienas buvau ir aš pristatyme Anykščiuose.Vadybininkė kantriai aiškino ir atsakinėjo į klausimus.Patalynė seilę traukė,ypač paklotas, toks storas.Jei kas turi pinigėlių,apsimoka pirkti,nes vilnos gydomosios savybės nuo seno žinomos.Bet norint gauti efektą į jokius užvalkalus nereikia vilkti thumbup.gif
Atsakyti
Esu buvus pristatyme, pirkom vasarinę antklodę, ji tikrai thumbup.gif
Pagalvę taip pat puiki, tik pirmom dienom truputi čežanti buvo, beje kaip ir antklodė g.gif
Atsakyti
Mes turime Merkuritos vasarinį patalynės komplektą jau antrus metus ir esame labai patenkinti.
Atsakyti
Turiu Merkuritos pagalve ir visai neseniai nusipirkau Dormeo classic pagalve. Tai man Dormeo nepalyginamai labiau patiko bigsmile.gif
Atsakyti
aš taip pat turiu Merkuritos patalynę nusipirkus, visą komplektą - ir pagalves, ir vasarinę bei žieminę kaldras, paklotą ir dar dovanų gavau didelį pledą thumbup.gif tikrai nesigailiu, bent jau kol kas..... biggrin.gif
Atsakyti