Įkraunama...
Įkraunama...

Merkurita

QUOTE
kad tikrai pabandykite nueiti į "Flokati" ir apsidairykite, nes ten tokios pat pagalvės ir kita patalynė daug pigesnės

o kur yra si parduotuve g.gif
Atsakyti
kiek girdėjau, Kaune, bet aš pati tai per prezentaciją nusipirkau, mama gavo pakvietimą tai ir nuėjom... smile.gif
Atsakyti
pirkau ir as is merkuritos dviguli rinkini.Mokesiu su procentais per ukio banka beveik 4000lt.
Atsakyti
QUOTE(valdavv @ 2009 01 02, 19:10)
pirkau ir as is merkuritos dviguli rinkini.Mokesiu su procentais per ukio banka beveik 4000lt.

doh.gif Absurdas.
Buvom ir mes Merkuritos pristatyme, tai nelabai mums patiko ir nieko nepirkome.
Kai paskambino, pasake, kad laimejom priza doh.gif nei konkreciai prisistate (tik greitai sumale firmos pavadinima ir viskas), nieko nepaaiskino apie ka ir kaip vyks tas vakarelis - svente (cia pagal juos taip buvo pasakyta). Per pati pristatyma - musu neitikino savo patalu kokybe, nes mes naudojam bauer patalus, tai turejom su kuo palyginti lotuliukas.gif
Jei butu pasake, kad reklamuos patalus, butumem atsisake "prizo" cool.gif
P.S.
kai pildem "zaidimo" anketa (prekybos centre), klausem ar nereiks jokiose prezentacijose dalyvauti, tai mus patikino, kad cia vos ne momentine loterija ir niekur dalyvauti nereikes. Apgavo....
Daugiau nebepildom, jokiu tokiu "anketu"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaida: 02 sausio 2009 - 21:30
Buvom ir mes pristatyme. Patalyne, mano nuomone, tikrai gera. Bet...tokios kainos neverta. Ir keistai jie "verbuoja" zmones i tuos pristatymus.
Jysk parduotuvej buvo loterija, "isrink geriausia Lietuvos kurorta", paklausiau mergaiciu, ka galima laimeti, tai sake, kad sios parduotuves prizus (Jysk) doh.gif Skambina,:laimejot priza - vakariene keturiems asmenims. o va kai atsiunte kvietima, tada jau aisku pasidare.... lotuliukas.gif

Cia tema apie ju patalyne, bet labai norejosi pasisakyt ax.gif
Atsakyti
Mes vaikui esam nupirke Merkuritos rinkinuka - pagalve, paklotas, vasarine bei ziemine antklodes. Labai dziaugiuosi. Vaiko galvyte anksciau labai prakaituodavo, o dabar nebe. Kadangi pradzioj pagalve buvo jam per auksta, tai as isemiau lauk daug tos medziagos, kai prireiks sukisiu atgal. Ziemine antklode esu vaikui klojus tik kelis kartus, nes sako, kad jam ir su vasarine labai silta ir gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2009 01 02, 22:26)
doh.gif  Absurdas.
Buvom ir mes Merkuritos pristatyme, tai nelabai mums patiko ir nieko nepirkome.
Kai paskambino, pasake, kad laimejom priza  doh.gif  nei konkreciai prisistate (tik greitai sumale firmos pavadinima ir viskas), nieko nepaaiskino apie ka ir kaip vyks tas vakarelis - svente (cia pagal juos taip buvo pasakyta). Per pati pristatyma - musu neitikino savo patalu kokybe, nes mes naudojam bauer patalus, tai turejom su kuo palyginti  lotuliukas.gif
Jei butu pasake, kad reklamuos patalus, butumem atsisake "prizo"  cool.gif
P.S.
kai pildem "zaidimo" anketa (prekybos centre), klausem ar nereiks jokiose prezentacijose dalyvauti, tai mus patikino, kad cia vos ne momentine loterija ir niekur dalyvauti nereikes. Apgavo....
Daugiau nebepildom, jokiu tokiu "anketu"

Gera šventė doh.gif O tas uždyka banketas-tai atsiprašau... doh.gif biggrin.gif Trys kumpio gabaliukai ir duona doh.gif biggrin.gif Bent jau čia pas mus mieste...


Papildyta:
Tiesa mama mano buvo mums dovanų nupirkus kaldrą ir pagalves su pūkais,tai vyras juokėsi,kad palapine apsikloja miegam,nes labai žiugždėjo...Atidaviau anytai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gavau ir as siandien pakvietima dalyvauti Merkuritos pristatyme,tik abejoju ar verta...
Atsakyti
mes siandien po reprezentacijos,mama gavo pakvietima,na ir mes su vyru kartu palaikem kompanija.Buvau labai priesiskai nusiteikusi pries susitikima,bet kai pamaciau tuos patalus susileidau wub.gif .Labai maloni vadybininke,pasistenge i visus klausymus atsakyti.kadangi mama pries 7 metus isigijo Bauer kupranugario patalyne,ir po siai dienai sekmingai miega,yra labai patenkinta,tai ji jau zinojo tiesa tai ar ne.Ir mes uzsisakem,rytoj atves dviguli komplekta,mes pasiemem kupranugario paklotukus,o visa kita avies vilnos,viso 3700 su kapeikom.
Na kazkaip atrodo daug,bet mama uz savo Bauer 2 paklotelius,2 uzvalkalus ir 2 pagalves sumokejo 5600lt.O cia uz dviguli komplekta plus dar tipo dovanos pridejo,taip pat dvigulis pledas ir dar viena pagalve,manau,kad kaina tikrai zymiai skiriasi,o kuri firma geresne,tai pasakysiu po keleta metu,manau kiek zmoniu tiek ir nuomoniu,vieniems patinka,kitiems nepatinka.
Tikiuosi,kad rytoj mano kojos nakti nebesals rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(jovitah @ 2009 03 05, 20:02)
Gera šventė doh.gif O tas uždyka banketas-tai atsiprašau... doh.gif  biggrin.gif Trys kumpio gabaliukai ir duona doh.gif  biggrin.gif Bent jau čia pas mus mieste...
Papildyta:
Tiesa mama mano buvo mums  dovanų nupirkus kaldrą ir pagalves su pūkais,tai vyras juokėsi,kad palapine apsikloja miegam,nes labai žiugždėjo...Atidaviau anytai blush2.gif  biggrin.gif



na cia turbut pas jus mieste taip,mes gavom po skanu kepsni ir kas norejo vyno ar sulčiu taure smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, turiu ir aš merkuritos patalus puse metų viengulius. Esu patenkinta, ankščiau kojos paskaudėdavo ir mėšlungi traukdavo o dabar tokių bėdų nebėra. Dar patinka kad nereikia apvilkti, taigi pasitaupo ir vandens ir miltelių o svarbiausia laikas ir darbas, nes patalynės nevelku. thumbup.gif Dovanų gavau dar vieną pagalvę ir užklotą. Gal kuri skalbėte tos firmos patalus skalbimo mašinoje? O tą dovanotą užklotą skalbti lyg negalima?? jei kuri skalbė parašykit ar nesusigadino patalai ir su kokiu skalbikliu skalbėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iquana: 01 birželio 2009 - 15:10
Buvom pristatyme pas kazkokia vadybininkę Rają, šiaip iš pažiūros nieko, susitvarkius tokia, bet sutiko visus susiraukus, jau iš karto nuteikė, kad kažkas bus netaip. Pildėm anketą apie keliones, tai galvojom, kad apie keliones kažkas ir bus. Paskambino, atseit laimėjot pietus restorane šeimai smile.gif ateinam laimingi, pamatytumėt koks ten restoranas biggrin.gif 20 kvadratų kambariukas. Pasiūlė vyno arba sulčių, paėmėm sulčių, tai atnėšė atskiestas ir nešvariose stiklinėse, jau tada norėjosi išeiti, bet kadangi buvau pakviesta, kaip svečias, galvoju išlauksiu, nedarysiu niekam gėdos smile.gif lėkštė, kurioje atnešė įrankius, taip pat neišplauta, buvo tokia 3cm riebalų dėmė, man tiesiog jau šlykštu ten sėdėt buvo. Beje, "restoranas" Kaune, Dykumų liūtas smile.gif)) Visą pristatymą atbarškino kaip žirnius į sieną, tyliu monotonišku balsu, be jokios šypsenos ir intonacijos, vos nežvengėm, bet apsimetėm, kad labai įdomu. Šiaip aš turiu lb gerą patalynę, taip pat vilnonę, bet ji apie tai visiškai nepasiteiravo nei vieno atvykusio žmogaus, pradėjo aiškinti apie pūkines kaldras vasarą, kur jau turbūt šimtas metų jomis nieks nesinaudoja, nebent dar kaimuose kas užtaupęs turi smile.gif))
Tai vat, su tokia pardavimų technika, kažin ar ką parduos ta "Merkurita". Šiaip man patiko, kad siūlė dvivietį kailinį apklotą, bet kad kita pusė pusvilnė, tai jau čia minusas. O atsidarius internetinį puslapiį pamačiau, kad tų kailių daugiau rūšių yra, tai argi ne jos darbas, visą ta produkciją pristatys ir išrinkt optimaliausią pasiūlymą klientui?
Beje, gale pristatymo siūlė pirkt tik šiandien įmokant kažkokią įmoką, vienai klientei pasiteiravus dėl pirkimo vėliau, pasakė kad bus brangiau. Tai moteris pajuokavo, kad gal į dar vieną pristatymą kas nors pakvies smile.gif tai ta Raja, taip užsigruzino, kad pradėjo ant jos varyt, kokia jūs moteris, kad maždaug nieko daugiau neveikia tik po pristatymus vaikšto smile.gif nepaliko nei telefonų, nei kontaktų nieko. Tai čia pristatymas??? biggrin.gif
Siūlyčiau Merkuritai, gerai pagalvot, kokisu darbuotojus darbina, jau geriau kelis išsimokint gerai pristatinėt, o ne imt bele nori dirbt kažkas. Juk įsivaizduoju, tai jiems kainuoja daug, nesvarbu, kad ten tų pietų porcijos buvo, kaip pirmokam smile.gif)) bet per tą laiką dirbęs kitas tinkamai apmokytas žmogus tikrai būtų sugebėjęs bent vieną komplektą parduot. Šiuo atveju Rajos pristatymas įmonei buvo ne tik, kad nuostolingas pajamų prasme, bet dar ir prarado minimum 50 klientų smile.gif nes tikri pardavėjai žino, kad nepatenkintas klientas apie prekę papasakoja 7 žmonėms, o mūsų ten buvo net 6 smile.gif
Atsakyti
O aš db ir nežinau net ką galvoti. Turiu ir aš tuos patalus. Džiaugiausi iki to momento kol atsirado odos problemų. Pas alergologą nustatė patalynės ir dulkių erkučių alergiją. Tai kaip čia db suprast. Jug ta patalynė lyg ir alergijos nesukelia, galima vaikams pirkti, ir lyg neturėtų kauptis tos erkutės, o štai ir yra. Aš ir gydytojai pasakiau, kad miegam su vilnos patalais, o ji sako, na ir kas. Ten irgi kaupiasi. Tai kur dabar tą teisybę rast? g.gif
Atsakyti